הדפס דף | סגור חלון

ניהול לימוד פרקי הכמותי לקראת מועד ספ'

הדפס טופס: פסיכו - פסיכומטרי חינם!
קטגוריה: Psycho - עוזרים לך לעבור את המבחן
שם טופס: פסיכומטרי - שאלות כלליות
תאור הפורום: אתם שואלים והמדריכים של פסיכו עונים
כתובת: http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=13582
תאריך הדפסה: 28/מרס/2024 ב- 20:04

נושא: ניהול לימוד פרקי הכמותי לקראת מועד ספ'
פורסם על-ידי: adiraccoon
נושא: ניהול לימוד פרקי הכמותי לקראת מועד ספ'
תאריך פירסום: 10/יולי/2018 ב- 21:00
אהלן.

פסיכומטרי שני (עשיתי את האחרון וניהלתי אותו על הפנים).

כרגע מתכונן לספטמבר ורוצה לחלק את הלמידה בצורה הגיונית.

המטרה שלי (החל מהשבוע הבא), היא 4 שבועות של למידה, ו3 שבועות של סימולציות/ חזרות.

השאלה באיזה סדר לעבור על פרקי הכמותי השונים, וכמה שאלות לפתור בכל יום, מתוך המקבצים השונים.

כמו כן, נוכחתי לראות שכמות השאלות עומדת על כחצי ממה שקיים בספרים של ניב רווח - האם די בשאלות הקיימות, או שכדאי להשתמש בשאלות ממכונים אחרים בנוסף?

תגובות:
פורסם על-ידי: אלעד שווייצר (פסיכו)
תאריך פירסום: 10/יולי/2018 ב- 22:51
היי,
אני לא יודע איזה ספרים יש לך ולכן לא יכול להמליץ.
מספר השאלות בספרים כפול ממה שקיים בערכה של ניב ומרוב הערכות האחרות, כך שלא ברור לי כל כך איזה ספרים יש לך.

-------------
פסיכו - http://psycho.co.il - פסיכומטרי חינם!

תאריך פירסום: 11/יולי/2018 ב- 10:22
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

היי,
אני לא יודע איזה ספרים יש לך ולכן לא יכול להמליץ.
מספר השאלות בספרים כפול ממה שקיים בערכה של ניב ומרוב הערכות האחרות, כך שלא ברור לי כל כך איזה ספרים יש לך.

אלגברה-גיאומטריה-בעיות-מרתון וחשיבה פסיכומטרית

אני ארכוש גם את ספר 700 בשביל שאלות קשות יותר, כיוון שנוכחתי שהשאלות בספרים שיש לי הן פשוטות למדי. למשל - פתרתי את שאלות ה"קצה" במשולשים במרתון,בקלות יתירה.

עזרו לי בפייסבוק והגעתי לתכנית ה60 ימים וככה חילקתי את הכמותי.

חשוב לי לשאול, למרות שקראתי את דעתך על ערכת ניב רווח, האם הערכה שלכם היא לא קלה "מידי" - כיוון שבניב רווח אני עשוי להיתקע גם בשאלות של אמצע מקבץ,שלא לדבר על שאלות סוף מקבץ שם שהן נורא קשות.

תאריך פירסום: 11/יולי/2018 ב- 22:31
עוד שאלה חשובה - האם ההסברים בספרים שהזכרתי מכילים את ההסברים ודרכי הפיתרון שאתם מלמדים, או שחובה בשביל זה לצפות בוידיאו/ ללמוד את ספרי היסודות?

פורסם על-ידי: אלעד שווייצר (פסיכו)
תאריך פירסום: 16/יולי/2018 ב- 11:15
הערכה שלנו לא "קלה מדי", הספרים שלנו מחולקים לפי רמות. יש ספרי יסודות, יש ספרי כמותי בהם השאלות הן 1-15 בערך, ויש ספרי 700 המכילים רק שאלות קשות (למעלה מ-1,000!). אתה מוזמן לפתור את ספרי שאלות 700.
ההסברים בספרים מכילים את כל מה שצריך לדעת למבחן, הוידאו פשוט נח יותר לחלק מהתלמידים.

-------------
פסיכו - http://psycho.co.il - פסיכומטרי חינם!

תאריך פירסום: 24/יולי/2018 ב- 23:38
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

הערכה שלנו לא "קלה מדי", הספרים שלנו מחולקים לפי רמות. יש ספרי יסודות, יש ספרי כמותי בהם השאלות הן 1-15 בערך, ויש ספרי 700 המכילים רק שאלות קשות (למעלה מ-1,000!). אתה מוזמן לפתור את ספרי שאלות 700.
ההסברים בספרים מכילים את כל מה שצריך לדעת למבחן, הוידאו פשוט נח יותר לחלק מהתלמידים.

נוכחתי לדעת שהציפייה שלי הייתה לא מציאותית, בעקבות כך שהמהירות בה פתרתי ספרי תרגול בעבר הייתה נמוכה בהרבה - כלומר שהסיבה שאני מרגיש שהשאלות הן קלות הן בגלל שהפכתי להרבה יותר מיומן ביחס לתחילת סבב הלמידה הקודם (פסיכומטרי שני כאמור).

בספר שאלות 700 אכן ניכר הקושי - הזמן לפתרון שאלה עומד לרוב על בין דקה ל2, יש שאלות שיותר, ויש שאלות שכבר חורגות לצערי מתחום זמנים ששייך לפסיכומטרי.

לא רכשתי את ספרי היסודות עקב שיקולי זמן וגם תועלת, ופשוט השיעורים שנמצאים בספרים שהם לא ספרי יסודות, הם מאוד קצרים ביחס למה שהתרגלתי אליו מהערכה של ניב רווח, ולכן שאלתי.

הדפס דף | סגור חלון