פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שחזור שאלות מהבחינה של היום (בוקר)

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <1 910111213 14>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
katlani הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 11
  ציטוט katlani ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/דצמבר/2008 ב- 22:55
אני חושב מבלבלים את סדר התשובות בחלק מהחוברות גם ככה?
לתחילת העמוד
itaii הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 17
  ציטוט itaii ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/דצמבר/2008 ב- 22:57
אמממ...
אני לא חושב
לא יודע
אולי...
מישו מבין בחומר?

לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 02:37
נבחנתי בצהריים ולא היתה לי שום שאלה שהוצגה פה למעט האנלוגיה של חבורות:חבטות = עקבות:פסיעות (או משהו כזה).

היו לי 2 פרקים כמותי וכל השאר, מן הסתם, שלוש. הבחינה בצבע ירוק. הרגשתי שהמבחן לא הלך לי מדהים למרות שלא היה קשה במיוחד. המילולי היה ממש קל יחסית, אפילו נשאר לי זמן ספייר (זה לא קורה מעולם). הבעייה שמשום מה נתקעתי קצת בפרק הכמותי הראשון (בתחילת הבחינה) ואני חושש שעשיתי שם יותר טעויות משהייתי צריך.

שאלות שאני זוכר:

שלושה מעגלים זהים המשקים אחד לשני. מחברים את הרדיוסים כך שנוצר משולש (מן הסתם שווה צלעות). שואלים מה אורך הקו המסומן (כל היקף המעגלים למעט החלק שנמצא בתוך המשולש). התשובה 5 פאיי רדיוס.

מרחק בין משהו למשהו נוסף וזהה הוא מטר ואורך המשהו 2 מטר. כמה משהואים יש עם אורך של שרשרת המשהוים הוא 101 מטר. התשובה לדעתי 33.

לקחו משולש ישר זווית ושווה שוקיים ויצרו משולש ישר זווית ושווה שוקיים חדש כך שיתרו של המשולש החדש הוא ניצבו של המשולש הראשון. מה יחס השטחים. 1:2.

X<Y<Z<W<0 מה יהיה הכי גדול. XY.

נתון מעגל ובתוכו עוד מעגל ולשניהם מרכז משוטף. המשולש שנוצר במעגל הגדול ובסיסו הקוטר משיק למעגל הקטן. מה יחס הרדיוס של המעגל הקטן והצלע שלא הוזקרה קודם במשולש המדובר. זה בעצם משפט תלס 1:2.

A>0 A=4B ואז השוואה כמותית בין מכפלות של כמה שורשים שבהם נשאר 5>4.

0.5:3/4. התשובה 2/3 .

על מטבע 0 ו1, קוביה הוגנת. מה יותר גדול. הסתברות ב3 הטלות קוביה לקבל סכום בדיוק שלוש או הטלת שלוש פעמים מטבע. מטבע.

גרפים של מסלול חללית וגרף של מרחק חתולים בפח. האחרון הוא בעיקרון גרף תנועה של מרחק קפונקציה של זמן כשצריך לשים לב שהחתול יכול להיות בכל מקום על רדיוס המרחק מהפח. מסלול החללית כלל גם כמה שאלות תנועה אבל בעיקרון התרכזה בדליית פרטים בנאליים.

ריבוע חסום במעגל. מה יחס השטחים... נטחן עד דק.

חרוט שבסיסו מעגל החסום בבסיב הריבועי של קובייה, מה יחס השטחים.. גם נטחן.

שני חרוטים האחד בעל גובה גדול פי שלוש ולשניהם נפח זהה, מה הרדיוס של בעל הגובה הקטן יותר. פי שורש שלוש..

השוואה. נתון מעגל בעל רדיוס R. מה גדול יותר שטחו או היקיפו. תשובה 4.

זה מה שאני זוכר.

