פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלות כלליות,לגבי הנדסת תוכנה וקורס פיזיקה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
i1991 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 26
  ציטוט i1991 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלות כלליות,לגבי הנדסת תוכנה וקורס פיזיקה
    פורסם: 17/מרס/2010 ב- 19:58

1. מה ההבדל בין הנדסת תוכנה להנדסת מערכות מידע?
2. אם אני מעוניין ללמוד באוניברסיטה-היכון כדאי-בת"א או בבן גוריון ?
(בת"א זה הנדסת תוכנה או הנדסת מחשבים?)
3. האם ניתן לסדר את הקורסים ליומיים -שלוש בשבוע?
4. אם אני לא מצליח בקורס פיזיקה בקיץ -זה יתקע אותי מללמוד שנה הבאה הנדסת תוכנה או שאני אוכל להשלים גם בקיץ הבא?
5.מזה הפרס מצטיינים של בן גוריון-שכר לימוד ומלגת קיום. אם יש לי את ציון הסכם שדורשים למצטיינים,אוטומטית אני מקבל ?
6.שאלתי בבר אילן מה ההבדל בין הנדסת מחשבים להנדסת תוכנה(כי בבר אילן יש רק הנדסת מחשבים)
וענו לי שהנדסת מחשבים זה חומרה+תוכנה
והנדסת תוכנה זה רק תוכנה.
האם זה אומר(והם זה באמת כך) שמה שלומדים בתוכנה מוכלל גם בהנדסת מחשבים?\
7. קורס פיזיקה בקיץ- האם זה אותו חומר שלומדים בתיכון?כדאי להשלים את הבגרות(בזמן הקצר שנוצתר) או לעשות את הקורס(הבעיה היא שזמן הקורס יוצא לי על זמן השירות ככה שזה בעייתי ולא כ"כ יהיה לי זמן להשקיע)
האם המבחן בסוף הקורס הוא ברמה של הבגרות והאם הציון שלו ייחשב בציונים של הלימודים לתואר ראשון?

תודה...
אשמח לכל תשובה על כל שאלה...ואשמח לתגובות מאנשים שלמדו הנדסת תוכנה ומערכות מידע-
איפה למדו,איך זה מבחינת קושי,מקום הלימודים ועניין?

לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מרס/2010 ב- 18:38
היי, אנסה לענות על השאלות שלך :)

1. מה ההבדל בין הנדסת תוכנה להנדסת מערכות מידע?
הנדסת תוכנה הוא תחום רחב יותר, בעוד ניהול מערכות מידע מתרכז תחום שחלקו תכנות וחלקו שימוש בכלים קיימים וטכניקות ניהול מידע.
אם אתה אוהב לתכנת לך על הנדסת תוכנה.

2. אם אני מעוניין ללמוד באוניברסיטה-היכון כדאי-בת"א או בבן גוריון ?
(בת"א זה הנדסת תוכנה או הנדסת מחשבים?)
תלוי בהרבה גורמים כמו מגורים תקציב וכו', ככלל בהנדסות לבן גוריון יש שם טוב יותר וגם האווירה הסטודנטיאלית שם טובה יותר.

3. האם ניתן לסדר את הקורסים ליומיים -שלוש בשבוע?
לא...

4. אם אני לא מצליח בקורס פיזיקה בקיץ -זה יתקע אותי מללמוד שנה הבאה הנדסת תוכנה או שאני אוכל להשלים גם בקיץ הבא?
מה זה קורס? בגרות, מכינה, סמסטר א'?

5.מזה הפרס מצטיינים של בן גוריון-שכר לימוד ומלגת קיום. אם יש לי את ציון הסכם שדורשים למצטיינים,אוטומטית אני מקבל ?
ככלל כן (לשנה הראשונה) אך יכול להיות שתצטרך לעבור ראיון קצר...

6.שאלתי בבר אילן מה ההבדל בין הנדסת מחשבים להנדסת תוכנה(כי בבר אילן יש רק הנדסת מחשבים)
וענו לי שהנדסת מחשבים זה חומרה+תוכנה
והנדסת תוכנה זה רק תוכנה.
האם זה אומר(והם זה באמת כך) שמה שלומדים בתוכנה מוכלל גם בהנדסת מחשבים?
רק את הבסיס, הנדסת תוכנה מלמדת אותך נושאים מתקדמים יותר אך כמעט ולא נוגעת בחומרה.
7. קורס פיזיקה בקיץ- האם זה אותו חומר שלומדים בתיכון?כדאי להשלים את הבגרות(בזמן הקצר שנוצתר) או לעשות את הקורס(הבעיה היא שזמן הקורס יוצא לי על זמן השירות ככה שזה בעייתי ולא כ"כ יהיה לי זמן להשקיע)
האם המבחן בסוף הקורס הוא ברמה של הבגרות והאם הציון שלו ייחשב בציונים של הלימודים לתואר ראשון?
איזה קורס? איפה?

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
i1991 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט i1991 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מרס/2010 ב- 20:01
תודה....

הסבר לגבי הפיזיקה ושאלה נוספת.

לא עשיתי בגרות בפיזיקה ואני יודעת שצריך להשלים קורס פיזיקה בקיץ אז שאלתי לגבי זה.

שאלה נוספת: לא ראיתי שכתוב באתר שלהם באיזה מקרים צריך להשלים.
מישהו יודע אם צריך להשלים בהנדסת תוכנה?
לתחילת העמוד
i1991 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט i1991 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מרס/2010 ב- 20:09
ולגבי צמצום הקורסים ליומיים שלושה-מדוע זה לא אפש5רי?
הרי אני קובעת את הקורסים...לא?
אשמח להבהרבה בנושא... 
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מרס/2010 ב- 20:24
לגבי הפיסיקה, אלו תנאים עבור קבלה לתואר ולכן ללא קשר לתוכנית הלימוד את תהיי חייבת לעשות אותם.
הם ברמה של בגרות והם רק על המכניקה.

לגבי הימים, את בוחרת אך מתוך מספר אפשרויות מצומצם וברוב המקרים לא תצלחי לפנות לעצמך יומיים שהרי חלק מהקורסים ינתנו רק ביומים אלו בעוד אחרים בשאר השבוע.

אם תצליחי לפנות יום תראי את עצמך ברת מזל :)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
i1991 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט i1991 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מרס/2010 ב- 22:06

תודה על התגובה...

ושוב לגבי הפיזיקה:
התכוונת שלכל סוג של הנדסה אני צריכה להשלים פיזיקה? (זה לא כ"כ ברור מהאתר שלהם)
ואתה בטוח שמדובר רק על מכניקה?
בת"א ראיתי שיש גם חשמל ומגנטיות..(או שאני טועה וזה רק לסוג מסויים של הנדסות?)
לתחילת העמוד
israel l הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 70
  ציטוט israel l ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/מרס/2010 ב- 14:52
לכל מקצועות ההנדסה יש דרישה ל5 יחידות פיזיקה בציון 70 לפחות, אבל כמו שבטח הבנת, יש מקרים שבהם מוותרים על 5 יחידות פיזיקה בתנאי שהמועמדים יבצעו קורס מבוא לפיזיקה שנמשך בערך חודש(זה כמובן לא מורשה לכל אחד).
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.