פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

עזרה בבקשה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Yan הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 14
  ציטוט Yan ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: עזרה בבקשה
    פורסם: 06/אוקטובר/2008 ב- 23:50
ניגשתי למועד יולי אחרי שלמדתי בלחמן והוצאתי ציון שלא מספיק לי.(650)
אז אני ניגש שוב לדצמבר, אבל הפעם לבד.. ואני רוצה להתחיל ללמוד. אני לא רוצה להמשיך עם הספרים של לחמן כי אני מרגיש שהם פחות או יותר נתנו לי מה שהם יכלו, ותרגול נוסף מערכה של חברה אחרת זה הסיכוי הכי טוב לשיפור.
יש לי אפשרות לקנות את הערכה של יואל גבע דרך מישהו שאני מכיר. אבל יותר פשוט יהיה ללכת לחנות ספרים ולקנות ערכה של קידום או אנקורי.
השאלה היא, מה עדיף?(בהתחשב בזה שאני סביר בכל התחומים ומה שאני באמת צריך זה תרגול, החומר עוד די טרי ואני לא צריך הסברים בסיסיים, זה כבר יש לי גם בספרים של לחמן) אם מישהו יודע זה מאוד יעזור לי. תודה.
לתחילת העמוד
dwerkz הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 140
  ציטוט dwerkz ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אוקטובר/2008 ב- 01:03
הערכות של קידום ואנקורי שנמכרות בחנויות הם לא הערכות המלאות של הקורס , עדיף כבר במחיר זהה(אזור ה300 שקל לערכה) לקנות ערכה מלאה יד שנייה , קנה ערכה מלאה הייקיו/גבע/קידום/אנקורי .העיקר לתרגל ולתחקר כל שאלה שאתה מתרגל ולא מצליח , לבדוק האם הטעות היא בגלל(חוסר ידע/חוסר טכניקה/סימון לא נכון ) אם זה ללמוד נושא מסוים מהיסוד או לתרגל את הטכניקות השונות.
הרבה המליצו לי על יואל גבע ,אבל פשוט תשלב מהכול זה נראה לי הכי טוב.לא חסר תרגול והסברים בPSYCHO.CO.IL +סימולציות של האוגדן שאפשר להוריד(לא חייב להוציא המון כסף) תפתור מכל הבא ליד

לתחילת העמוד
Yan הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 14
  ציטוט Yan ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אוקטובר/2008 ב- 01:23
את הסימולציות של האוגדן כבר עשיתי, וערכה שלמה אני לא צריך מכמה סיבות:
1. קיבלתי באנגלית 150, אני לא רוצה ולא צריך לתרגל בכלל.
2. יש לי את המילון של יואל גבע, ואת הרוב המוחלט של המילים אני כבר יודע.

מה שאני מחפש זה סימולציות של מכונים ותרגול של כמותי-מילולי. ערכה מלאה סתם תבזבז לי כסף, וגם אני לא רוצה יד שנייה להתחיל למחוק את כל הספרים...

בקיצור השאלה שלי היא לפי ניסיון של אנשים כמו פסיכו שראו כבר ספרים של כמה מכונים, איזה ספרים ייתנו לי את התרגול כמותי מילולי הטוב ביותר? יואל גבע, קידום או אנקורי?

נערך ע"י Yan - 07/אוקטובר/2008 ב- 01:26
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/אוקטובר/2008 ב- 12:55
גבע וקידום.
בנוסף, אני ממליץ לרכוש מהמרכז הארצי את הבחינות הישנות יותר 2H - 9H, העלות היא 70 שקלים עבור 8 בחינות.
זה נכון שהן ישנות יותר, אך למרות זאת הן עדיין טובות יותר לדעתי מרוב הסימולציות של המכונים.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .105 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.