פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה לגבי היבחנות שניה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
דייבל הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט דייבל ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה לגבי היבחנות שניה
    פורסם: 26/ינואר/2011 ב- 14:40
אהלן,

עברתי את הבחינה הפסיכומטרית לפני כ5 שנים (בכיתה י"א), ולא הייתי מרוצה מהציון (יש לציין שגם לא למדתי או לקחתי את הבחינה ברצינות...)

היום נרשמתי לבחינה הקרובה שמתקיימת באפריל ואני מאמין (ומקווה) שהציון יהיה גבוה משמעותית מהציון הראשון שלי, ומכך נובעת שאלתי- מה הסיכוי שיזמנו אותי לבחינה חוזרת במקרה שבאמת יהיה הבדל גדול בין הציונים? הבנתי שעושים את זה לפעמים בגלל חשד לרמאויות, אבל רציתי לדעת אם מזמנים גם כשיש פער גדול מאוד בין מועדי הבחינה ולא מדובר בכמה חודשים בודדים.

אני יודע שזה תכלס לא משנה... או שיזמנו אותי או שלא, אבל לפחות שאני אדע למה לצפות.

תודה מראש :)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2011 ב- 22:37
אם יזמנו אותך - תחייך חיוך גדול :-)

יש כל מיני פרמטרים להזמנה לבחינה חוזרת, והפרש בציון הוא רק אחד מהם.
פרמטר נוסף הוא הזמן שעבר מהמבחן הקודם (אם יש הפרש גדול בזמן קצר זה מעורר יותר חשד מאשר אם עבר הרבה זמן).

לדעתי, אל תחשוב על זה בכלל. פשוט תלמד וזהו.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
דייבל הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 2
  ציטוט דייבל ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/ינואר/2011 ב- 11:47
כן.. אני יודע שזה עוד מוקדם, אבל סתם עלתה לי המחשבה פתאום.

טוב, תודה רבה!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .219 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.