פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלות על יום הבחינה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ziv03 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט ziv03 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלות על יום הבחינה
    פורסם: 04/יולי/2015 ב- 19:40
אני ניגש לפסיכומטרי במועד ספטמבר ויש לי כמה שאלות על יום הבחינה (אני לומד דרך הספרים של פסיכו ולא בקורס אז אין לי את מי לשאול).
1. איזה עפרון מותר/מומלץ להביא לבחינה?
2. את החיבור עושים גם עם העיפרון הזה? לא עם עט?
3. השורות בחיבור בבחינה הם בגודל A4 רגיל?
4. איך מתנהלת הבחינה? כלומר, אני מקבל חוברת אחת גדולה עם כל הנושאים או שאחרי כל נושא מקבלים חוברת חדשה ויש קצת זמן עד שמתחילים אותו?
5. אני יכול לשמור את הדפים של הבחינה לאחר המבחן?

תודה על העזרה!
לתחילת העמוד
פסיכימקורי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 379
  ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/יולי/2015 ב- 20:30
1. עפרון HB2.
2. את החיבור כותבים בעיפרון(אתה כמובן יכול להביא מספר עפרונות, זה אף מומלץ).
3.כנס לאתר המרכז הארצי לבחינות ההתנסות ותוכל למצוא דף הזהה לדף שתקבל בבחינה(הדף נמצא לקראת סוף הקובץ).
4. בהתחלה מקבלים את הדף עליו ממלאים את התשובות רבות הברירה ודף החיבור(דף השורות). לאחר מכן כותבים את החיבור(אתה גם מקבל בהתחלה את כל החוברת שמכילה את כל פרקי הבחינה, אבל אתה לא יכול להסתכל בפרקים, אלא רק בשאלת החיבור בזמן המוקצב לכך), הבוחנים אוספים את דפי החיבור(ובעקבות כך ישנה הפסקה של דקות בודדות) ואתה מתחיל את הבחינה:
אתה לא יודע מה הפרק הראשון, אתה לא יכול לעבור מפרק לפרק לפני תום הזמן(לא לפרקים הבאים ולא לפרקים הקודמים).
בבחינה 6 פרקים(2 מכל סוג) ועוד שני פרקי פיילוט(מסוגים שונים) כאשר אתה לא יודע מה הסדר של הפרקים ואתה לא יודע מי הם פרקי הפיילוט.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/יולי/2015 ב- 02:18
5. כל דפי הבחינה והטמוטה נשארים בכיתה, אסור להוציא כלום החוצה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
juda הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: ירושלים
מאמרים: 5
  ציטוט juda ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/יולי/2015 ב- 21:40
היי,
אני ניגשת לפסיכומטרי בפעם הראשונה וכשחקרתי את אופי הבחינה ומהלכה הבנתי שלכל פרק יש זמן מוקצב ושאת התשובות יש לסמן במדויק בדף התשובות.

האם מומלץ לסמן את התשובות על דף הבחינה ורק בדקות האחרונות של הפרק להכניס את התשובות לדף התשובות, או להכניס ישר לדף התשובות ?

תודה מראש.

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/יולי/2015 ב- 21:54
כל אחד ומה שמתאים לו. אני ממליץ לסמן מיד לאחר כל שאלה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.