מילולי הופיעו המילים שוע והמילה הזו ב"ק" שמשמעותה בסיס צבאי (בקושי זיהיתי אותה). חוץ מזה הגיון יחסית קל. אני זוכר משהו בסגנון

אמנון תמר ויוסף יצאו לטיול.
אמנון: אני לא הבאתי את הפנס
תמר: אני לא הבאתי את התרמיל
איזה מהמשפטים לא יספיק כדי לקבוע מי הביא מה?

רשימה של מי הביא מה כשלבסוף "יוסף: אני לא הבאתי את הפנס".

פרק קריאה על תורת הקוונטים והמחלוקת והבעיות שהיא יוצרת. לא זוכר את השאר.

אנגלית. מילים ממש רגילות לדעתי, ניסוחים מעט קשים יותר ופרקי קריאה על האמן הצייר הומר, על בעיית האיילים באלסקה.. וזהו.

אני ממש התלבטתי בשאלה שנשאלה על הומר. היו שתי תשובות ולא ידעתי מה נכון. "מה מטרת הפסקה הראשונה?" - 2 תשובות לא רלוונטיות ו"להסביר מדוע הומר התפרסם בזמנו" ו"למנות כמה מהישגיו של הומר". בחרתי בהשגיו.
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 02:40
שולה חילקה גולות ל7 חברותיה, לאחר רבה עם אחת מהן, אספה את כל הגולות חזרה, הוסיפה גולה וחילקה מחדש למי שהיא בשולם איתה. כמה גולות היו לה. 35.

N וM מספרים שלמים וחיוביים שביניהם בדיוק 5 מספרים זוגיים ו4 אי זוגיים. מכך הם בהכרח:.. רשמתי אי זוגיים.
לתחילת העמוד
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 382
  ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 05:18
התעוררתי באמצע הלילה ורציתי לראות אם מישהו ענה לי

בכל אופן נזכרתי בכמה שאלות
שאלה 1
שלושה מעגלים צמודים אחד לשני כאשר קו מחבר את שלושתם והוא משמש כקוטר בכל אחד מהמעגלים ואורך הקו הוא 18 חלקי פאי והשאלה היא מה אורך הקו המודגש שכפי שניתן לראות  הוא חצי מסכום היקפי העיגולים .
התשובה היא 9 היקף כל העיגולים הוא 18 וחצי מההיקף הוא 9
שאלה 2
השוואה כמותית ביום הראשון 1 ביום השני סכום כל הימים הקודמים + 1 
היו שני טורים שבטור הראשון כמה יהיה ביום השישי  הביטוי דלעיל ובטור השני המספר 30 והתשובה הנכונה היא 1(בטור הראשון יוצא 32) 
לתחילת העמוד
אורח הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 94
  ציטוט אורח ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 09:49
עוד שאלה,

אחד שאוכל בונטים או משהו כזה:
ביום ראשון אכל 1/2 מהכמות, ביום שני אכל 1/3 ממה שנשאר, ביום שלישי אכל 1/5 ממה שנשאר, ובסוף נשארו לו 8.
כמה היה בהתחלה.

פתרון:
נחזור לאחור:

60   <--   30   <--   10   <--  8

לתחילת העמוד
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 382
  ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 10:41
השאלה לגבי שני מספרים שהם שווים ביחד ל3 מישהו יכול להזכיר אותה ולומר באיזה פרק היא הייתה??
זה היה בהשוואה כמותית שאמרו 3 מספרים וסכום כל שניים שווה ל3...

נערך ע"י davidcoo - 29/דצמבר/2008 ב- 10:42
לתחילת העמוד
tery17 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 12
  ציטוט tery17 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 10:52
היו לי בהתחלה 2 פרקי כמותית רצופים, זה היה באחד מהם.

לתחילת העמוד
joana21 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 5
  ציטוט joana21 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 10:55

עוד כמה תוספות:

אנלוגיות
משקיף:קו אופק (לא בהכרח בסדר הזה) והתשובה נראה לי הייתה מעפיל:פסגה
חריט:קנה תשובה (לדעתי) נדן:נלחם
ביבר:סוגר (מה זה לעזאזל סוגר?) ניחשתי כאן ועשיתי אולם:קהל
היו שתי אנלוגיות שאני לא זוכרת את האנלוגיה הראשית אך אני זוכרת שסימנתי באחת מהן לאחוז:להרפות ובשניה הדיר רגליו:הלך

פטל
היה שורש חלט משהו עם חליטת התה האנגלי
היה שורש גרם, גרם המדרגות

אוצר מילים
היה אחד עם העיז, הלעיז, סיקל, קילס התשובה לדעתי היא העיז.

