פסיכומטרי פסיכומטרי פורום פסיכומטרי לימוד מילים מבחני פסיכומטרי ספרי פסיכומטרי

ספרי הכנה לבחינה הפסיכומטרית - לחץ כאן psycho.co.il - ללמוד פסיכומטרי חינם!
חפש בפסיכו תרגם
הסברים ותרגול


 


HIGH Q / היי קיו
 

HIGH Q / היי קיו
הקורס של היי-קיו הוא הקורס הכי מושקע מבחינה טכנולוגית, ומשתמש בעזרים הכי מתקדמים - הקורס מועבר בעזרת מצגת, והתלמידים לומדים ומתרגלים באמצעות מערכות מתקדמות באינטרנט.

מערכת ה-Personal-trainer באינטרנט היא מערכת תרגול בלעדית להיי-קיו, אשר מתאימה את עצמה לתלמיד, ויש בה מאגר אינסופי של שאלות בכל הנושאים. בעזרתה ניתן לתרגל כל נושא עד להבנה מלאה. תוכנת המילים של היי-קיו, ה-Brainwash שוטפת לכם את המח עד שכל המילים יכנסו לכם לראש.

באמצעות האינטרנט, המדריך יכול לעקוב ולדעת בדיוק מה מצבו של התלמיד בכל נושא ונושא, ולכן המעקב האישי צמוד הרבה יותר מאשר בכל קורס אחר.

בהיי-קיו יש את קבוצת מדריכי smart - מדריכים אלה הם מדריכים ותיקים ובעלי ניסיון רב, המלמדים פסיכומטרי במשרה מלאה, ולכן רמת המקצועיות שלהם גבוהה יותר.

סניפים: ת"א, ירושלים, חיפה, קריון, ב"ש, פתח תקוה, נתניה, כפר סבא, רחובות, נהריה, אשדוד, חדרה, עפולה, אשקלון, מעלה אדומים, עומר, מבשרת, כרמיאל, דימונה, טבריה, קרית שמונה.

לקבלת מידע נוסף השאר פרטים ונחזור אליך.

* המידע נרשם על ידי אתר פסיכו. באם קיימים אי-דיוקים, אנא צרו קשר ונתקן אותם.

לשיחת יעוץ ועזרה בבחירת קורס פסיכומטרי התקשר עכשיו: 077-30-10-950שם:
משפחה:
נייד:
טלפון:
E-mail:
ישוב

במקום שאתה תחפש...
השאר פרטים ומכון ההכנה יחזור אליך!
 

  מי אנחנו  תנאי שימוש באתר פרסם בפסיכו   Character design – UnAtomic studios.   Copyright © 2007 WebWiz.co.il learning LTD. All rights reserved.
>