פסיכומטרי

חפש בפסיכו תרגם

הסברים ותרגול
 אנקורי
 

אנקורי פסיכומטרי תבוא. תבין.
אנקורי פסיכומטרי תבוא. תבין.

הקורס שלנו נבנה בעקבות השינויים בבחינה כתבנו קורס חדש שנועד להכין אותך בצורה הטובה ביותר לבחינה הפסיכומטרית כפי שהיא היום. אנו שמים דגש כבר מהשיעור הראשון על עבודה נכונה עם שאלות פסיכומטריות אמיתיות. הלימוד מתמקד בהבנה הנדרשת כדי לפתור את כל השאלות בבחינה ולא רק ב"שיטות" ו"טריקים" שפותרים חלק קטן יחסית מהשאלות.

ההכנה מתחילה בהרשמה מאחר וכל תלמיד בא מרקע לימודי שונה, יש צורך ב"הסרת חלודה" באלגברה לפני תחילת הקורס. מומלץ מאד להתחיל ולשנן כמה שיותר מוקדם את אוצר המילים בעברית ובאנגלית. אנחנו, באנקורי פסיכומטרי, נותנים לכל נרשם "ערכת הכנה" בעת הרישום - כך שככל שתקדים להירשם, תוכל להתחיל להתכונן מוקדם יותר.

שי"פ - שיעורי יישום פסיכומטרי, הם כלי חדש מבית היוצר של מחלקת המחקר והפיתוח של 'אנקורי פסיכומטרי'. הבחינה הפסיכומטרית בודקת מיומנויות שניתן ללמוד. כדי להצליח יותר בבחינה צריך גם ללמוד "לחשוב פסיכומטרי" וגם איך לגשת אל השאלות בצורה יעילה שתחסוך זמן ותביא אותך אל התשובה הנכונה במינימום מאמץ. שיעור יישום פסיכומטרי מתמקדים ברכישת מיומנויות פסיכומטריות. את השי"פ תקבל אך ורק בקורס החדש שלנו ולא תמצא אותם באף קורס אחר.

המדריכים שלנו הם מקצוענים אמיתיים בעלי ניסיון רב. הניסיון, הידע ומחלקת המחקר והפיתוח שלנו, מעניקים להם שליטה מלאה בבחינה הפסיכומטרית ובכל הכלים אותם אתה תצטרך כדי להבין את הבחינה ולהצליח. הם יודעים למפות לך את העיקר והטפל, הם מקשיבים לכל תלמיד, מעבירים את החומר המסובך ביותר בצורה פשוטה וקלילה, הם יעמדו לרשותך גם מעבר לשעות הלימוד, בקיצור - יש להם את זה.

מחלקת מחקר ופיתוח - מדריכים ותיקים שחוקרים את הבחינה הפסיכומטרית מכל הכיוונים. הם מעדכנים את הקורס לפי השינויים בבחינה ודואגים שתקבל את התרגילים והדגשים העדכניים ביותר בקורס ובמרתון. הם משפרים את הקורס שלנו כל הזמן כדי לפתח עבורך את ההכנה המקצועית ביותר

מרתון - השבועיים האחרונים בקורס שלנו מוקדשים לחזרה על החומר ולבחינות סימולציה המדמות את הבחינה האמיתית. במהלך המרתון תקבל חוברות עם שאלות מסכמות בנושאים שהסיכוי שלהם להופיע בבחינה שלך הוא גבוה. בחינות הסימולציה מתרגלות אותך בהתמודדות עם מבחן של שלוש שעות ועשרים דקות, ומציפות נושאים שאתה צריך לחזור ולשנן כדי שתגיע לבחינה האמיתית בשיא היכולת שלך.

סניפים – נהרייה, קריות, חיפה, חדרה, רעננה, פתח תקווה, חולון, תל אביב, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, באר שבע

לקבלת מידע נוסף או קביעת פגישת יעוץ השאר פרטים
והיועצים של אנקורי יחזרו אליך.


* המידע נרשם על ידי מכון ההכנה


 

  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.
>