בנוגע להבנת הנקרא מה שכתבת אכן היה פיילוט היו לי רק שני פרקי עברית והאחד מהם היה על מדד התמג והשני על שפות משהו כזה

מתמטיקה
הפרקים האמייתים היו גרף על חנות ספרים שיש בה 240 ספרים (מתח,בישול וכו')
והשני על ציוני תלמידים.

השאלה עם V התשובה הייתה 10/3 והיא אכן הייתה מעצבנת..
השאלה עם המטבעות לפי דעתי הייתה דרך אחת כי ערך המטבעות היה שונה והיה צריך לסדר אותם בסדר עולה ולכן יש רק אפשרות אחת.

מקווה שעזרתי קצת.
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 165
  ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 11:15
פורסם במקור ע"י davidcoo

התעוררתי באמצע הלילה ורציתי לראות אם מישהו ענה לי

בכל אופן נזכרתי בכמה שאלות

שאלה 1

שלושה מעגלים צמודים אחד לשני כאשר קו מחבר את שלושתם והוא משמש כקוטר בכל אחד מהמעגלים ואורך הקו הוא 18 חלקי פאי והשאלה היא מה אורך הקו המודגש שכפי שניתן לראות  הוא חצי מסכום היקפי העיגולים .

התשובה היא 9 היקף כל העיגולים הוא 18 וחצי מההיקף הוא 9

שאלה 2

השוואה כמותית ביום הראשון 1 ביום השני סכום כל הימים הקודמים + 1 

היו שני טורים שבטור הראשון כמה יהיה ביום השישי  הביטוי דלעיל ובטור השני המספר 30 והתשובה הנכונה היא 1(בטור הראשון יוצא 32) 

השאלה הראשונה זה פיילוט (אם לא שכחתי עד עכשיו- אני כמעט בטוחה שלא היה לי)
השאלה השניה גם לי יצא שטור אחד יותר גדול
לתחילת העמוד
אורח הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 94
  ציטוט אורח ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 11:35
יש 3 מספרים, סכום כל שניים מהם שווה ל-3
טור א' - סכום המספרים
טור ב' - 4.5

תשובה נכונה: 3

לתחילת העמוד
rom1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 123
  ציטוט rom1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 11:41
היתה איזה שאלה על הגרף ציונים, הפרש של הציונים לחלק לשעות הלמידה משהו כזה.
התשובה היתה 3?
היה 1 וחצי 2 3 ו3 וחצי אם אני לא טועה. האמתי שהגעתי גם ל5 אבל זה לא היה בתשובות, כנראה התבלבלתי שם במשהו.
בכל מקרה סימנתי 3
לתחילת העמוד
rom1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 123
  ציטוט rom1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 12:06
אגב מישהו יודע מה התשובה היתה לביבר:סוגר?

מה זה בכלל סוגר?
לתחילת העמוד
tery17 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 12
  ציטוט tery17 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 12:10
ביבר= גן חיות
סוגר= כלוב

התשובה היתה מלון: חדר
לתחילת העמוד
katlani הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 11
  ציטוט katlani ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 12:52
כן גם אני סימנתי כך (חדר:מלון)
לתחילת העמוד
joana21 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 5
  ציטוט joana21 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 12:55
הייתה לי שאלה מעצבנת משהו עם שני ילדים ומבוגרים שאופים עוגה בחצי שעה. בכמה זמן יאפו עוגה שני מבוגרים וילד?
אני לא זוכרת את התשובות ואני יודעת שהשאלה לא הייתה קשה אבל משום מה הסתבכתי..
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <1 910111213 14>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .234 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.