הדפס דף | סגור חלון

התוכניות לימוד של ה60 90 120

הדפס טופס: פסיכו - פסיכומטרי חינם!
קטגוריה: Psycho - עוזרים לך לעבור את המבחן
שם טופס: פסיכומטרי - שאלות כלליות
תאור הפורום: אתם שואלים והמדריכים של פסיכו עונים
כתובת: http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=13543
תאריך הדפסה: 29/מרס/2024 ב- 08:49

נושא: התוכניות לימוד של ה60 90 120
פורסם על-ידי: yosi231
נושא: התוכניות לימוד של ה60 90 120
תאריך פירסום: 14/פברואר/2018 ב- 22:40
שלום, קנית ערכת A מורחבת, יש לי כמה שאלות:

1. יש לי בערך 120 ימים עד למועד הפסיכומטרי ביולי, בערכה המורחבת יש 3 ספרים נוספים לערכות האחרות, האם בתוכנית של ה120 ימים הספרים הנוספים האלה כלולים ויש התחשבות בזה שקניתי את הערכה המורחבת?

2.אם יש לי 120 ימים, אולי שווה לי יותר לעשות את התוכנית של ה90 יום, ואז יהיה לי חודש לעוד כל מיני תרגולים?

3. מה ההבדל בין התוכניות? לא ממש הבנתי, כמות החומר שנלמד כל יום? זאת אומר כל 3 התוכניות הן אותה כמות חומר בדיוק, פשוט מתחלקות לכמה זמן חייבים ללמוד כל יום בשביל לסיים אותן? בעוד שבתוכנית 60 תצטרך ללמוד פי 2 יותר זמן כל יום מהתוכנית 120?

4. איך אני נכנס לתכנת הפסיכומטריקס?

תגובות:
תאריך פירסום: 14/פברואר/2018 ב- 22:51
אה ונזכרתי בעוד שאלות:

רמת האנגלית שלי גבוהה במשך שנתיים בצבא קראתי איזה 30 ספרים באנגלית, כך שכל החלק של האנגלית אני צריך לתרגל אולי ממש ממש טיפה, לעבור קצת על הקמצוץ מילים במאגר המילים באנגלית שאני לא מכיר מספיק טוב.
אבל עברית אני לא קורא ומהירות הקריאה שלי ואוצר המילים לא טוב. האם אתם ממליצים לקרוא בעברית כל יום? אם כן כמה ואיזה ספרים בדיוק
ושמעתי איפשהו המלצה שבשביל החיבור (לא זוכר מתי איי פעם כתבתי בכלל דיעה או חיבור) מומלץ לקרוא כל מיני בלוגים ומקומות בהם מביעים דיעה, אם זה באמת מומלץ אז איפה ניתן לקרוא וכמה זמן בנוסף לקריאת ספרים בעברית (אם בכלל צריך)?

פורסם על-ידי: אלעד שווייצר (פסיכו)
תאריך פירסום: 14/פברואר/2018 ב- 22:53
היי יוסי,

1. ספרי התרגול הנוספים נועדו לשילוב בהתאם לצורך - כל אחד מתי שהוא רוצה. אתה יכול לשלב אותם במהלך הלימוד או להשאיר אותם לחזרות בסוף.

2. התכנית רק נותנת מסגרת, אתה יכול לרוץ מהר יותר על התכנית של ה-120 יום אם יש לך זמן, וכך יישאר לך יותר זמן בסוף לחזרות ולסימולציות.

3. בעיקר כמות החומר שנלמד כל יום. הסדר של הנושאים והחזרות דומים בסך הכל, כי זה הסדר הנכון ללמוד.

4. אתה אמור לקבל מהמשרד יוזר וסיסמה. אם לא קיבלת, צור קשר.

בהצלחה!

-------------
פסיכו - http://psycho.co.il - פסיכומטרי חינם!

תאריך פירסום: 14/פברואר/2018 ב- 23:09
לא קיבלתי יוזר וסיסמא (רק נרשמתי לWALLA SCHOOL, יש מצב זה שם התוכנ?)
איך ליצור קשר?

ומה לגבי השאלה שפרסמתי מאוחר יותר?

תודה רבה.

תאריך פירסום: 14/פברואר/2018 ב- 23:40
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

היי יוסי,

1. ספרי התרגול הנוספים נועדו לשילוב בהתאם לצורך - כל אחד מתי שהוא רוצה. אתה יכול לשלב אותם במהלך הלימוד או להשאיר אותם לחזרות בסוף.

2. התכנית רק נותנת מסגרת, אתה יכול לרוץ מהר יותר על התכנית של ה-120 יום אם יש לך זמן, וכך יישאר לך יותר זמן בסוף לחזרות ולסימולציות.

3. בעיקר כמות החומר שנלמד כל יום. הסדר של הנושאים והחזרות דומים בסך הכל, כי זה הסדר הנכון ללמוד.

4. אתה אמור לקבל מהמשרד יוזר וסיסמה. אם לא קיבלת, צור קשר.

בהצלחה!

