פסיכומטרי

חפש בפסיכו תרגם

הסברים ותרגול
 !Smart / סמארט
 

סמארט פסיכומטרי

הקורס של סמארט פסיכומטרי הוא הקורס הכי מקיף בארץ.
הקורס משלב את מספר השיעורים, המפגשים והסימולציות הגדול בתחום, יחד עם מורים ותיקים שגויסו מתוך מורים המלמדים במכונים האחרים. כל זאת בתוספת מעקב אישי ורצוף אחרי כל תלמיד, מכינה לפני תחילת הקורס, מערכת לימוד ייחודית באינטרנט ועוד.

כל המורים ב-סמארט פסיכומטרי הם בעלי ניסיון של מספר שנים בהדרכת פסיכומטרי. ממוצע ותק ההוראה שלהם עומד על כ-8 שנים בממוצע (למעלה מ-50 קורסים).

ב-סמארט פסיכומטרי מעקב ייחודי ואישי אחרי ביצועי התלמידים, וזאת לאורך הקורס כולו - מעקב רצוף וניתוח אחר הסימולציות ולימוד המילים, מפגשים אישיים עם המורה, טלפונים, אי-מיילים, הודעות כיתתיות ואישיות, ועוד.

מרגע הרישום לקורס הפסיכומטרי של סמארט התלמידים מקבלים ערכת הכנה לקורס וכן סיסמה למערכת הלימוד הייחודית של סמארט פסיכומטרי באינטרנט.
לפני תחילת הקורס מתקיימת מכינה בה חוזרים על חומר הלימוד הבסיסי כדי שבקורס של סמארט עצמו יוכלו להתמקד רק בלימוד הפסיכומטרי.

בקורס של סמארט פסיכומטרי כל תלמיד עורך 12 בחינות סימולציה לאורך הקורס כולו – יותר מבכל קורס אחר. כל הבחינות מוזנות למערכת הלימוד ונמצאות במעקב וניתוח המורה.

ב-סמארט פסיכומטרי מאמינים מאוד באיכות הקורס והמורים שלהם, לכן הם היחידים המבטיחים קורס חוזר חינם, במקום עלות קורס חוזר של אלפי שקלים אצל בתי ספר אחרים.

המאבק של סמארט פסיכומטרי לקידום הנגישות להשכלה הביא לחקיקת חוק הפסיכומטרי שקבע בין היתר בפעם הראשונה את חובת פרסום הבחינה על-ידי המרכז הארצי בכל מועד ומועד.
בנוסף, קיימת ועדת מלגות, אשר מסייעת לתלמידים עם קשיים כלכליים.

סניפי סמארט פסיכומטרי: קריות, חיפה, חדרה, נתניה, כפר סבא, ת"א, פתח תקוה, רחובות, אשדוד, אשקלון, ירושלים, באר שבע.

לקבלת מידע נוסף השאר פרטים ופסיכו יקשר אותך למכון ההכנה.

* המידע נרשם על ידי אתר פסיכו. באם קיימים אי-דיוקים, אנא צרו קשר ונתקן אותם.
 

  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.
>