פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

היה מוזר

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
orik הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 295
  ציטוט orik ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 23:30
מה נשאר אלעד?
הנדסת תוכנה, פסיכולוגיה, חינוך (שחסרים מלא אנשים איכותיים שיחנכו את בני הרופאים ועורכי הדין), ממש לא חסר....
אם מחפשים כסף או שליחות, רק יוקרה יש ברפואה ובמשפטים והאמת שקרנם של עורכי הדין יורדת באופן קונסיסטנטי כבר כמעט עשור...
דיברתי עם דודתי שהיא רופאה והיא אמרה שבסופו של דבר המקצוע הזה
הוא שליחות! זה ממש למסור את החיים! משום כך אני מעריך נורא רופאים !!!
אבל כסף? יחסית להשקעה- אין בזה.

גיסי, גם הוא עורך דין, עבד באחד ממשרדי עורכי הדין הנחשבים במדינה, עזב וחזר להיי-טק.

אבל ממעט הספרים שקראתי, רק עסק הוא הדרך לעשות הרבה כסף.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 23:39
עסק זו גם דרך טובה להפסיד הרבה כסף...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 23:39
אוריק, נשמע לי שמה שאתה מחפש הוא כסף. זה באמת מה שהכי חשוב לך?
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 165
  ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 23:56
עד כמה שזה נשמע מתייפיף כסף זה אמצעי, ואם אתה עוסק במשהו שלא מעניין ומאתגר אותך זה לא שווה
היתרון ברפואה זה שהשכל שלך לא מפסיק לעבוד, חייב ללמוד כל הזמן ולהתעדכן בדברים חדשים ע"מ לא להשאר מאחור. העבודה לא שגרתית ונמצא בקשר תמידי עם אנשים. אחריות עצומה וממש כל פעם חידה חדשה לפתור
(ניסיתי לוותר על זה וללמוד משהו כביכול ריווחי ונוח, זה לא השתיק את התשוקה(: וסתם הרגשתי שאני מתבזבזת)
ובעיניין הכסף, אני אשאיר לבעלי לעתיד לדאוג לעיניין
לתחילת העמוד
moshe111 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 44
  ציטוט moshe111 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/דצמבר/2008 ב- 00:02

מה אתם רוצים ללמוד? אני לא יודע:< חשבתי הנדסה אבל אני אוהב ליעץ לאנשים ולעזור כמו פסיכולוגה או עבודה סוציאלית אאז אני בבבעיה הכל מענין אותי:<<<<גם רפואה גם כלכלה וחשבנאות וגם הנדסת מחשבים וגם פסיכולוגיה מה לעשות:<?

לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/דצמבר/2008 ב- 00:27
אני חושב על הנדסת חשמל מכמה סיבות. מאז שאני זוכר, אני טוב בכל מה שקשור לדברים טכניים ומתמטיים. תמיד אהבתי פיזיקה. חוץ מזה אני מאוד אוהב להמציא ולפתח דברים (עוד בחטיבה הייתי בונה עם חבר טילים מחומרים ביתיים, קראנו להם "קיסם" וניסינו לגרום להם לעוף יותר גבוהה בכל מיני דרכים).

כמו כן למדתי בתיכון הנדסאים של ת"א והבגרויות שלי היו באלקטרוניקה ופיזיקה - הנדסה מכל סוג תהיה המשך ישיר לזה. אני עוד לא סגור על התמחויות ספציפיות (עם כי ננו-אלקטרוניקה ורובוטקה נשמעות לי מרתקות) ומכיוון שבשנה שנתיים הראשונות בכל הנדסה לומדים פחות או יותר את אותו הבסיס ומכיוון שאין לי דרך להיות בטוח במה בדיוק ארצה לבחור בהמשך (אולי גם הנדסת תוכנה עם כי טבעית אני מתנגד לזה כי אבא שלי מהנדס תוכנה.. פרינציפ כזה שאני מניח שיש להרבה אנשים) אני בוחר בחשמל שממנו אפשר תמיד ללכת לכל חוג אחר בלי להתחיל ללמוד מחדש [לפחות בשנה שנתיים הראשונת].

