פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

כמה טעויות מותר לי?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
hayal91 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 61
  ציטוט hayal91 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: כמה טעויות מותר לי?
    פורסם: 21/אוגוסט/2009 ב- 22:42
אם ברצוני לקבל ציון 720, כמה טעויות אני יכול להרשות לעצמי בכל פרק? מן הסתם שעדיף לא לעשות שום טעות בשום שאלה ולקבל 800, אבל כל אחד והיכולות שלו... אז כמה טעויות בפרק זה ציון 720?

כמה נקודות סופיות בערך שווה כל שאלה?
לתחילת העמוד
bridge3000 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 26
  ציטוט bridge3000 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אוגוסט/2009 ב- 22:47
יש לך מחשבון פסיכומטרי בעמוד הראשי, ויש לך נרמולים של המבחנים האחרונים באתר של המרכז הארצי.
אני מנחש ש2-3 טעויות כל פרק, תלוי בנרמול
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אוגוסט/2009 ב- 23:56
720 זה כבר ציון שדורש קצת מזל להערכתי. לשם השוואה-רק 2 אחוזים מהנבחנים עוברים את ה-725. אני מתאר לעצמי שטיפה יותר עוברים את ה-720

כמה טעויות בכל פרק? זה תלוי מאוד.
לדוגמא-"עדיף" (במרכאות כפולות ומכופלות) להיות גרוע באנגלית אבל טוב בכמותי ובמילולי, כי האנגלית הוא 20 אחוז בלבד מהציון, וכל טעות תוריד לך פחות נקודות.
לעומת זאת-מאוד הגיוני ש-5 טעויות בכמותי ו-5 טעויות במילולי יורידו את הציון שלך מתחת ל-720, גם אם לא תהיה לך אף טעות בפרק האנגלית

אי אפשר לומר לך בדיוק כמה, אבל בכל מקרה-זה ציון שדורש ידע "פסיכומטרי" מאוד מאוד חזק
לתחילת העמוד
hayal91 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט hayal91 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/אוגוסט/2009 ב- 13:42
עד כמה הנבחנים האחרים משפיעים על התוצאה שלי? כלומר אם רב הנבחנים עשו כ10 שגיאות בכל פרק( מבחן קשה) לאומרת כ5 שגיאות בכל פרק( אם המבחן יצא "קל מדי")? זה ישפיע על הציון שלי ב10-15 נקודות? או שלא מדובר בגורם כל כך משמעותי והציון שאני מקבל תלוי בי בלבד?
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/אוגוסט/2009 ב- 16:47
הנבחנים האחרים בקושי משפיעים על הציון, וכפי שאמרת-זה הבדל של אולי 10 נקודות
בנוסף-עד כמה שידוע לי (ואלעד יתקן אותי אם אני טועה), תקנון הציון נעשה גם לפי מספר מועדים קודמים, ולא רק לפי הישגי הנבחנים של אותו המועד

בכל מקרה, זה משהו שממילא לא בשליטה שלך, כך שחבל להתעסק בזה :)
לתחילת העמוד
hayal91 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט hayal91 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/אוגוסט/2009 ב- 18:04
10 נקודות זה הרבה... אני זוכר מקורס שעברתי לפני 4 שנים שאחד הטיפים היה לנסות להוציא אחרים מהריכוז, כי ככל שהציון של אחרים יורד, ככה הציון שלך עולה... אבל אם מחשיבים את השנים הקודמות, ואת כל השיטות של המכון הארצי, אז כנראה שמדובר במקרה הטוב בנקודה-שתיים לא יותר...

אגב, בכל מועד יש מישהו שפותר את כל השאלות? כי כזכור לי גם אמרו ש800 זה מי שפתר את מספר השאלות המקסימלי לאותו המבחן או משהו כזה...
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/אוגוסט/2009 ב- 18:11

הטיפ של להוציא אחרים מריכוז זו בסך הכל בדיחה...

גם אם כל מי שבכיתה שלך יגיש טופס ריק, זה עדיין לא ישפיע על הציון שלך.

ו- 800 זה רק מי שפותר את כל השאלות.

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 22/אוגוסט/2009 ב- 18:12
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/אוגוסט/2009 ב- 18:57
חחחח ברור שזו בדיחה
זה כמו שאומרים לך לומר בכוונה לפני המבחן "הייתי בסימולציות על 780, מה איתך?" כדי להלחיץ אחרים כביכול, או שאומרים לך להשתעל ליד אנשים ולומר שאתה חולה קצת, או להציע שוקולד לנבחנים...

אבל זה סתם הומור של מדריכי פסיכומטרי D:
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .121 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.