פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
מור תור הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: חולון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 45
  ציטוט מור תור ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה
    פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 20:38
נגיד עשיתי פעם ראשונה בחינה פסיכומטרית וקיבלתי ציון 650
ובפעם השניה 500 נגיד
יש איזשהו סיכוי שיזמנו אותי לבחינה או משהו כי יחשדו איך קיבלתי את הציון הראשון?
ונראה לכם שבאוניברסיטה מקבלים את זה בעין לא יפה או משהו?

שאלה היפותטית כמובן
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 20:46
אין קשר לאוניברסיטאות
לגבי השאלה הראשונה, הנה פירוט מדויק, מהאתר של יואל גבע לשאלה שלך:

המרכז הארצי רשאי לזמן כל נבחן לבחינה חוזרת. הוא עושה זאת כאשר עולה חשד שהנבחן רימה בבחינה. כך שגם תלמיד ששיפר את הציון במידה משמעותית עלול להגיע לבחינה חוזרת. שימו לב: לא כל תלמיד ששיפר את ציונו משמעותית יגיע לבחינה חוזרת. תלמידים רבים שיפרו ביותר מ-120 נקודות את ציונם ולא זומנו לבחינה חוזרת. אם נקראתם לבחינה חוזרת – אין מקום לדאגה. המרכז הארצי רוצה לבדוק שאתם מסוגלים לשחזר את הרמה שאליה הגעתם והציון הסופי הוא הציון שמגיע לכם על פי המבחן הפסיכומטרי ולא על פי הבחינה החוזרת

אני מאמין שמי שמשפר מ-500 ל-650 זה עוד איכשהו בסדר מבחינתם, אבל מקרים של מישהו שהוציא 450 ואז קיבל פתאום 760, זה כבר משהו שבאמת הגיוני לבדוק, כדי לראות אם לא שלחת איזה חבר גאון שלך במקומך Tongue

אבל אין לי מושג איך הראש שלהם עובד...

נערך ע"י assafy - 25/ינואר/2009 ב- 20:49
לתחילת העמוד
lilliput הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: חיפה
מאמרים: 33
  ציטוט lilliput ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 21:08
קשה להאמין שילכו כל כך אחורה.. קורה שאנשים שוכחים או עוברים יום רע ולא מצליחים באותה מידה. חוץ מזה, אין להם שום דרך לבדוק חשד בסגנון של זה שתיארת - כך שהוא די חסר משמעות.

הפוקוס שלך צריך להיות עכשיו על לא לקבל 500, אלא לשפר מ-650. לא בשביל המרכז, אלא בשבילך.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.