פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

האם כדאי לעשות פסיכומטרי בזמן צבא?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אינה הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט אינה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: האם כדאי לעשות פסיכומטרי בזמן צבא?
    פורסם: 28/דצמבר/2007 ב- 09:22

נרשמתי לקורס פסיכומטרי, אבל משיחות עם אנשים אחרים, הבנתי שזה קורס מאוד אינטנסיבי ושיהיה לי מאוד קשה לעשות אותו בזמן צבא ושאם אני עושה אותו אני יכולה לשכוח מחברים (ומחבר)
תכננתי ללמוד כל יום 5 שעות, גם בשישי/שבת. הציון שהייתי רוצה לקבל הוא מ650 עד 700. מה אתם חושבים?
שאלה נוספת:אתם מכירים משהו שקיבל 730 בפסיכומטרי על הפעם הראשונה? זה אפשרי בכלל? שקלתי לעשות פסיכו באוקטובר כשאני כבר יהיה משוחררת ולחרוש כל יום כל היום... אתם חושבים שאפשר להגיע לציון כזה על הפעם הראשונה?

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/דצמבר/2007 ב- 15:03
אני אתחיל מהשאלה הנוספת - אני מכיר מישהו שקיבל יותר מ-730 על הפעם הראשונה... Embarrassed
אופס, יש כאן עוד כמה מדריכים...  אני מכיר עוד אנשים שקיבלו יותר מ-730 על הפעם הראשונה...Wink

אפשר ללמוד תוך כדי הצבא, תוך כדי עבודה ותוך כדי חזרות לפסטיגל אם אתה רוצה.
הכל תלוי כמה זמן אתה יכול לפנות ביום על מנת ללמוד, וכמה זמן אתה באופן אישי צריך ללמוד.
כל אחד צריך משך זמן שונה ללימוד.  יש כאלה שמספיקה להם שעה ביום, ויש כאלה שגם 12 שעות אינן מספיקות.

ואתה לא צריך לשכוח מדברים אחרים בזמן הלימוד לפסיכומטרי, אבל מומלץ לשכוח מהם...

ולגבי שבת - אין שכר לעבודה בשבת - למד כל יום, ובשבת נוח.  אם גדולים מאיתנו היו צריכים יום מנוחה, גם לך לא יזיק...

נערך ע"י psycho - 28/דצמבר/2007 ב- 15:03
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
פסיכולוג הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 412
  ציטוט פסיכולוג ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2007 ב- 22:17
למה ? אני לומד בשבת מילים לעברית יש חלק מהותי בחיי הדת ואם זה מה שיגרום לי מנוחה למה לא..מה גם שזה הזמן השקט היחיד שיש
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .098 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.