פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

קורסי פסיכומטרי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
רעות11 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18
  ציטוט רעות11 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: קורסי פסיכומטרי
    פורסם: 14/אוגוסט/2011 ב- 11:32
היי אלעד,
רציתי לשאול אותך על איזה קורס פסיכומטרי אתה ממליץ. אני ניגשת בפעם הרביעית עם 729. אני יודעת שלא בטוח שאני צריכה קורס, אבל כבר למדתי פעמיים לבד ואני חייבת מסגרת הפעם כי אני צריכה שיפור משמעותי (להגיע ל-760).
אני מתלבטת בין יואל גבע למועדון 700 של קידום. למדתי קצת מהערכה של יואל גבע, אני יודעת שהם נחשבים הכי טובים, אבל למועדון 700 יש יתרון בכך שהכיתה הומוגנית. מה עדיף?
תודה רבה!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/אוגוסט/2011 ב- 20:27
באופן כללי אנחנו נמנעים מלהמליץ על קורסים, אך המקרה שלך שונה מעט.
אני מניח שלא תאהבי לשמוע את זה, אבל אני חושב שקורס מבחינתך לא רק שיהיה בזבוז כסף, אלא אפילו יפגע ביכולת שלך להוציא ציון גבוה. להיכנס לכיתה רגילה של גבע זה בזבוז זמן משווע. אין לך מה לעשות בכיתה עם עוד כמה עשרות תלמידים שכמעט אף אחד לא מגיע לרמה שלך.
לגבי מועדון 700 - זו אפשרות, אבל אני עדיין חושב שמי שיכול להתקבל למועדון 700, לא צריך את מועדון 700.

אבל, אני לא אשאיר אותך בלי פתרון.
מה שלעדתי את צריכה זה מסגרת, כמו שאמרת, אבל גם הדרכה נכונה ואישית.
שתי אופציות -
1. לחפש מורה פרטי, אבל מישהו שהניסיון משפריץ ממנו, ולא איזה מדריך שלימד/מלמד כמה שנים (אפילו אם זה 4 או 5).
זה יעלה לא מעט פר שיעור, אבל עדיין יהיה זול בהרבה מאשר קורס שלם, ויתן לך תמורה הרבה יותר גדולה.
2. אם לא תמצאי מדריך כזה (וקשה מאוד למצוא), יש מכונים שבהם מדריכים כאלה מלמדים, ואז, אם אתה נרשמת לקורס במכון כזה ומוודאת שאת לומדת עם כזה מדריך, זה יכול להצדיק את עלות הקורס בעיני.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/אוגוסט/2011 ב- 20:27
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.