פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התחלתי ללמוד מהאתר,זקוק להכוונה!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
nadavg54 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 73
  ציטוט nadavg54 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התחלתי ללמוד מהאתר,זקוק להכוונה!
    פורסם: 07/דצמבר/2007 ב- 17:51
היייייייייייייייייייי
החלטתי שעד שאני אמצה סטים של מכונים, אני אתחיל ללמוד דרך האתר שעד כה נראה בסיידר גמור בהסברים!!
אני מאוד שקדן, ואני יכול להתחיל ללמוד מעכשיו.. ולגשת באפריל.
אז ככה, מבחינתי אנגלית זה נושא סגור! אני ממש סבבה לא טועה יותר מדי.
מתמטיקה, הבעיה היא בדרך כלל בסיפורים אלגברים..[עשיתי 5 יח' לימוד וקיבלתי ציון מושלם אבל אני מתחיל להסתבך כאשר יש שאלת סיפור ארוכה כזו וזה גוזל לי זמן!!]
בעיברית האוצר מילים שלי בסדר גמור, אנלגויות בדרך כלל לא טועה, ופתל פה ושם.. הבעיה עוד פעם כאשר יש שאלת עם סיפורררררים זה משגע אותי :[ ככל השאלה יותר ארוכה[בעבירית ובמתמטיקה] ככה זה מקשה עלייי.
אז אשמח לשמוע הכוונה וטיפים כללים, מקווה שלא סיבכתי אותכם, תודה!

לתחילת העמוד
הפילוסוף הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט הפילוסוף ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/דצמבר/2007 ב- 18:46
אז ככה-
תאמין לי שאתה לא הבנאדם היחידי שתרגילים ארוכים משגעים אותו,רק שתדע שלרוב התרגילים הארוכים הם פשוטים למדי,
פשוט צריך לדעת איך לפנות אליהם.
אני לא יודע כמה פסיכו' אתה צריך אבל לדעתי תשקיע באוצר מילים ואל תזניח זאת אתה חייב להגיע למצב שלא יהיה כזה דבר
אני טועה פה טועה שם... אתה חייב להשקיע ולתת את המקס' בכדי לקוות לא לטעות בכלום,אל תסתפק בכך שרוב התשובות שלך נכונות אלא תסתפק בכך שכל התשובות שלך יהיו נכונות.

בקשר למת' אם עשית 5 יח"ל אתה הבנאדם האחרון שצריך לדאוג ממתמטיקה,אל תתעצל לקרוא שאלות ארוכות כי שוב,לרוב התשובות קלות למדי.

בקיצור..... בהצלחה!!!(יום ראשון הלחץ.......כמובן שלא בשבילך)
לתחילת העמוד
nadavg54 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 73
  ציטוט nadavg54 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/דצמבר/2007 ב- 20:04

התחלתי להסתכל ככה בסיכומים פה, ובשיטות מקוצרות אין שום דבר על שלשות פתגרויות, וכל מיני קיצורים אחרים..

או שאני פיספסתי??!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/דצמבר/2007 ב- 20:13

יועלו בקרוב סיכומים חדשים, מקיפים של כל החומר.

יהיו גם שלשות פיתגוריות וגם משולש זהב וכסף/בורקס ותרשימים וכו'

כרגע אנחנו מסיימים להעלות את הפתרונות המלאים לאוגדן הבחינות, ומיד לאחר מכן יועלו ההסברים החדשים

StarStarStar

נערך ע"י psycho - 07/דצמבר/2007 ב- 21:02
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.