הדפס דף | סגור חלון

רוצה לגשת לפסיכומטרי נוסף ולקבל 700+

הדפס טופס: פסיכו - פסיכומטרי חינם!
קטגוריה: Psycho - עוזרים לך לעבור את המבחן
שם טופס: פסיכומטרי - שאלות כלליות
תאור הפורום: אתם שואלים והמדריכים של פסיכו עונים
כתובת: http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=13613
תאריך הדפסה: 28/מרס/2024 ב- 13:21

נושא: רוצה לגשת לפסיכומטרי נוסף ולקבל 700+
פורסם על-ידי: Ori21
נושא: רוצה לגשת לפסיכומטרי נוסף ולקבל 700+
תאריך פירסום: 16/אפריל/2019 ב- 15:14
היי אלעד,
למדתי בתקופה האחרונה דרך ניב רווח ודרך הקמפוס - הפסיכומטרי של המדינה.

הסרטונים שלך היו מעולים ולמדתי את החומר די מהר ובצורה טובה, הבונוס הכי גדול שהרווחתי ממך זה את ההבנה שגם בפסיכומטרי נדרש לחשוב מחוץ לקופסה (עד אז סלדתי לחלוטין מהצבת מספרים במקום X ובכל חשיבה שהיא לא מתמטית).
לעומת התוכנית לימוד שהייתה לי בניב רווח תרגלתי יחסית מעט, בערך שמינית מהתוכנית... רק למדתי את החומר לא תרגלתי בין לבין,
עם זאת, בכל זאת הצלחתי להגיע לציון של 670 בסימולציות אבל יש פער בין הציון לבין מה שאני צריך והחלטתי לדחות את המועד למועד הבא. בתקווה שהפעם אגיע יותר לכיוון ה730.

היחס שלי בפרקים הוא בדרך כלל כזה:
18/20 בכמותי
17/23 במילולי
16/22 באנגלית

בכמותי אני חושב שאוכל להגיע די מהר ל20 מ20, אני כל פעם נופל על משהו שטותי ואז מתעכב.. בדרך כלל אני מספיק 18-19 שאלות ועונה על הכל נכון.

במילולי אני חושב שיהיה ריאלי מבחינתי לשאוף ל19 מ23
ובאנגלית אצטרך להמשיך לשפר את אוצר המילים ולשאוף ל19 תשובות נכונות (אם אצליח 7 בהשלמת משפטים זה צריך להספיק). אם הכל ילך כמתוכנן אצליח להגיע ל730.

אחרי שראיתי את הסרטונים שלך בקמפוס הייתי רוצה להירשם הפעם לפסיכו,
החשש היחידי שלי הוא שכבר ראיתי פחות או יותר את הסרטונים ושלא יהיה לי כל כך דברים חדשים ללמוד או לשמוע, אמנם תמיד יש מה ללמוד ולחדש... אבל כשזה מועבר ע"י בן אדם אחר זה מועבר בנקודת מבט אחרת ובצורת לימוד אחרת. (החיסרון זה שאני בספק אם יש עוד מדריכים כמוך ).
חשוב לומר שלמרות הסרטונים שהיו דרך הקמפוס הספרי לימוד היו של ניב רווח.

השאלה שלי היא אם יש דברים שונים בפסיכו שיוסיפו לי? או שגם אם לא אז זה עדיין נכון לדעתך להמשיך ללמוד מאותם דברים?
אם כן הייתי שמח לשמוע ממך איך היית מייעץ לי ללמוד.

תודה רבה!!

תגובות:
פורסם על-ידי: אלעד שווייצר (פסיכו)
תאריך פירסום: 17/אפריל/2019 ב- 10:48
כשאתה שואל אם יש דברים שונים בפסיכו - אתה מתכוון לשיעורים/סרטונים או לספרים?

השיעורים בקמפוס יהיו פתוחים לך כל הזמן, אז תוכל לראות אותם שוב אם תצטרך. באופן עקרוני אם ראית אותם כבר אין מה לראות הכל שוב, אלא רק לפי הצורך, בהתאם להצלחה בתרגול.
אני לא רואה סיבה לצפות בשיעורים אחרים - אני בספק אם יש איזשהו ניואנס חשוב שלא לימדנו. החשש שלי הוא רק שמישהו אחר ילמד אותך משהו שלא צריך (ולצערי כמעט בכל הקורסים מלמדים גם דברים מיותרים ולא מדויקים).

לגבי הספרים - בספרים של פסיכו יש תרגול נוסף, שונה לחלוטין ממה שיש בקמפוס.
היתרון הגדול הוא שהם מותאמים בדיוק לסרטונים בקמפוס - אותה חלוקה של נושאים, אותן שיטות לימוד בדיוק בהסברים כך שלא תתבלבל מדרכים אחרות.

בנוסף, יש ספרים מיוחדים מאוד חשובים ויעילים לתהליך הלימוד ולשיפור ציון - שאלות 700 וניהול זמנים למשל.

התרגול בספרים שלנו מאוד תואם למבחן בהשוואה לספרים אחרים, במיוחד בכמותי (ושם החשיבות הגדולה ביותר כדי ללמוד ליישם את החשיבה הפסיכומטרית). במילולי יש נושאים בספרים שהתרגול בהם מעולה, כמו אנלוגיות (הכי טובות שאני מכיר מכל הספרים), ויש תרגול שהוא מעורב (למשל בהשלמת משפטים יש שאלות מעולות ויש כאלה שקלות יותר מהמבחן - זה בתהליך שדרוג).

-------------
פסיכו - http://psycho.co.il - פסיכומטרי חינם!

פורסם על-ידי: Ori21
תאריך פירסום: 17/אפריל/2019 ב- 16:10
תודה רבה על התשובה.
שאלה נוספת, הספרים בערכה B ובערכה לתרגול נוסף של המדינה אילו אותם ספרים? אם כן ולא פספסתי איזה משהו אז ההבדל בניהם הוא פשוט שB יש גם סימולציות.
אם כן אז אני חושב שאקח את הערכה הזאת אלא אם כן אתה חושב שמשהו אחר יותר מתאים.

פורסם על-ידי: אלעד שווייצר (פסיכו)
תאריך פירסום: 18/אפריל/2019 ב- 11:00
לא זוכר מה בדיוק יש בכל ערכה אבל רשימת הספרים של כל אחת כתובה בתוך עמוד המידע

-------------
פסיכו - http://psycho.co.il - פסיכומטרי חינם!

הדפס דף | סגור חלון