פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

כמה שאלות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
BOOS123 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 54
  ציטוט BOOS123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: כמה שאלות
    פורסם: 15/פברואר/2015 ב- 22:07
אהלן אלעד!

1.יש ברשותי את ספר ה"תרגול" שלכם, בצבע ירוק-כחול, כתבת לי פעם שהוא מיועד לקורסים שמזמינים ספרים דרכיכם. האם הוא מקביל באיכותו לספרים הרגילים, במיוחד בנושאי המילולי (כרגע אין לי את הספר המילולי ואני לומד מילולי רק ממנו-עד שאשיג בקרוב), רמת הקושי שווה, אני מרגיש שהאנלוגיות בו קצת קלות מדי, לא?
2.בשיעורים בוואלה ובפסיכו-כיס , אתה נותן מיקודים מעולים לשאלות שיופיעו או לא יופיעו בבחינה, לדוג' בממוצע משוקלל אתה קובע ש-95% מהשאלות נפתרות רק ע"י ההבנה של הצד הנכון של הממוצע. לקביעה כזאת לדוג' יש משמעות מטורפת. כך גם בעוד הרבה נושאים אחרים, אתה יודע להפנות ללמוד סוג כזה ולא אחר של שאלות. מעניין אותי איך הגעת למסקנות האלה, האם הן בדוקות לגמרי? אני מקווה שאתה מבין את החשש שלי..

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2015 ב- 23:41
1. ספר התרגול מורכב מהרבה חומרים שיש לנו - רובם ברמה גבוהה ותואמת את הבחינה, יש חלק קטן שלא ועדיין צריך לעבור עיבוד, לכן הוא לא מוצע למכירה.

2. אלה לא "מסקנות" אלה עובדות. אני בתוך עולם הפסיכומטרי כבר 15 שנים, ולמעט השנתיים הראשונות, כל השאר הן במשרה מלאה - זה העיסוק היחיד שלי, כשרובו המכריע זה פיתוח חומר - אפיון הבחינה, לדעת איזה שאלות יש ואיזה אין ומתוך זה לכתוב שאלות ולפתח שיטות לימוד, וזה בניגוד למדריך שמלמד 10 או אפילו 15 שנה - הוא יודע ללמד את מה שלימדו אותו ללמד, מה שכתוב לו במערך השיעור ובספרים של המכון שלו, אבל אף אחד לא אמר שמה שיש שם באמת תואם את הבחינה (וברוב המקרים זה לא, כמו ששמת לב בשיעורים שאני מעביר).

אם יש לך חשש, פשוט קח דוגמה של משהו כזה - למשל, סידור במעגל או שאלות צמודים, ותעבור על כל המבחנים של המרכז הארצי שפורסמו - יש בערך 100 פרקי כמותי, שזה למעלה מ-2,300 שאלות. אם תמצא שאלה כזו תגיד לי :)
ודרך אגב, אצלי יש עוד מספר דומה לזה של שאלות שלא פורסמו שתחקרנו לאורך השנים, וגם שם אין.

אחרי שתעשה את זה עם דוגמה אחת, אני מקווה שזה יפיג את החששות שלך לגבי השאלות האחרות.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
BOOS123 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 54
  ציטוט BOOS123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/פברואר/2015 ב- 01:23

אני ממש לא מערער על זה.. ההפך- אני לגמרי מסתמך על זה בלימוד, זה עוזר בטירוף וממקד.

ספציפית לאנלוגיות בספר תרגול- הן תואמות את הרמה? אולי רק חלקן? סטים מסוימים? אני ברבאק על אנלוגיות..
לתחילת העמוד
rgnrdx הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 5
  ציטוט rgnrdx ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/פברואר/2015 ב- 17:07
שלום השאלות שיש באתר בתרגילים בלשוניות הם תרגילים מהספרים ? הם ברמה של מבחן אמיתי ?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/פברואר/2015 ב- 19:22
השאלות באתר הן שאלות פסיכומטריות, הן חלק קטן מתוך מה שיש בספרים
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.