פסיכומטרי

חפש בפסיכו תרגם

הסברים ותרגול
 EZ Way
 

EZ Way
פסיכומטרי אקדמי- ככה נכנסים לאוניברסיטה. בלי ויתורים.
 שיטת "פסיכומטרי אקדמי" פותחה ונלמדת במוסדות השכלה גבוהה, אשר מפקחים על שיטות הלימוד וטכניקות ההוראה.
מטרת השיטה, להביא אותך לפקולטה בה תרצה ללמוד. לכן, שיטת לימוד זו, נבחרת מאז שנת 98' על ידי אוניברסיטאות ומכללות בעבור סטודנטים במכינות קדם אקדמיות ומועמדים לפקולטות מובילות.

פסיכומטרי אקדמי
קורסים בשיטת פסיכומטרי אקדמי של EZ Way נבחרו ונלמדים באוניברסיטאות ומכללות בישראל. ביניהן אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בן גוריון, המרכז האוניברסיטאי באריאל, מכללת וינגייט, מכללת סמינר הקיבוצים, המכללה האקדמית אחוה ועוד...
הקורסים נועדו לענות על הדרישות של המוסדות המובילים להשכלה, על כן הסיכוי שתתקבל לפקולטה שהינך מעוניין בה, הוא הגבוה ביותר. בלי ויתורים.

בלי ויתורים
רוצה להצליח בפסיכומטרי? חשוב לתרגל הרבה ונכון. בעזרת מדריך הקורס והמאמן הפרטי ינתחו איתך את התרגולים שלך, ימקדו אותך, יטילו עליך משימות אישיות וידחפו אותך לתרגל באיכות, היקף ורמה שלא הכרת. בלי ויתורים.

מאמן פרטי
באמצעים מיוחדים מתאימה EZ Way את שיטת הלימוד לכל תלמיד בנפרד ומצמידה לו מאמן פרטי המפקח עליו ומדריך אותו. לא תמצא תלמיד אחד שלומד בדיוק כמו תלמיד אחר.
שתוכל ללמוד בהתאם לרקע, היכולות והשאיפות שלך.

מסלולי לימוד
  • V.I.P - Very Important Pupils מסלול לימוד קבוצתי + פרטי.
  • מסלול פרטי – 1 על 1: קורס במתכונת פרטית מלאה.
  • מסלול המותאם ללקויי למידה: עד 16 תלמידים בכיתה, קורס ארוך ורגוע עם מדריכים בעלי הכשרה מיוחדת להוראה ללקויי למידה. מסלול זה נפתח חודש לפני כל קורס אחר.


תרגול באינטרנט ובסלולרי
לרשותך עומדת מערכת הלמידה המתקדמת ביותר באינטרנט - EZ Learning. המערכת כוללת משחקי למידה ממכרים, משחק בסלולרי, ניתוח דפוסי תרגול ואיתור נקודות תורפה בסימולציות.
התרגול הממוקד במערכת נועד לדרבן תרגול, לשכלל שיטות למידה ולהוציא ממך יותר.


 

  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.
>