פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מספר שאלות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
DAVIDD הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: ירושלים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 15
  ציטוט DAVIDD ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מספר שאלות
    פורסם: 09/אוגוסט/2015 ב- 19:54
א. איך מתנהל המבחן מבחינת הזמן? הרי אם המבחן לא במחשב איך הם אוכפים את הזמן שמוקצב לכל פרק? וכן האם אפשר להכניס שעון למבחן?
ב. הבנתי שמגיעה לי בדיקת חיבור אחת (קניתי את הספרים והווידיאו), איך ולאן אני שולח את החיבור?
ג. מה זה בעצם ספר המרתון ולמה לא עדיף לעשות רק סימולציות ולהתרגל למבחן כמות שהוא מאשר לתרגל בספר המרתון?
ד. אני ניגש למועד ספטמבר ואני אוחז בתכנית הלימודים רק ביום מספר 45. כך שהמצב הוא שאם אני אתרגל מספר המרתון זה יבא על חשבון כמות הסימולציות. את מה להעדיף?
לתחילת העמוד
פסיכימקורי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 379
  ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/אוגוסט/2015 ב- 20:16
א. יש 3-4 בוחנים בכל כיתה! שעוברים בין הנבחנים במהלך הבחינה.
כל פרק צודפס על דפים בצבעים שונים ואם אתה היחיד שנמצא כעת בפרק בצבע ירוק למשל, אז ברור שאתה מרמה.
לאחד מה3-4 יש שעון/סטופר ואחרי 20 דקות אומרים לך לעבור פרק(אומרים גם 5 דקות לפני סוף כל פרק שנשארו 5 דקות).
ג.אם לא סיימת ללמוד את כל החומר אז אין טעם,לדעתי, להתחיל סימולציות כי לא תוכל ללמוד מהטעויות שכן חלקן יהיו אך ורק בגלל חוסר ידע וזה לא אפקטיבי.
כשתסיים את החומר תתחיל עם הסימולציות. אפשר לעשות סימולציה בבוקר, לחכות חצי שעה-שעה ואז לתחקר. אם יש הרבה טעויות אז התחקור כמובן יקח זמן, ולהפך. אחרי התחקור אתה יכול ואף כדאי לתרגל נושאים חלשים בספר המרתון.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/אוגוסט/2015 ב- 20:41
אהלן דוד,

א. אתה יכול להיות עם שעון, אבל לא בטלפון אלא רק שעון/סטופר/טיימר.
אתה מקבל חוברת ובה כל הפרקים אבל מוקצות 20 דקות לכל פרק (למעט החיבור) שבסופן אתה חייב לעבור לפרק הבא. אם תישאר בפרק הקודם המבחן ייפסל. יש מסגרת מסביב לדפים עם מספר הפרק וזה יבלוט אם תהיה בפרק אחר, בנוסף, גם הדפים של הפרקים בצבעים שונים (כולם יהיו בירוק ואתה בלבן...)

ב. אתה שולח את מטלת החיבור ואת החיבור (סרוק או מוקלד) למייל - info@gmail.com ומתפלל לטוב :)

ג. מטרת ספר המרתון היא לחזור על נושאים שאתה צריך חזרה בהם. סימולציה כשלעצמה לא עוזרת לך להשתפר, היא משקפת מצב נתון - מהתחקור אתה למד במה אתה חזק ובמה אתה צריך לחזור על החומר. את החזרה על החומר מומלץ לעשות באמצעות ספר המרתון ולא לחזור על שאלות שכבר פתרת. כשאתה צריך תרגול בנושא מסויים (נניח בעיות תנועה) אז סימולציות לא יעזרו לך כי יש שם שאלה אחת כזו...

ד. ברור שככל שיישאר לך פחות זמן לתרגל סימולציות זה פחות טוב, ולכן הייתי ממליץ לנסות לרוץ קדימה יותר מהר. אתה לא חייב להיצמד באופן דווקני לתכנית הלימוד בכל יום, אתה יכול להתקדם מהר יותר כדי לסיים את לימוד החומר מהר יותר.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
DAVIDD הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: ירושלים
מאמרים: 15
  ציטוט DAVIDD ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/אוגוסט/2015 ב- 11:02

קודם כל, תודה רבה על התשובות המפורטות.
א. לפעמים בסימולציות נשארות עוד כמה תשובות שלא הספקתי אפילו לקרוא. האם במבחן אני אוכל לסמן אותן (בניחוש כמובן) אחרי שעבר הזמן? כלומר, האם הדף שבו מסמנים את התשובות גם כן תלוי בזמן?
ב. לגבי החיבור, מה קורה אם לא סיימתי לכתוב בדיוק בזמן? יעצרו אותי באמצע הכתיבה ואז כל החיבור יהרס? ובאופן כללי לגבי הזמן, עשרים דק׳ זה אומר בדיוק עשרים דק׳? בבגרות למשל תמיד היה אפשר להתעכב קצת אחרי הזמן.
ג. איך והיכן קונים/מזמינים את ספר המרתון? אגב, יש לי את ספר המרתון של 'easy way' מ2012. הוא רלוונטי או שזה ישן מידי?

תודה לכל העונים.
לתחילת העמוד
פסיכימקורי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 379
  ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/אוגוסט/2015 ב- 12:19
1. אם לא סיימת לקרוא אתה יכול פשוט לסמן בדף תשובה בשאלות שלא פתרת, וזה אפילו מומלץ! לא מורידים ניקוד על תשובה שגויה, ככה שניחוש רק יכול להוסיף אם אתה לא יודע/לא מצליח לפתור/אין זמן.
2. כשמסיימים את 30 הדקות אומרים להרים את העפרונות מהדפים, אם תמשיך לכתוב יפסלו לך את הבחינה. החיבור לא בהכרח יהרס, הוא לא חייב להיות שלם ומושלם כדי לקבל ציון גבוה.
20 דקות זה עשרים דקות, אם תיתפס מרמה, אפשר אפילו לפסול אותך מהיבחנות בעתיד/לתקופת זמן כולשהי
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/אוגוסט/2015 ב- 19:57
ג. בחנות באתר:

http://psycho.co.il/shop/
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .148 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.