פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תייעצו לי בבקשה בנוגע ללימודים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
girlinsky הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 10
  ציטוט girlinsky ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תייעצו לי בבקשה בנוגע ללימודים
    פורסם: 25/ספטמבר/2009 ב- 20:09
יש לי ממוצע של 98 {עם לצערי מתמטיקה 3 יחידות לימוד}, השלמתי ל4 אך אם ציון מאוד נמוך של 63{מה שמוריד לי את הממוצע ל92}
אני מעונינת ללמוד אדריכלות/פסיכולוגיה {אדריכלות אם אני רוצה ללמוד זה רק בטכניון}
האם אני אוכל להתקבל אם הנתונים שלי?, אין לי עדיין ציון של הפסיכומטרי,אך אם אני מקבלת ציון סביר

הרבה אנשים אמרו לי שאין עבודה במקצועות האלה {באדריכלות אמרו לי שאין עבודה, ובפסיכולוגיה אמרו לי שאין מה לעשות עם תתואר ראשון,אלא צריך לזה רק תואר שני}
האם זה נכון?.. האם הביקוש לעבודה של המקצועות האלו כל כך נמוכים?

סליחה על החפירה,ותודה על העזרה!!
לתחילת העמוד
tsviya הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: מרכז
מאמרים: 41
  ציטוט tsviya ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אוקטובר/2009 ב- 12:48
לאדריכלות צריך ממוצע בגרוץ ופסיכומטרי מאוד גבוה.
אני עם ממוצע בגרות של סביב ה108 הייתי צריכה לפחות 700 כדי להתקבל לאדריכלות בטכניון.

ועם תואר ראשון בפסיכולוגיה באמת אין מה לעשות צריך להמשיך לפחות לתואר שני כדי לעבוד בתחום.

המון הצלחות!
רק אור וטוב ושמחה תמיד!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט girlinsky ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/אוקטובר/2009 ב- 14:25

מה זה לא יכול להיות!! בדקתי את הסכם ואם ממוצע בגרויות של 98 ופסיכומטרי 660 אני מתקבלת לטכניון..אמרו לי שזה תלוי מאוד במבחן שאני עושה..

אוףף יש למישהו מקצוע להציע לי ללמוד??!,חשבתי אולי קלינאית תקשורת? אבל מישהו יודע איפה לומדים את זה?...
ותודה לעונים שוב!!
לתחילת העמוד
olive89 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: רחובות
מאמרים: 112
  ציטוט olive89 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/אוקטובר/2009 ב- 22:49
בס"ד

קלינאות אפשר ללמוד באוניברסיטאות:חיפה ות"א.
מכללות:הדסה,אריאל וזהו נראה לי.

לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט girlinsky ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אוקטובר/2009 ב- 22:24
תודה!!
לתחילת העמוד
tsofit הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 22
  ציטוט tsofit ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/ינואר/2010 ב- 19:05

לאדריכלות בטכניון צריך 580 לא?

ככה ראיתי באיזה ספר שיש לי בבית שנקרא "לימודפון אם שמעתם..והוא די עדכני- משנה שעברה..
אז קצת מוזר מה שאמרתם שם למעלה..
לתחילת העמוד
israel l הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 70
  ציטוט israel l ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2010 ב- 20:32
צודק, הדרישות לאדריכלות לא כל כך גבוהות כמו שתיארתם את זה.
לתחילת העמוד
אריאל פוקס הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 3
  ציטוט אריאל פוקס ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/מרס/2010 ב- 22:28
קוראים לי אריאל פוקס ואני מנהל את היחידה לקבלת סטודנטים במכללת דוד ילין בירושלים. אם תשלחי לי את הציונים אשמח לבדוק לך את הממוצע ולהציע לך דרך לשפר את הציון שלך. באופן כללי אני מאמין גדול ב5 יח גיאוגרפיה. מכיוון שמדובר במקצוע שמאד קרוב לעולם המושגים הסובב אותנו. כמעט כל דבר שמדברים עליו בחדשות לדוגמא זה ענין של גיאוגרפיה. אני מאמין שיחסית במעט השקעה של שינון ועם הרבה כיף ניתן להוציא ציון גבוה ולעלות את הממוצע.

בנוגע לעבודה זה ענין מאד אינדיווידואלי שיש בו המון מקום לאישיות שלך, לכשרון שלך, ולכמה את מוכנה להתאמץ בכדי לבנות קריירה. כל אחד מהתחומים הללו יכול להניב לך פרנסה בסופו של דבר. השאלה הגדולה היא - כמה וכיצד. יש אדריכלים שמסיימים כגרפיקאים ויש אנשים שלומדים פסיכולוגיה ומסיימים כחוקרים. יש כל כך הרבה דרכים להתפרנס בחיים שאני לא יכול להגיד באופן גורף שום דבר מובהק בנוגע לפרנסה בסופו של דבר.

פעם היו אומרים שרפואה זה מקצוע עם פרנסה בטוחה. אח"כ אמרו עו"ד. אח"כ אמרו הייטק. היום אני לא בטוח שיש מקצוע אחד שניתן לשים עליו את היד ולהגיד עליו שהוא דרך המלך של הפרנסה. אבל יתכן שאני טועה ומטעה.

אריאל פוקס, MA
ראש היחידה לקבלת סטודנטים
מכללת דוד ילין

לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט girlinsky ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מרס/2010 ב- 14:21
כן! תודה רבה!!
ולצערי הרב פעם זה היה 580 ...היום זה לפחות 600 עם כמות הנרשמים הציון הפסיכומטרי רק עולה ועולה
אני בכלל לא סגורה מה אני רוצה ללמוד אני לא יודעת אם זה מה שאני רוצה..אני שוט לא מוצאת שום דבר אחר שמעניין אותי
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט girlinsky ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מרס/2010 ב- 14:23

אריאל.. לאן אני אוכל לשלוח לך את הציוני בגרות שלי??..

ושוב תודה רבהה!!
לתחילת העמוד
אריאל פוקס הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 3
  ציטוט אריאל פוקס ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/מרס/2010 ב- 00:05

אני מתנצל שלקח לי כמה ימים לחזור אליך היה לנו יום פתוח ובקושי יכולתי לנשום

המייל שלי הוא: arielf@dyellin.ac.il

פשוט תכתבי לי את הציונים שלך איך שהם. כל ציון עם היחידות שלו.

שיהיה המון בהצלחה...

אריאל פוקס, MA
ראש היחידה לקבלת סטודנטים
מכללת דוד ילין

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.