פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שתי שאלות אחרונותתתת

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
shagita הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 55
  ציטוט shagita ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שתי שאלות אחרונותתתת
    פורסם: 02/יולי/2008 ב- 16:19
בעוד מאתיים שנה _______ אנשים בעלי שיער בלונדיני טבעי. זאת היות וכאשר הגן היוצר אנשים בלונדיניים נפגש עם בעל שיער, שאינו בלונדיני, מתקבל ילד _______. ____, שיער בלונדיני לא טבעי ___, ככל הנראה, להראות במחוזותינו.

1. לא יהיו יותר: שחרחר: אולם: ימשיך
2. לא יוותרו: שאינו בלונדיני: אולם: ימשיך

שניהם הגיוניים, לא?

ו--אנלוגיות
ינשוף :חוכמה-

1. חתול : נאמונות
2. קוף : תבונה
3. איטיות : צב
4. לבן : טוהר
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ישראל זה הבית..
מאמרים: 268
  ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יולי/2008 ב- 16:44
טוב לגבי האנלוגיה תשובה 4 : ינשוךף מסמל חוכמה (כנראה)
ולבן הוא סמל לטוהר  תשובה 3 היתה נכונה אם היא היתה נכתבת בצורה הפוכה צב :איטיות
(כמובן שאת שאר התשובות אתה יכול לשלול חתול הוא ההפך מסמל לנאמנות והיתה לי אחת כזאת שבסוף שרטה אותי חחח
קוף הוא "האדם הקדמון" אז לא נראה לי שהוא מסמל תבונה וכ'ו...
והשאלה ה-1 באמת קצת מבלבלת אבל הייתי הולכת על התשובה ה2 בגלל ש-שחרחר אולי הכוונה לצבע עורו ולאו דווקא לצבע שיער ...
אין עוד מילבדו...
לתחילת העמוד
shagita הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט shagita ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יולי/2008 ב- 16:53
לגבי פתרון השאלה השניה, יצא לך סתם "יותר מזל משכל".... התשובה שהיתה נתונה היא  שלא בהכרח יצא ילד עם שיער שחור הוא יכול לצאת בכל צבע פרט לבלונד.. זה הסבר קצת מטופש לא?
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יולי/2008 ב- 16:59

חחחחחחחחחח אוקי הם באמת מצפיים שבלחץ של 25 ד'ק ל 30 שאלות נחשוב על הפרטים הקטנים והמטופשים האלה...

איזה התעללות ... טוב החכמנו טוב לדעת... הלוואי שיצא לי הרבה שאלות שהם יותר מזל משכל בבחינהStarStarStar
אין עוד מילבדו...
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יולי/2008 ב- 16:59
אבל הטיעון שלי הרבה יותר משכנע והגיוני נכון...?...........
אין עוד מילבדו...
לתחילת העמוד
shagita הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט shagita ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יולי/2008 ב- 17:13
כן, גמני מייחלת להמון מזל.... (אבל לא כדאי לוותר על שכל Tongue) לא יודעת אם זה יותר הגיוני. כי אני לא אמורה לחשבת איזה ילד יצא מזוג שכזה.. אלו ממילא נתונים מופרכים. לא חשוב...........
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יולי/2008 ב- 17:49
לא שכל שיהיה (תמיד טוב) אבל אני לא התנגד לזה שיהיה שאלות שאני ינחש ו... ואללה יצואו גם נכון ...
חוץ מזה שלפעמים מזל (בדר"כ)נותן יותר משכל אז מבחינתי שיהיה מזל בכמויות....O.K
חוץ מזה שזאת שאלה הזוייה לחלוטין אז בשאלה כזאת צריך הרבה מזל ... איזה מועד את נבמחנת הקרוב?(מחר כאילו?)
אין עוד מילבדו...
לתחילת העמוד
shagita הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט shagita ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יולי/2008 ב- 18:28
יאפ. ואת? לא נבחנת מחר?
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יולי/2008 ב- 18:34

מסתבר... אני מקווה לקום ... אני צריכה להיות שם ב9 וחצי ויש לי נסיעה של שעה וחצי ... שאני לא ירדם על השולחן...מת%20גמור

אין עוד מילבדו...
לתחילת העמוד
shagita הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט shagita ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יולי/2008 ב- 18:37
איפה את עושה את המבחן?
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יולי/2008 ב- 18:45
באיזה חור במכללת אחווה אין לי מושג איפה זה צומת אחים משהו.. זה שעה ומשהו מב"ש ... איפה את נבחנת ? למדת לבד או עם קורס?
אין עוד מילבדו...
לתחילת העמוד
shagita הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט shagita ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יולי/2008 ב- 18:50

אני בת"א יפו... גם איזה חור שאנלא מכירה... לא נורא. רק שלא יהיה לי כסא סטודנט, אני מזה רועדת שלא אסתדר איתו.

לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יולי/2008 ב- 20:00

לדעתי הכיסא סטודנט זה שטויות זאת הפעם ה2 שאני נבחנת ובפעם ה1 נבחנתי על כיסא סטודנט וזה לא כזה נורא אז הסירי דאגה מליבך...WinkSmileWink

אין עוד מילבדו...
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.