פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מספר שאלות כלליות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
elior89000 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 4
  ציטוט elior89000 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מספר שאלות כלליות
    פורסם: 29/יוני/2013 ב- 18:57
אתחיל עם העובדה:
אני לא "צריך" פסיכומטרי גבוה מאוד, גם 630 יכול לספק אותי (קבלה לתל אביב), כמובן שכמה שיותר יותר טוב (אולי קבלה לטכניון).
עשיתי עד כה רק 2 סימולציות מלאות רציפות בזמנים, וזה היה 650 ו-690.
מה שהורג אותי זה הכמותי והמילולי כמובן.

שאלות הבנה והסקה - לא יכול להבין אותן מהר, ובמיוחד לא בלחץ. באמת שכל פעם שאני מגיע אליהם אני מרגיש עננה מאוד כבדה יושבת לי המוח ולא מאפשרת לי לקרוא ולהבין וזה בכלל בלי להבין את התשובות (בגלל זה אני מוצא את עצמי מנחש את רוב השאלות האלה כשאני עושה בזמנים). אני שומר את השאלות האלה לסוף, כי את בקטע הקריאה אני כן מסוגל להצליח, אז יותר הגיוני שאני אעשה אותו לפני כן. השאלה היא האם זאת גישה נכונה?

בכמותי, טעויות חישוב מפגרות (בזמנים), התעכבות מיותרת על שאלות שלא מאפשרת להגיע לכל השאלות ואם יש גרף בסוף, הוא רוב הסיכויים אבוד, כי אני לא מצליח לקרוא ולהבין מספיק טוב ומהר כדי לענות על השאלות כמו שצריך (מה שגורר כמובן ניחוש), מה אפשר לעשות עם זה?

והבעיה האחרונה, שזה עדיין לא מדאיג לי? אני לא לחוץ יותר מדי, יש תשובה שאין לי איך להתקדם מפה, מה עושים?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יוני/2013 ב- 14:56
הגישה הנכונה היא לפתור בדרך שמביאה אותך לתוצאה הכי טובה. זה שונה אצל אנשים שונים. אם זה מה שעובד לך - לך על זה :)

לגבי טעויות טיפשיות -
טעויות טיפשיות בפסיכומטרי

ולא הבנתי את השאלה האחרונה...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.