פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

בגרות באנגלית

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
necular הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ראשון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט necular ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: בגרות באנגלית
    פורסם: 14/אפריל/2009 ב- 13:04
זה לא כל כך קשור לפסיכומטרי...אבל אני אשאל אותכם מעניין אותי על מה אתם ממליצים
אני יש לי 72 באנגלית 4 יחידות ואני רוצה לשפר את זה ל5  האם לקחת קורס ולשלם 5000 שקל בשביל זה או שלהתחיל לקרוא ספרים וללמוד את כל הקטע של הזמנים לבד באמצעות ספר...כי הבנתי שבקורס מלמדים את הזמנים 50 אחוז מהזמן
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/אפריל/2009 ב- 13:49

אני חושבת שזה קצת דבילי לבזבז כ"כ הרבה כסף על קורס אני השלמתי בחורף ל-5 יחידות לאנגלית והתלבטתי גם אם לקחת קורס בסוף לא לקחתי כי אם חושבים על זה יש לך הכל באינטרנט יש לך את אינטרלקט שמסביר לך על החיבורים אני הדפסתי לי הרבה בגרויות מהאתר של יואל גבע וקניתי מיקודיות של F ו-G כי גם באנגלית אין כזה מה ללמוד אתה רק צריך לעבוד ממש טוב על החיבורים וקצת ללמוד מילים גבוהות לחיבורים כי הם לא אוהבים שתלמידים רושמים בשפה נמוכה מדי....בהצלחה!

לתחילת העמוד
necular הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט necular ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/אפריל/2009 ב- 22:30
האם עם בסיס כזה של 72 ב4 יחידות אני אוכל להצליח ללמוד לבד 5 יחידות?
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2009 ב- 11:24
אתה יכול לנסות אין לך מה להפסיד זה גם לא יכול לדפוק לך תציון כי את התעודת בגרות שלך כבר הדפיסו זה בה בספח נפרד גם הבונוס של זה ממש הרבה זה 25 נקודות תוספת 4 יחידות זה רק 12.5 זה ממש יקפיץ לך את התעודה...אני במקומך הייתי הולכת על זה מקסימום לא ילך טוב תעשה עוד פעם...
לתחילת העמוד
necular הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט necular ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אפריל/2009 ב- 18:06
אנגלית זה שפה מכיתה ה אני לא מסתדר עם השפה הזאת אין דרך קלה לדעת אנגלית רק עם השיניים 

אם הייתי יכול ללמוד בכייף את המילים זה היה טוב
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.