פסיכומטרי

חפש בפסיכו תרגם

הסברים ותרגול
 קידום לך תצטיין
 

קידום אישי - לך תצטיין

"קידום לך תצטיין" היא החברה הגדולה ביותר בישראל להכנה לבחינה הפסיכומטרית והיחידה המתמחה בהתאמת קורס אישי.

קידום לך תצטיין הוקמה בשנת 1981 ומאז ועד היום מובילה את שוק קורסי ההכנה למבחן הפסיכומטרי.

הקורסים בקידום פותחו לאחר שנים של מחקר והבנה מעמיקה של אופי המבחן וצורכי התלמידים. קידום עוקבת אחר כל המגמות והשינויים הנערכים במבחן ומקפידה לעדכן באופן שוטף את צוות ההדרכה, חומרי הלימוד ושיטות ההוראה. קידום שמה לה למטרה להכין את תלמידיה לבחינה באופן האפקטיבי והמקצועי ביותר.

שלוש סיבות עיקריות שבגללן אלפי תלמידים בוחרים בקורס של קידום "לך תצטיין", הקורס הטוב והמבוקש בארץ כבר 30 שנה.


המדריכים:

המדריכים שלנו הם המדריכים הטובים בארץ כבר 30 שנה. המדריכים שלנו שואפים לדבר אחד - להביא אותך לציון המקסימלי שלך, כדי שתוכל להיות מי שרצית להיות. מכך נובע הסיפוק שלהם ועל כך הם מתוגמלים. המדריכים הם המנוע והמפתח להצלחה שלנו. כל המדרכים בקידום הינם בעלי ניסיון של כמה שנים לפחות, מאות שעות הדרכה ומאות תלמידים. לכן, אין סיכוי שתיפול על מדריך שזה הקורס הראשון שלו וגם לא השני או השלישי, כמו במכונים אחרים.שיטת הלימוד:

קידום היא החברה הוותיקה והמובילה בארץ כבר 30 שנה והיא בעלת הידע וההון האנושי המתקדמים בארץ בכל תחומי ההשכלה הפרטית. הרמה של התכנים והחומרים שלנו איכותיים מכל הבחינות: היקף, כמות, עדכון, שיטות, רמה, דיוק. זה כמו כדורסל ב- NBA לעומת הליגה המקומית.

בקורס הפסיכומטרי של קידום יש מגוון עצום של כלים: החל מהקורס הכיתתי המבוסס על החומרים המעודכנים והמתקדמים ביותר, דרך שיחות אישיות עם המדריך, שיעורי בית מותאמים אישית, ועד מערכת אונליין שלומדת אותך ושולחת דוחות לך ולמדריך. מלבד העבודה הכיתתית והאישית, הקורס כולל גם הכוונה והדרכה עם המדריך וקבוצות עבודה קטנות של 8-6 תלמידים שמתמקדים בנושא ספציפי לפי רמה ולפי צורך.

בנוסף, קידום מובילה את השוק הישראלי מבחינה טכנולוגית עם כלים חדשניים ומהפכניים כמו אפליקציית הפסיכומטרי עבור סמארטפונים או פורטל הפסיכומטרי ללימוד ותרגול המתקדם בארץ "קידום דיגיטל".


התאמה אישית:

כולם מדברים על יחס אישי בפסיכומטרי, אבל אלה לרוב סתם סיסמאות. מדריך שמדבר איתך 5 דקות אחרי השיעור, לא נותן לך כלום, חוץ מהרגשה שקיבלת יחס. לציון שלך זה לא יועיל! קידום היא החברה היחידה בארץ שמציעה שילוב של קורס פסיכומטרי כיתתי ותוכנית לימודים בהתאמה אישית תפורה. כלומר, אצלנו תקבלו גם קורס מלא יסודי, ארוך ומושקע וגם מסלול אישי של לימודים והנחייה צמודה של המדריך לפי הצרכים שלך, היכולות שלך וההתקדמות שלך.


הקורסים שלנו:

קידום אישי - קורס פסיכומטרי בהתאמה אישית, שבו – נוסף על הלימודים בכיתה - נבנית לכל תלמיד תוכנית לימודים אישית.

מועדון 700 - קורס המיועד לתלמידים מצטיינים שקיבלו בבחינה קודמת ציון גבוה מ- 650 או שנמצאו מתאימים במבחן הדיאגנוסטי, הנערך בתחילת קורס "קידום אישי".

קידום מכינה גם למבחן הפסיכומטרי בשפה הרוסית.

הכנה לבחינת ה-GMAT - קורס המכין לבחינת הקבלה לתואר שני במינהל עסקים. הקורס מותאם למתכונת האדפטיבית הממוחשבת של הבחינה.
 

  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.
>