פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

החלק הכמותי הוא החלק שהכי מטריד אותי במבחן

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Roni227 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 8
  ציטוט Roni227 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: החלק הכמותי הוא החלק שהכי מטריד אותי במבחן
    פורסם: 20/ינואר/2007 ב- 09:40
אף פעם לא הצטיינתי במתמטיקה ואני רוצה לקבל בפיסכומטרי מעל 650
עדיין לא התחלתי ללמוד, יש לי זמן. אני בנתיים סתם מתעניין.

רציתי לדעת באיזה רמה החלק הכמותי? כלומר האם זה שווה ל3 יח''ל או יותר מבחינת הקושי
וגם, אם אני לא טוב במתמטיקה, בקורס ילמדו אותי את הדרכים לפתור את השאלות של החלק הכמותי?
זה יכול להיות פשוט?
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 322
  ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/ינואר/2007 ב- 11:12
המיוחד בחלק הכמותי הוא לוא דווקא רמת הקושי ומציאת דרך הפתרון של השאלה, אלא יותר העניין שעלייך לפתור כל שאלה בערך בדקה, כלומר אם היה מספיק זמן סביר שהיינו פותרים הכל נכון. חלק מהשאלות אפילו לא צריך לפתור אלא להגיע להערכת סדר גודל.. (אז לעתים צריך להתגבר על הרגלים ישנים וטפשיים.. כמו לפתור תרגיל מתמטי עד סופו)

אפשר להגיד שהרמה היא של 3 (או נוגעת ב-4).
תבין, פתרון שאלת פסיכומטרי הוא איזשהו שרבוט על דף הבחינה עצמו, אינך מחויב לא להוכחה ולא להצגת דרך.

במקומך הייתי מוותר על קורס והולך למדריך פרטי יושב נושא נושא בדברים שאתה מתקשה, בקורס לומדים אבל טסים עם כל הנושאים, הייתי ממליץ על קורס למי שנושאים כמותיים מחלחלים מהר.

נערך ע"י hecq - 20/ינואר/2007 ב- 11:16
חדש מהמרכז הארצי! טימטומטרי!
לתחילת העמוד
Roni227 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 8
  ציטוט Roni227 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/ינואר/2007 ב- 10:51
כשאני לומד לחלק הכמותי דרך קורס פסיכומטרי אז מלמדים שם את כל התרגילים האפשריים שיכולים להופיע או שאני עלול להתיקל בבחינה בתרגיל שאני לא מכיר?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/ינואר/2007 ב- 23:45
התשובה לשאלה האחרונה היא לא.
אי אפשר להכין אותך לכל התרגילים האפשריים, אבל זו גם לא הדרך הנכונה להתכונן.

אתה לא אמרו "לזכור" את כל סוגי התרגילים.  אתה אמור "להבין" איך פותרים אותם.

אם מעולם לא הצטיינת במתמטיקה, לדעתי מצפה לך עבודה קשה מאוד הרבה לפני שתגיע לקורס.
חלק מהלומדים צריכים "חזרה" או "הסרת חלודה" לפני הקורס.
אני מניח שאתה צריך ללמוד את הכל מחדש (כמו חלק לא קטן מהאנשים)
היום בבית הספר יש מחשבון - טעות פדגוגית ממדרגה ראשונה.
לוח הכפל בע"פ אתה יודע?   חילוק ארוך אתה יודע?   כפל מקוצר?   חזקות ושורשים?  .....

אל תרגיש לא נח אם התשובות לחלק מהשאלות הן "לא". אצל חלק גדול הן "לא".

אם אתה באמת מתכוון לקחת את הפסיכומטרי ברצינות - אתה צריך להתחיל לקרוע את התחת ולהתחיל ללמוד.
בהודעה הראשונה נשמעת קצת שאנן...
"עדיין לא התחלתי ללמוד, יש לי זמן. אני בנתיים סתם מתעניין"

בקורס ילמדו אותך הכל, אבל זה לא העניין.
השאלה האמיתית היא כמה אתה מסוגל לקלוט בזמן קצר?

אני יכול ללמד את כל החומר לפסיכומטרי בשבוע בלי בעיה - אבל מה עם זמן להבין נושאים? לעשות שיעורי בית? לחזור על נושאים שקשה? וכו'...

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .133 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.