פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלות - אמי"ר

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Adii הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: דרום
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט Adii ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלות - אמי"ר
    פורסם: 16/מרס/2015 ב- 19:08
אלעד שלום ,
אני לומדת בימים אלה למבחן אמיר דרך "וואלה סקול" ויש לי מס שאלות אשמח למענה בהקדם.

אני מתקשה ממש בניסוח מחדש , פתרתי את כול התרגילים בספר של פסיכו ועדיין לא יושב טוב העניין של ניסוח מחדש אם תוכל לייעץ לי מה עוד אוכל לעשות ?

בנוגע לאוצר מילים למדתי בערך את כול המילים מהמילון הראשון ועדיין לא התחלתי את השני יש איזה דרך שבה ניתן יהיה ללמוד מילים רבות בזמן קצר ?

שאלה אחרונה בעניין של הזמן בבחינה , במידה ולא יהיה זמן לענות על פרק מסוים האם השיטה של לסמן את אותו מ'ס לאורך כול הפרק שנותר זאת שיטה כדאית?
אציין שהציון שעלי להוציא הוא 185 לפחות.
תודה מראש עדי :)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/מרס/2015 ב- 20:38
היי עדי,

ניסוח מחדש - אין לי הרבה מה להוסיף. יש הסברים מאוד מפורטים, וגם התשובות בספר האמיר שלנו מאוד מפורטות ומסבירות בכל שאלה איך לפסול את התשובות שאינן נכונות. באיזה חלק בדיוק את מתקשה? מה את לא מבינה/מצליחה?

אוצר מילים - אם היתה דרך כזו מישהו כבר היה מתעשר ממנה :)
ללמוד מילים זו עבודה סיזיפית וארוכה, אין מה לעשות.

לגבי סימון זה חסר משמעות אז עדיף לסמן את אותה תשובה סתם כדי לא להתבלבל ולפספס תשובה אחת בדרך.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.