פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התייעצות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
skab הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: בית שאן
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 64
  ציטוט skab ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התייעצות
    פורסם: 06/דצמבר/2009 ב- 12:39

אלעד, רציתי להתייעץ איתך בקשר לזמן שלי.
זאת הפעם הראשונה שאני ניגשת, אני לא עושה קורס, ואני ניגשת בפברואר.
השבוע ב"ה אני מתכננת לסיים את החומר. יש נושאים שלמדתי יותר טוב (עם יותר תרגול וכו') ויש נושאים שפחות, אז כך שברור לי שאני לא סגורה על החומר כמו שצריך לפני הסימולציות. את רוב הנושאים למדתי תוך שעה-שעתיים ואז לא נתקלתי בהם שוב, אז זה לא שהייתה לי חזרה עליהם (למעט נושאים מסויימים). אני מתכננת לקנות את מילומטר החודש, כדי שיעזור לי עם המילים (נושא שהזנחתי, כי לא היו לי כ"כ הרבה טעויות בזה- גם בעברית וגם באנגלית)
הקטע הוא, שאני עובדת. ז"א אני חוזרת כל יום בערך בשלוש הביתה, ובימי רביעי אני לא יכולה ללמוד בכלל.
יש לי בערך 25 סימולציות מלאות. מתי לדעתך אני צריכה להתחיל לעשות את הסימולציות? (כי אם צריך לעשות יום כן ויום לא, אני צריכה להתחיל ממש עכשיו) נשארו לי בערך 8 שבועות עד הפסיכו..
וגם- כמה שעות לדעתך אני צריכה ללמוד כל יום? עד עכשיו זה ממש השתנה- היו ימים שלמדתי 7 שעות והיו ימים של חצי שעה, אבל כל הזמן היו לי רגשות אשמה שאני לא לומדת מספיק, וזה נראה לי לא בריא...כאילו, בסוף אני אגיע שפוכה לפסיכו..לא?
ועוד משהו- איך לדעתך אני צריכה ללמוד מעכשיו? פשוט לחזור על כל החומר עם כל מיני תרגולים  ממקומות אחרים?
קיצור, אני ממש צריכה עזרה..אין מי שיכוון אותי,
ואני אשמח לשמוע את חוות דעתך המשכילה!
Embarrassed
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/דצמבר/2009 ב- 18:43

היי skab,

לגבי הסימולציות - צריך להתחיל ב-2 סימולציות לשבוע ולאט לאט להגביר את המינון, כךד שבשבועיים האחרונים את פותרת סימולציה כמעט כל יום 4-5 סימולציות בשבוע, מה שאומר שאת יכולה להתחיל לפתור כבר עכשיו.

לאחר הניתוח של הסימולציות, תבדקי מה את צריכה להמשיך לתרגל או לעבור שוב על ההסברים, ועשי זאת.

לגבי מספר השעות ש"צריך" ללמוד - כמה שיותר...  זה משתנה בין אחד לשני, ולדעתי את פשוט צריכה ללמוד כמה שיותר שעות. לפנות כמה שיותר זמן, במיוחד במהלך החודש האחרון לפני הבחינה.

לגבי החזרה על החומר - אני ממליץ לעבור על רשימת הנושאים, ולרפרף על השאלות בכל נושא (לא צריך לפתור, רק לקרוא ולראות שאת יודעת לפתור).
בנושאים בהם את מרגישה פחות בטוחה - המשיכי לתרגל עוד, או עברי שוב על הסברים ודוגמאות.

במקביל, עשי איזו סימולציה או שתים בשבוע, כדי להתחיל להתרגל גם לעניין הזמנים וניהול הזמן תוך כדי הבחינה.

אם יש שאלות נוספות - אנחנו כאן

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.