פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לא יודע מה לעשות...

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
lalaman הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 10
  ציטוט lalaman ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לא יודע מה לעשות...
    פורסם: 24/אוגוסט/2010 ב- 17:35
אני נמצא בקורס וכבר עברנו חצי ממנו,
במבחן מחצית הוצאתי רק 500 , אני לא יודע מה לעשות כדי להוציא יותר... אני עושה את כל השיעורי בית, מקשיב בכיתה, מנסה ללמוד כמה שיותר מילים וכל זה בסופו של דבר לא שווה, אני ממרש מרגיש מאוכזב מעצמי בגלל הציון הזה, במיוחד בגלל שיש הרבה ילדים בכיתה שיש להם ציון 600+

אשמח אם תגידו לי איך מומלץ ללמוד, כלומר אולי יש משהו דפוק באיך שאני עושה שיעורי בית [למרות שאני מצליח לעמוד כמעט בכל הזמנים בשיעורי בית]
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/אוגוסט/2010 ב- 17:47
יש כמה גורמים שיכולים להשפיע על הציון.
אם תעבור על המבחן, אני מאמין שתמצא לא מעט שאלות שפתרת דומות להן בשיעורי בית, ובמבחן לא הצלחת. הסיבה לכך היא שאולי אתה מכין שיעורי בית, אבל לא באמת שולט בכל נושא כמו שצריך. מה שאפשר לעשות הוא לפתור את שיעורי שוב, ואם צריך אז שוב, עד שאתה ממש מבין לעומק כל שאלה.

גורם נוסף יכול להיות עניין הזמנים. אולי אתה עדיין לא יודע ולא מורגל לעבוד בזמנים, וזה משהו שצריך לתרגל.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.