פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה דחופה לאלעד!!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
לולי9 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: חולון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 99
  ציטוט לולי9 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה דחופה לאלעד!!
    פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 10:04
הי אלעד,
האם בסימולציות החדשות יש תרגילים מהסימולציות הישנות שהיו באתר (P1 P2 וכו)? פשוט יש לי את הסימולציות הישנות ואם יש תרגילים משם אז אני לא ארכוש את הסימולציות החדשות..
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 11:57
לא, אלה סימולציות אחרות לחלוטין.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
לולי9 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: חולון
מאמרים: 99
  ציטוט לולי9 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 14:23
תודה על התשובה.
אני חייבת לקנות היום ספר כלשהו וסיימתי לפתור את כל המבחנים בכל הנושאים. ההתלבטות שלי היא בין ספר 700 לערכת סימולציה.. כאמור נבחנתי כבר בפסיכומטרי כמה פעמים הציון האחרון היה 643 (כמותי 116,מילולי 130 ואנגלית 134). ברור שהבעיה העיקרית היא הכמותי אך אין לי עוד מבחנים לפתור.. מה לדעתך יועיל יותר-ספר 700 או ערכת סימולציה ??
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 16:06
ספר 700 ללא ספק.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
פסיכימקורי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 379
  ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 16:13
עצוב שזה המצב...
אם אי פעם יתאגדו המכונים כמו שאני זוכר שדיברו פעם בחדשות לגבי פרסום הבחינות אז סתם כמה רעיונות:
1. לפרסם חיבורים וציון החיבור
2. ספר הכנה נרחב כמו של הקולג בורד....

איך התלמידים הצליחו להתכונן לפני שפרסמו בחינות אלוהים יודע... באוגדנים לפי מה שאני יודע אין מספיק בחינות, במיוחד בהתחשב בכך שצריך לשנות ל-8.

לתחילת העמוד
פסיכימקורי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 379
  ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 16:19
אופס זה לא לפה
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.