פסיכומטריהסברים ותרגול
 
 

מבחן מימד לדוגמא להורדה


מאת: אלעד שווייצר

ספר הכנה למבחן מימ"ד
ערכת הכנה מושלמת לבחינת מימ"ד - מותאמת ללימוד עצמי - הסברים מפורטים, תרגול מקיף, מילון ומבחנים לדוגמה - הערכה כוללת פתרונות מלאים לכל התרגולים!

מבחן מימ"ד לדוגמא

הכנה למבחן מימ"ד - תרגול

ישנן דרכים שונות בעזרתן ניתן להתכונן לקראת מבחן מימ"ד - באינטרנט ובעזרת ספרים. ההכנה הקיימת באינטרנט מאוד שטחית, וכוללת בעיקר הסברים על המבחן וכמעט ואין תרגול או מבחני מימ"ד לדוגמא. מבחינת ספרים - עד היום היו בעיקר ספרי פסיכומטרי שניתן ללמוד מהם, אך הם ברמה גבוהה מידי למבחן מימ"ד. כיום ישנו ספר הכנה למבחן מימ"ד של פסיכו שכולל תרגול רב.

ככל שתתכוננו טוב יותר, יהיה לכם קל יותר במבחן, ובנוסף, חשוב להכיר את ההוראות של כל סוגי השאלות כדי לא לבזבז זמן ולקרוא אותם במהלך מבחן מימ"ד.

מי שרוצה להצליח במבחן מימ"ד - תרגול זו הדרך. כמו בכל מבחן, כדי להצליח צריך לתרגל. חלק מהנושאים יהיו קלים לכם יחסית, ואז היקף התרגול שתזדקקו לו לא יהיה גדול, ובחלקים אחרים יכול להיות שתזדקקו להרבה תרגול כדי להפנים את החומר.

מבחן מימ"ד להורדה

חשוב מאוד לתרגל מבחן מימד בבית לפני המבחן עצמו, את המבחן רצוי לעשות ברצף, ללא הפרעות ובתנאים המדמים עד כמה שאפשר את המבחן עצמו, מצורף קישור למבחן מימד
מבחן מימד להורדה

המרכז הארצי לבחינות והערכה

באתר של המרכז הארצי תוכלו למצוא הסברים על המבחן ומעט שאלות לדוגמא (ממש לא מספיק). בנוסף, תוכלו למצא באתר גם בחינת מימ"ד לדוגמא על מחשב - חשוב מאוד כדי להכיר את הממשק של המבחן.

מבחן מימ"ד לדוגמא
לצערנו, המרכז הארצי לבחינות והערכה מפרסם רק מבחן מימ"ד לדוגמא אחד באתר שלו, וגם הוא קצר יותר ומכיל רק 3 פרקים ולא 8 כמו שיש במבחן מימ"ד אמיתי.

ספר הכנה למבחן מימ"ד
ספר ההכנה למבחן מימ"ד של פסיכו הוא ספר ההכנה היחיד למבחן מימ"ד שקיים כיום. הספר נכתב במיוחד עבור מבחן מימ"ד ומותאם אליו מבחינת ההסברים, סוגי השאלות ורמתן. הספר כולל הסברים מפורטים מאוד שמתחילים ממש מאפס, דוגמאות פתורות של שאלות ותרגול רב בכל הנושאים שמופיעים במבחן (אלגברה, גיאומטריה, בעיות, תרשימים / טבלאות, עברית ואנגלית). זהו ספר חובה לכל מי שמתכנן לעשות בחינת מימ"ד וצריך קצת חזרה לפני כן.

 

  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.