פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

כל מי שנבחן היום - 5 לדצמבר שייכנס !

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
דודו זר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: jhpv
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 7
  ציטוט דודו זר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: כל מי שנבחן היום - 5 לדצמבר שייכנס !
    פורסם: 05/דצמבר/2010 ב- 15:26
יאללה חבר'ס בואו נחליף מידע נגלה מה היו הפיילוטים - אני מת לדעת!
שכל אחד יספר במה היה לו פיילוט ואיזה קטעים היו לו בפיילוט ואם הוא זוכר גם את הפרקים בהם לא היה לו פיילוט - מצויין ככה נדע ישר.
קודם כל אני חייב לציין שהיה לי פיילוט באנגלית אני לא יודע מה אבל היה חלק אחד מתוך השלושה קשה רצחחחחח ואני שפיץ באנגלית בסימולציות בקורס הייתי מביא 144 באנגלית ובחלק הזה היו מילים קשות הרבה יותר מבשני החלקים האחרים.
היה לי גם פיילוט במילולי.
עכשיו אני אגיד מה שאני זוכר מהמילולי :
היה לי מבחן אחד על פשיזם, מבחן אחד שהיה בו 2 קטעי קריאה (WTF !) - בחיים לא ראיתי דבר כזה באף סימולציה וגם ממילא לא הספקתי את הקטע קריאה ואת השלישי אני לא זוכר אבל זה לא חשוב.
אז בקיצור מי שלא היה לו פיילוט במילולי - שיכתוב פה מה היה לו אם היה לך כמו שלי אז מן הסתם הנותר שהיה אצלי היה הפיילוט (שאותו אני לא זוכר) ואם למישהו פה לא היה פיילוט במילולי ולא היה לו אחד מהקטעים שציינתי פה אז זה הפיילוט !

בואו נעשה את זה גם באגלית ומתמטיקה.
במתמטיקה די קשה לזכור פרק אבל אני זוכר שהיה לי פרק עם שני מתומנים חופפים שצריך להגיד שהשטח המושחר באיזה מהם יותר גדול (בשאלות השוואה).
באנגלית אני לא זוכר פאקינג כלום ! וזה הכי באסה כי זה הכי מסקרן אותי כי הייה לי בזה פיילוט והיה פרק אחד בן של זונה אני מתפלל לאלוהים שזה היה פיילוט !
לתחילת העמוד
דודו זר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט דודו זר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/דצמבר/2010 ב- 15:32
נזכרתי בעוד דברים :
אנגלית : היה לי קטע על stone age משהו כזה
שאלה על commercial flowers ב restatements
קטע קריאה על ייצור זכוכית ועל הרומאים שהשתמשו בזה משהו כזה

במילולי הייתה שאלה בסגנון : "רוב החוקרים טוענים שפטריות יצמחו במקום הררי, ושמשון ( או איך שקוראים לו) חושב שהן יגדלו במקום בו ירד גשם לראשונה. איזה מהנתונים לא יעזרו בפתרון השאלה ? (מה יצמח ראשון)"
לתחילת העמוד
דודו זר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט דודו זר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/דצמבר/2010 ב- 15:37
נזכרתי בקטע הקריאה השלישי באנגלית !!! בבקשה שמישהו ישלא היה לו פיילוט באנגלית יגיד לי מה לא היה אצלו !!!
הנה הנושאים של שלושת קטעי הקריאה באנגלית :
קטע על stonhege המקום הזה עם האבנים שנבה מזמן
קטע על זכוכית ואיך היא נוצרת
וקטע על יחס שוויוני לנשים treat women equally

יאללה חברים נתתי באמת את כל מה שאני זוכר חפרתי עמוק עמוק בזיכרון בוא נברר אני לא אחזיק חודש ! חח
לתחילת העמוד
דודו זר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט דודו זר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/דצמבר/2010 ב- 15:41

ועוד משהו - אני כמעט בטוח ממש 99% שהפרק הקשה באנגלית (המילים שבהתחלה שצריך להתאים אותן למשפט) היה זה עם היחס שוויוני לנשים, והקטע שאחריו זה על האבנים האלה והאחרון (לגבי האחרון אני בטוח ב100%) היה על ייצור זכוכית.

לתחילת העמוד
דודו זר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט דודו זר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/דצמבר/2010 ב- 16:02
בעצם עכשיו נזכרתי שהיה לי אנסין על הלוטו בארה"ב ככה שנראה לי שעשיתי פאקינג 2 פיילוטים באנגלית ו 4 באנגלית סה"כ !?!?!!?!? זה יכול להיו ת?
לתחילת העמוד
דודו זר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט דודו זר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/דצמבר/2010 ב- 16:06

חחח שכחתי שיש שני אנסינים בכל פרק אנגלית אבל כן היה לי גם אנסין על הלוטו בארה"ב וגם על פילים ותאילנדים עכשיו נזכרתי

לתחילת העמוד
itzikc הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 56
  ציטוט itzikc ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/דצמבר/2010 ב- 18:17
באמת קוראים לך דודו זר או שאתה מעריץ?
לתחילת העמוד
hagaiak הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: בת חפר
מאמרים: 2
  ציטוט hagaiak ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/דצמבר/2010 ב- 20:09
(הודעה ראשונה, חדש פה!)

