פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

דרך לימוד למבחן אמיר

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
פוליטיקאי1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: צפת
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 7
  ציטוט פוליטיקאי1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: דרך לימוד למבחן אמיר
    פורסם: 12/מרס/2015 ב- 10:17
אהלן
עשית מבחןאמיר לפני חצי שנה וקיבלתי 190(לא מספיק בכלל)
למדתי ע"י מנוי לאתר אינטרנט פטור
עכשיו אני מעוניין ללמוד שוב על מנת לשפר בהרבה
מסיבות שונות אינני ארכוש את הערכה שלכם אך אשמח אם תוכל לייעץ לי
האם לימוד ע"י קריאה כל יום של מספר מאמרים מ jpost.com יהיה טוב ויעזור לי להשיג ציון טוב?
(ראיתי פעם שאמרת שספרים פחות אפקטיבים)
...
האם מנוי ל גרוזלם פוסט לייט יעזור יותר?

אשמח אם תוכל לכוון אותי בבקשה

תודה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/מרס/2015 ב- 18:42
כמו שקראת קריאת מאמרים היא התרגול המומלץ ביותר ולא קריאת ספרים.
קריאת המאמרים צריכה להיות ברמה שנוחה לך - קצת יותר גבוהה מהרמה שלך. אם תקרא מאמרים ברמה גבוהה מידי זה לא יהיה לימוד יעיל, ולכן התאמת המאמרים היא לשיקולך - כשאתה קורא תוודא שיש פה ושם מילים שאתה לא מכיר אבל לא יותר מידי, גם אם זה אומר לקרוא מאמרים ברמה נמוכה יותר מהמבחן.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט פוליטיקאי1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/מרס/2015 ב- 08:44
תודה על התגובה...
האם אתה מכיר את אתר פטור? מה לדעתך החיסרון בו לעומת הספרים שלכם?(אשמח אם תמנה חיסרון ספציפי)

כמו כן, מה הייתרון בלרכוש את החבילה למבחן אמיר גם עם הווידאו של WALLA ? רק בשביל לראות פיתרון און ליין? הVIDEO שלהם מוסיף כ"כ הרבה?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/מרס/2015 ב- 10:09
אתר פטור הוא אתר לא רע. היתרון העיקרי של חומר הלימוד שלנו הוא ההסברים ושיטות הלימוד, והתאמת השאלות למבחן.
הוידאו בוואלה סקול לא הכרחי, זה בעיקר טוב למי שיותר חלש באנגלית, מי שצריך יותר הסברים מהמדריך, יותר דוגמאות פתרון וכו'.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט פוליטיקאי1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/מרס/2015 ב- 11:22
כמה נקודות לסיום,לפני ההזמנה
1) בערכה ראיתי שיש , ספר תרגול, 5 מבחנים מלאים , ומילון
ראיתי דוגמא רק למילון,אשמח לראות דוגמא גם לספר התרגול ולמבחנים המלאים(דוגמא לכמה עמודים שם)

2) הספר תרגול , לקוח ממבחנים בעבר? או שזה שאלות חדשות(כמובן שעדיף חדשות על מנת שאוכל לתרגל גם מכם וגם ממחנים קודמים)
כמה תרגול יש שם? כמה שאלות בכל נושא?

3)כיצד לומדים 3300מילים? יש המלצות לימוד? כתוב המלצות על מאמרים לקריאה וכו'?

4ׂ) האם הספר שנמכר בערכה ללימוד הפסיכומטרי בשם "אנגלית לבחינה הפסיכומטרית" זהה למה שנמכר בערכה של האמיר ? אם לא מה ההבדל?
תודה!!!

נערך ע"י פוליטיקאי1 - 19/מרס/2015 ב- 11:28
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/מרס/2015 ב- 11:37
1. תוריד דוגמה מספר האנגלית זה אותו דבר.
2. שאלות חדשות כמובן.
3. יש סרטון בוואלה סקול לגבי איך ללמוד מילים. יש כל מיני שיטות, כל אחד בוחר לו את מה שמתאים ועובד בשבילו. אם יהיו לך שאלות לגבי זה אפרט לך יותר.
4. השאלות הן מאותו מאגר שאלות אך הפרקים בנויים אחרת בגלל השוני במבנה המבחן.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט פוליטיקאי1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/מרס/2015 ב- 11:48
תודה רבה על התשובות הזריזות
ראיתי עכשיו שיש ממש תרגום על כל שאלה ותשובה לעיברית-וכנראה שיש עשרות רבות של שאלות בכל נושא

אכן יש הבדל במבנה הבחינה בין הפסיכומטרי לאמיר?חשבתי שזה אותו הדבר
אז אותם שאלות יופיעו ב2 החוברות רק מבנה פרקים שונה?ואז אפשר לרכוש את הספר יד שניה ממי שקנה את הערכה של הפסיכומטרי?(או שיש בכל 1 מהם שאלות שונות ואז כדאי לרכוש את 2 החוברות על מנת לתרגל יותר?)

אגב מוזר שאין לכם קופונים של הנחה ,
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/מרס/2015 ב- 11:59
בערכה יש כ-1,500 שאלות.
אפשר לרכוש יד שניה אבל חשוב לעשות מבחני אמיר כדי להתרגל למבנה. בספר הפסיכומטרי אין פחות שאלות קלות, באמיר יש יותר קלות בגלל מבנה הפרק וזה לא יופיע לך בספר הפסיכומטרי.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט פוליטיקאי1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/מרס/2015 ב- 12:06
במבחן אמיר/אמירם יש שאלות קלות יותר ממבחן הפיסכומטרי? מדוע?

שיכנעת אותי לרכוש :)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/מרס/2015 ב- 12:09
כי מבנה הפרק כולל יותר שאלות אז השאלות מתחילות ברמה נמוכה יותר. השאלות האחרונות בשני המבחנים הן באותה רמה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט פוליטיקאי1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/מרס/2015 ב- 12:24
שכנעת אותי, ארכוש בימים הקרובים
אשמח אם תפרט על דרך ללימוד מילים,כי לקרוא מילה מהמילון אפילו עם משפט לא מבטיח שאזכור אותה...

אגב, אם יש לי כ 3 חודשים למבחן עדיף קודם ללמוד מילים ,לקרוא אתרי חדשות באנגלית וכו' ורק בחודש האחרון לשבת על ניסוח מחדש ואנסין?
לתחילת העמוד
שלי חן הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: זכרון
  ציטוט שלי חן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/יולי/2015 ב- 11:19
איפה ניתן לרכוש ספרי יד שניה?
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .219 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.