פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אני בטוחה שכבר שאלו את השאלה הזו

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אורטל48 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ראשון לציון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 29
  ציטוט אורטל48 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אני בטוחה שכבר שאלו את השאלה הזו
    פורסם: 26/אפריל/2009 ב- 11:49
7000000 פעם אבל אני לא מוצאת עכשיו תשובה לשאלה.

בואי נגיד שאנגלית ואני זה קווים מקבילים שלא יפגשו לעולם..

עכשיו הבעיה היא כזו:
1. איך אני לומדת את כל המילים האלה לפסיכו? גם הקריאה שלי לא-מי-יודע-מה..
2. (לא קשור לפסיכי-אבל בכל זאת) בתיכון עשיתי 3 יחידות באנגלית והדרישות לתואר זה 4, האנגלית של הפסיכו מספיק לי ל-4 או שיש לי משהו מיוחד ללמוד?

תודה לעונים.Embarrassed
לתחילת העמוד
telesvet הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 47
  ציטוט telesvet ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/אפריל/2009 ב- 12:14
גם אני הייתי ממש לא משהו באנגלית ובסוף קבלתי נקודה מתחת לפטור, ב"ה. לדעתי, את צריכה פשוט לקרוא הרבה בשביל להשתפר במהירות הקריאה. תקראי דברים שמענינים אותך ואל תסתכלי במילון כל מילה שאת לא יודעת, אא"כ זו מילה שחוזרת על עצמה הרבה ואין לך מושג מה זה. (לדעתי, עדיף לקרוא מאמרים/ כתבות ולא כל פעם חלק מספר ארוך).
בקשר למילים, צריך פשוט לשנן אותם. מילים שאת לא מכירה תנסי לזכור בעזרת כל מיני אסוסיאציות מצחיקות. תחלקי את הזמן ככה שכל יום לא תצטרכי ללמוד הרבה מילים (אחרת הכל נשכח) וכשאת לומדת תעברי על המילים כמה פעמים ועוד כמה פעמים תבחני את עצמך עד שתראי שאת יודעת. עדיף ללמוד קצת מילים ולדעת אותם טוב מאשר ההפך. אם זה מעודד אותך: 1- הרמב במבחן יותר קלה מאשר בסימולציות. 2- באונ' העברית מי שמקבל מעל 130 והציון הכללי שלו מעל 650 יש לו פטור. בהצלחה! 
לתחילת העמוד
אורטל48 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ראשון לציון
מאמרים: 29
  ציטוט אורטל48 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/אפריל/2009 ב- 12:22
תודה רבה יקירה.
אני לא הולכת לאניברסיטה העברית, אני צריכה ציון של לפחות 85 באנגלית (מכללה)..
אוף אני עדיין מפדחת רצח מהאנגלית...
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.