עם התואר הזה [ובעצם עם הרבה תארים שונים] אפשר לעשות מגוון של דברים. מחקר ופיתוח, מכירות, יעוץ, אפשר להשאר באקדמיה וכמובן להתקדם לדרג ניהולי. כלומר אני מניח שלא אעשה את אותו הדבר במשך כל חיי ותמיד אוכל לגוון במה שאני גם כך אוהב לעשות. כמו כן יש מגוון של מדינות ששעריהן יפתחו בפני בברכה (אני מניח) ועוד לא שללתי את האופציה לחיות במקום אחר לפחות לתקופה מסויימת. וכן, כמובן שהמשכורת אמורה להיות מספיקה לקיום בכבוד.

מדברי אפשר לטעות ולחשוב שאני סגור על עצמי 100% ולא כך הדבר. אני הייתי כותב מוזיקה (בעיקר אלקטרונית) עד לאחרונה במשך שנים רבות ושקלתי ברצינות להמשיך. מה שהניא אותי מכך הוא הנסיון של חברי שעוסק עכשיו בתחום (והוא אחד המוכשרים) אבל בארץ זה מאוד בעייתי כלכלית. אין כמעת השקעה בתרבות והשוק עצמו קטן יחסית כשהתחרות נוראית. הכל בסופו של דבר מסתכם בקשרים, מה שאין לי. כמו כן אני עוסק במכירות למגזר הפננסי מזה זמן רב יחסית והאמת שכלכלה מעניינת אותי ואני רואה את עצמי בתחום, אבל.. אני יותר מתעניין בפיתוח, מחקר ואולי להשאר באקדמיה [אם כמובן זה יתאפשר].
לתחילת העמוד
gabu הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 104
  ציטוט gabu ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/דצמבר/2008 ב- 03:28
אחח איך מפוסט שמדבר על זה שהמבחן היה מוזר אתם מגיעים להודעות של בחירת מקצוע..
אבל נזרום אתכם חח..אני רוצה ללמוד ראיית חשבון ומנהל עסקים עם הבגרות שלי (כ-107) אני צריך כ680 להבטיח לי את המקום באוני' תל אביב..בהצלחה לכולכם..גם לך ויטלי..אחלה הודעה רשמת ..אני בטוח שתצליח בתחום (:
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/דצמבר/2008 ב- 11:00
אני עדיין לא החלטתי מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול :-)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 165
  ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/דצמבר/2008 ב- 11:15
באמת מעניין מה אתה לומד אלעד
במיוחד שכל האפשרויות פתוחות לפניך(:

וויטלי, אם כבר מהנדס חשמל אז תעשה כסף!! האקדמיה בארץ זה פוליטיקה שלא תאמן (ראיתי אנשים לא הכי מבריקים בלשון המעטה בתפקידי מפתח שהיו לי בראש אלף ואחת אנשים יותר מתאימים מהם לתפוס את המקום- אבל פשוט היו להם קשרים נכונים)
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/דצמבר/2008 ב- 13:08
מחפשת מישהו שידאג לצד הכספי?
זה כרגע רחוק ממני מספיק בשביל שאוכל לבחור לא לבחור :)

בגדול ככל שאני אכנס לזה יותר אני אדע יותר טוב מה מתאים לי ומה אני רוצה, בינתיים אני יכול להגיד שהכיוון הוא בערך צפון, אם את מבינה למה אני מתכוון.

אגב מכמה פוסטים שלך הבנתי שאת כבר לומדת באוניברסיטה, לא? אם לא סוד, מה ואיפה?
לתחילת העמוד
orik הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 295
  ציטוט orik ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/דצמבר/2008 ב- 13:28
אם הייתי עושה מה שאני אוהב הייתי תפרן. כי אני חושב שהכי חשוב זה לחנך ילדים ולהפוך את המקום אנו חיים למקום טוב יותר. ודווקא חינוך כי אז אתה מרוויח אותם בתור נערים בתנועות נוער, מד"א וכו'.. לאחר מכן בצבא בתפקידים משמעותיים,
אח"כ בחברה כאנשים פרודוקטיביים וגם כבעלי משפחה טובים.

ברפואה יש כסף אבל זה לא משתלם לעומת זמן ההשקעה.

פסיכולוגיה ופסיכותרפיה נורא מעניין וגם רווחי.

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.