שכחתי לצטט שתראה את ההודעה

תאריך פירסום: 15/פברואר/2018 ב- 08:42
ועוד משהו לביקורת, בסרטוני ההדרכה, מסבירים שיש יותר מ4 מועדים לבחינה, ואי אפשר לגשת אחת אחרי השניה, שזה הרפורמה הישנה.

תאריך פירסום: 18/פברואר/2018 ב- 20:20
יצירת קשר עם המשרד - 077-3010950
אני לא יודע למה אתה מתכוון כשאתה כותב שמהירות הקריאה בעברית ואוצר המילים לא טוב. את מהירות הקריאה בעברית כנראה לא תשר באופן משמעותי ואוצר מילים לומדים ממילון ולא מקריאה. אני חושב שלקרוא עברית לצורך שיפור לפסיכומטרי זה בזבוז זמן.
לגבי חיבור - לא נראה לי רלוונטי בכלל. מה שרלוונטי מאוד זה 'דיביייט', אתה יכול לחפש חוג ולהצטרף.
לגבי שינוי מספר המועדים - ידוע, זו רפורמה שנכנסה רק החל מהשנה ואנחנו עובדים על סרטונים חדשים.

-------------

תאריך פירסום: 19/פברואר/2018 ב- 12:24

אני לא יודע למה אתה מתכוון כשאתה כותב שמהירות הקריאה בעברית ואוצר המילים לא טוב. את מהירות הקריאה בעברית כנראה לא תשר באופן משמעותי ואוצר מילים לומדים ממילון ולא מקריאה. אני חושב שלקרוא עברית לצורך שיפור לפסיכומטרי זה בזבוז זמן.
לגבי חיבור - לא נראה לי רלוונטי בכלל. מה שרלוונטי מאוד זה 'דיביייט', אתה יכול לחפש חוג ולהצטרף.
לגבי שינוי מספר המועדים - ידוע, זו רפורמה שנכנסה רק החל מהשנה ואנחנו עובדים על סרטונים חדשים.

כ

תאריך פירסום: 19/פברואר/2018 ב- 12:28

הבנתי, תודה.
יש לי עוד שאלה, אני ראיתי את הבחינות בנוסח המשולב, אני חושב שכשאני קורא את החלק המילולי בלבד באנגלית (לא הכמותי, ולא החיבור), אז אני קורא את זה יותר מהר, ולרוב זה יותר ברור.
ובגלל שיש לי אוצר מילים מצומצם בעברית, אז בנוסח המשולב אני יכול לקרוא באנגלית ובמקרים הנדירים שלא אבין מילה אחת בטקסט, אעבור שניה לטקסט בעברית לראות מה המשמעות. בנוסף, אני דובר רוסית ברמה טובה, ומילים לא ממש מובנות גם מתורגמות שם לרוסית, בנוסף להכל.
יתר על כן, בנוסח המשולב יש 20 שאלות בפרק המילולי, במקום 23, וזה הפרק שאני הכי מתקשה בו מבחינת הזמן.

כל שאר המבחן אפתור ואקרא בעברית, כלל החיבור כמובן.

בהתבסס על מה שכתבתי, האם אתה ממליץ לי לשקול באמת לעשות את המבחן בנוסח המשולב?

תאריך פירסום: 19/פברואר/2018 ב- 13:06
כן, במקרה שלך זה עדיף

-------------

תאריך פירסום: 20/פברואר/2018 ב- 22:56

כן, במקרה שלך זה עדיף

עכשיו עומדת בפני דילמה. האם ללמוד למבחן רגיל, לנסות ללמוד את כל המילים בעברית שיש בפסיכו-כיס העברי (אני בקושי מכיר מילה אחת לעמוד במקרה הטוב, יהיה לא פשוט).
ללמוד רגיל וחודש לפני המבחן לנסות לעשות כמה מבחנים רגילים, כמה משולבים, ולראות מה יוצא לי יותר טוב.

או

מההתחלה לא להרחיב את אוצר המילים בעברית בכלל, ללמוד את כל המילים באנגלית באופן מושלם (הרבה הרבה יותר קל כי אני יודע את הרוב הגדול מאוד), ללמוד למבחן כרגיל (החלק המילולי לעשות הכל בעברית), להמשיך לקרוא כל יום כשעה באנגלית (גם כדי שהקצב וההבנה לא ייתדרדרו וגם כי אני אוהב לקרוא באנגלית), ולפני המבחן לעבור להריץ את כל המבחנים המשולבים שיש במוקד הארצי.
למרות שהחלק המילולי יפתר באנגלית במקום עברית בניגוד לרוב מה שאתכונן עליו, הלוגיקה היא אותה לוגיקה, אולם השפה אחרת, אבל זה תרגום ישיר של הטקסט.

אז בעצם מההתחלה לוותר על העברית והמבחן הרגיל, או בכל זאת לנסות להתכונן רגיל וכן ללמוד את המילים בעברית?

תאריך פירסום: 20/פברואר/2018 ב- 23:00
נראה לי האופציה השנייה

-------------

תאריך פירסום: 21/פברואר/2018 ב- 02:32

נראה לי האופציה השנייה

תודה רבה

הדפס דף | סגור חלון