היה לי פיילוט באנגלית ובחשיבה מילולית. (לא כולם נבחנים על אותו שאלון, אותם פרקים?)

בכל מקרה, אנגלית אני לא זוכר, אבל היה לי פרק מילולי שהיו בו שני קטעי קריאה ובאותו הפרק 5 השאלות הראשונות היו שאלות אוצר מילים! האנלוגיות התחילו משאלה 6. זה פיילוט, לא?
לתחילת העמוד
דודו זר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט דודו זר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/דצמבר/2010 ב- 20:21
כן זה היה פיילוט.......
היה לנו אותו טופס......
תגיד גבר בפרק ה 2 בבחינה (הוא היה אנגלית) האנסינים היו על לוטו ופילים או על שוויון זכויות של נשים ואבנים אני לא זוכר איזה שני אנסינים באו קודם... אתה זוכר ?
לתחילת העמוד
hagaiak הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: בת חפר
מאמרים: 2
  ציטוט hagaiak ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/דצמבר/2010 ב- 20:24
אני גם לא זוכר.
וואי, איזה מזל שזה פיילוט - בפרק הזה נפלתי הכי חזק.
לתחילת העמוד
heitzik הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 40
  ציטוט heitzik ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2010 ב- 00:01
הרגת אותי עם כל ההודעות!!!!

שמעת על כפתור ה"ערוך"!?

אני עשיתי היום.
הייתי השאלון הכחול (או ירוק) זה שהיה 0093 משהו...
זה הסדר שאני זוכר:
מילולית
אנגלית
כמותית
? אנגלית
? כמותית
? כמותית
? מילולית
מילולית

פחות בטוח בפרקים באמצע.

מבחינת האנגלית בכל הסימולציות שעשיתי (בקורס או של המרכז) לא היה לי פחות מ-145, כשברובן היה לי 150.
בפועל היום היה לי מאוד קשה, במיוחד הניסוח מחדש.
באנגלית היה לי:
קטע על זכוכית (פעם ראשונה שלא סיימתי פרק 5 דקות לפני הזמן) והרומאים
לא היה לי stonhege וחבל...
לא זוכר שהיה לי משהו על נשים
היה לי קטע על לוטו שהיה סבבה
היה לי על פילים בתאינלד ומשהו במינמאר

במילולית היה לי:
פאשיזם - מוסיליני אבל אני לא זוכר עם היו בו שני קטעים
מילולית היה לי את זה עם הפטריות וסעמק ההר...
לא היה קשה ממש אבל גם לא היה קל ובקושי סיימתי

כמותי:
לא היה לי קל!
היה לי גרף של צפון דרום על עוזבים את הכיתה
וגם גרף של שדרה ורחוב עם מוזיאון/תיאטרון ועוד משהו
נראה לי שהיה לי מתומנים חופפים

אני אבל לא סגור מה היה הפיילוט וכמה למרות שחפרתי בזיכרון ממש טוב (כמו שאתם רואים).

אז מה הפיילוטים???
לתחילת העמוד
eitan-s הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: dimona
מאמרים: 3
  ציטוט eitan-s ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2010 ב- 16:08
הייתה שאלה עם מורה שסידרה את 5 בנים מימינה ו5 בנות משמאלה..
מישהו יודע אם זה פיילוט או לא, כנראה טעיתי שם!!
לתחילת העמוד
heitzik הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט heitzik ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2010 ב- 19:00
גם לי היתה השאלה הזאת!

מישהו יכול לעשות סדר מה הפיילוטים?
לתחילת העמוד
eldary44 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 8
  ציטוט eldary44 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/דצמבר/2010 ב- 09:21
חחחח דודו זר אתה כוכב-על תאמין לי... ובטוח שיש לך בעייה קשה.. אחי אתה צריך פסיכולוג עם כל ההודעות האלה..

וכן אני זוכר אותך מהפורום של תפוז-הצפת את כולו עד שהגעת לכאן.. אתההה אתה חמוד אתה!

הנה לכל הלחוצים למיניהם, בפורום של תפוז יש הכללל פשוט הכלל כל השאלות שהיו כולל כל הפיילוטים!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumMaavaron.aspx?ForumId=182

וצר לי לאכזב אותך דודו אבל שבי עוזה בץ ונולי הודיעו לי שבגלל המצב בצפון התשובות יידחו לחודש וחצי+ עד שכולם יעשו ועד שיבדקו ייקח זמן רב...

תהנה =)  O.K

נערך ע"י eldary44 - 07/דצמבר/2010 ב- 09:24
לתחילת העמוד
heitzik הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט heitzik ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/דצמבר/2010 ב- 13:30
קיצר נדע תשובות רק באמצע ינואר?
לתחילת העמוד
מיכאל400 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: מרכז
מאמרים: 18
  ציטוט מיכאל400 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/דצמבר/2010 ב- 19:33
בד"כ המרכז הארסי מקדים... אבל במועד הזה אני לא בטוח, בגלל הנבחנים מחיפה שנדחתה בחינתם.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.