פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

גרפים-בעיה!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
לולי9 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: חולון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 99
  ציטוט לולי9 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: גרפים-בעיה!
    פורסם: 12/יוני/2015 ב- 17:37
יש לי בעיה רצינית ביותר עם הגרפים. עשיתי פסיכומטרי מספר פעמים וכל הזמן הגרף לוקח לי המון!!!זמן . ובנוסף לכך שהוא לוקח המון זמן יש לי המון טעויות בו. אני שולטת בחומר (לפחות מרגישה ככה..) ופותרת את הבעיות האחרונות בכל פרק הרבה יותר מהר מאשר להבין ולפתור את השאלה הראשונה של הגרף. עד שאני קוראת את הפתיח של הגרף,עד שאני מסתכלת על הגרף וקוראת את הדוגמה הלכו 5 דקות. מה עושים????????אולי פשוט זו בעיה של יכולת שלא יכולה להיפתר?? תירגלתי מחמש מערכות לימוד ושום דבר לא משתפר.הגרף דופק את כל המבחן!!!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/יוני/2015 ב- 12:48
אם זו רק הוצאת קיטור אז תרגישי חופשי :)

אם זו בקשה לעזרה כלשהי, קשה לי לעזור בלי ממש להבין לעומק איפה הבעיה.
האם בכל גרף את מבינה את הדוגמה שנותנים בו? בלי להבין את הדוגמה אין מה להמשיך לשאלות. אם את מבינה את הדוגמה אז את מבינה את הגרף ולא צריכה להיות בעיה בשאלות (אלא אם כן יש איזו שאלה קשה בלי קשר).
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
לולי9 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט לולי9 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/יוני/2015 ב- 14:06
הבעיה היא הזמן הרב שלוקח לי לקרוא את הפסקה,את הדוגמא, ובכל שאלה אני צריכה לקרוא אותה, לחזור לגרף, לחפש מה ששאלו,לחזור לשאלה.. .. לוקח המון זמן!! מה ניתן לעשות?? זאת בעיה שלא נפתרת לי המון זמן!!! אני באמת מחפשת פתרון אמיתי וזו לא הוצאת כעס
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/יוני/2015 ב- 14:41
המפתח בתרשימים זה רק להבין את הגרף. אם מבינים את הדוגמה אז השאלות הן יחסית קצרות.
השאלה האם את מבינה את הדוגמאות בכל התרשימים שאת לא מצליחה לפתור?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
לולי9 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט לולי9 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/יוני/2015 ב- 15:45
תודה על העזרה, אך קריאת הפסקה+דוגמא-דקה וחצי-שתיים (תוך כדי קריאה מסתכלת בגרף) שאלה ראשונה -דקה, שאלה שניה-דקה ,שאלה שלישית דקה וחצי (זה כבר עם חישובים) שאלה שלישית ורביעית -דקה וחצי שתיים כל אחת מהן ולפעמים יותר כי פתאום אני מבינה שלא הבנתי קאץ' מסוים בהתחלה ,שאלה חמישית -לקרוא ,להסתכל בגרף, למצוא ,לחשב -שתי דקות. 8 דקות הלכו על הגרף . זהו -נדפק הפרק!!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/יוני/2015 ב- 15:50
אם את מבינה את התרשים השאלות לא צריכות לקחת דקה אלא הרבה פחות. גם קריאת ההסבר לתרשים צריכה להיות מהירה יותר.

נסי לבדוק אם את יכולה להבין תרשים בלי לקרוא את ההסבר המקדים. קראי רק את הדוגמה ותסתכלי על התרשים. זה מה שאני עושה תמיד.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
לולי9 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט לולי9 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/יוני/2015 ב- 18:34
אני אנסה.תודה רבה!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.