פסיכומטרי

חפש בפסיכו תרגם

הסברים ותרגול
 זיו כספי
 

זיו כספי
זיו כספי פסיכומטרי
במובנים רבים הבחינה הפסיכומטרית היא "הדבר האמיתי", בדרך ללימודים אקדמיים. ב"זיו כספי" אנו מבינים היטב את הלחץ המתלווה לבחינה הפסיכומטרית, ולא חסכנו שום מאמץ כדי לוודא שהלחץ יוסר ולתלמיד יישאר דבר אחד בלבד: ללמוד למבחן הפסיכומטרי.

קורס הפסיכומטרי של זיו כספי מבוסס על עקרונות הלימוד הבאים:
  • הקניית יסודות איתנים בכל אחד מפרקי הבחינה הפסיכומטרית.
  • תהליך למידה יסודי, מקיף ומדורג.
  • מעקב מתמיד אחר התקדמותו של כל תלמיד בזמן הלימודים הפסיכומטריים.
  • הכנה מנטאלית אמיתית כחלק אינטגראלי מהקורס הפסיכומטרי.
קורס הפסיכומטרי של זיו כספי בנוי על פי סרגל מאמצים מדורג, קצוב ונוח לעיכול. שיטת הלימוד ב"זיו כספי", מעניקה לתלמיד שליטה אמיתית בחומר הלימוד שמחולק למנות קטנות ולא יוצר עומס. כמו כן שיטת הלימוד לבחינה הפסיכומטרית אינה בנויה רק על שינון. המורים לפסיכומטרי ב"זיו כספי" הם בפירוש החבילה השלמה, ולמרות שכל אחד מהם הוא "כוכב" בתחום הוראת הפסיכומטרי, הם עברו הכשרה בשיטות הלימוד הנהוגות בבית הספר. המורה ב"זיו כספי", לא רק מלמד את החומר הדרוש לבחינה הפסיכומטרית, אלא מלמד איך להתמודד עם לחץ אשר עלול לחבל בסיכויי התלמיד למצות את יכולותיו בזמן הלימודים ובזמן מבחן הפסיכומטרי עצמו. כל תלמיד זוכה לליווי אישי לאורך כל מסלול הקורס.

מבנה הקורס
ב"זיו כספי" מבנה קורס ייחודי – ארוך ומקיף במיוחד. הקורס כולל 44 מפגשים ובסה"כ כ 350 שעות אקדמיות. המפגשים כוללים 22 שעורי לימוד, 3 מפגשי מבחנים אדפטיביים, 5 מפגשי "חיזוקית" (מרכיב ייחודי בקורס הפסיכומטרי של זיו כספי אשר מטרתו להעלות את רמת המיומנות של התלמיד כבר בתחילת הקורס),7 מפגשי מרתון ו 7 סימולציות.

סניפים: צומת כפר סבא/רעננה מרכז, נתניה


 

  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.
>