פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכומטריקס

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
foxyoner2014 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 20
  ציטוט foxyoner2014 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פסיכומטריקס
    פורסם: 28/אוגוסט/2015 ב- 08:15
אני עוקב אחר תכנית לימוד עצמי לפסיכומטרי של האתר ונתקלתי במה שנקרא "פסיכומטריקס". מה זה? והאם חייבים לקנות את זה אם יש לי את ערכת הלימוד המלאה של האתר?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/אוגוסט/2015 ב- 10:54
פסיכומטריקס זו מערכת לימוד מילים, מבחנים אונליין ותחקור סימולציות. לא חייבים את זה, זה תלוי בכם.

מה יש בפסיכומטריקס?

תכנת לימוד מילים בעברית ובאנגלית, עם מבחני מילים ומשחקי התאמות מילים לפרושים.

מבחנים אונליין - 3 בחנים קצרים בכל נושא, ברמות קושי קל, בינוני וקשה. אחרי שעושים שיעורי בית בנושא מסוים יש את האפשרות להיבחן אונליין ולקבל ציון בכל נושא - לדעת מה המצב שלכם בחומר. (בכל בוחן כ-4 שאלות ב-4 דקות, כך שבכל נושא יש כ-12 שאלות).

תחקור וניתוח סימולציות - אחרי שפותרים מבחן פסיכומטרי אמיתי (של המרכז הארצי) מזינים את התשובות למערכת. לאחר מכן עוברים על הטעויות ומסמנים למה טעיתם (חוסר ידע / טעות טפשית וכו') - זה אחד החלקים החשובים - להבין למה טעיתם כדי לדעת כיצד להשתפר.
בסוף מקבלים ניתוח של הסימולציה - אחוזי הצלחה בכל נושא, כולל חלוקה לפי רמת הקושי של השאלות (האם טעיתם בשאלות קלות, בינוניות או קשות).

תכנת ניהול זמנים במבחן - מערכת בלעדית שלא קיימת באף מכון, ועוזרת לכם ללמוד ולנתח את ניהול הזמן שלכם תוך כדי המבחן. עושים מבחן רגיל (בחוברת) אבל במקום לסמן את התשובות בגיליון תשובות מסמנים אותן במחשב. כך המערכת יודעת כמה זמן התעכבתם על כל שאלה ובסוף אתם מקבלים גרף עם הזמנים שלכם בכל שאלה, אם צדקתם או טעיתם, מה סוג השאלה, רמת הקושי שלה וכו'.
בדרך הזו לומדים טוב יותר איך לנהל את הזמן במהלך המבחן - זה אחד הדברים הכי חשובים בבחינה.

כמו הרבה דברים בחיים, זה עניין של נוחות וחיסכון בזמן. את כל מה שהמערכת עושה אפשר גם לעשות באופן ידני ולבד, אבל כמובן שהרבה יותר קל, הרבה פחות זמן והרבה יותר מדויק לעשות את זה עם הפסיכומטריקס.

מכאן זה כבר שיקול שלכם... :)

בהצלחה!

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 04/פברואר/2017 ב- 18:02
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט foxyoner2014 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/אוגוסט/2015 ב- 11:08
אוקיי אני חושב שהבנתי. וזאת תוכנה שמורידים למחשב?
כמה זה עולה אגב, ומאיפה מזמינים?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/אוגוסט/2015 ב- 11:14
תוכנה אינטרנטית.

119 לחודש אחד (בדרך כלל לתקופת המרתון)
249 ל-3 חודשים (למשך כל הלימוד)

אפשר לרכוש דרך החנות באתר.   

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 21/ינואר/2017 ב- 13:26
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט foxyoner2014 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2015 ב- 08:35
תודה. אבל האם מבחני הפסיכומטריקס הם אותם תרגילים כמו שיש בספרים שלכם? כלומר אני רואה שביום ה-17 בתוכנית הלימוד העצמי יש תרגילי ישרים ומשלושים, האם התרגילים האלה נמצאים גם בספרי הערכה המלאה של פסיכו?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2015 ב- 09:43
לא, השאלות בפסיכומטריקס הם כמובן שאלות אחרות.
המטרה שלהם היא מבחנים כדי לבדוק אם הבנת את הנושא אחרי שעשית שיעורי בית. אם היה מדובר באותן שאלות מתוך שיעורי הבית לא ממש עשינו בזה כלום...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
or tamir הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 8
  ציטוט or tamir ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/דצמבר/2015 ב- 13:10
אני רוצה את הפסיכומטריקס!

איך אני משיג אותו? למי אני מתקשר?
תודה רבה!!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/דצמבר/2015 ב- 18:53
אתה יכול לרכוש אונליין באתר או להתקשר מחר למשרד - 077-3010950
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
or tamir הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 8
  ציטוט or tamir ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/דצמבר/2015 ב- 19:01
איך אני רוכש אונליין באתר?

והאם הפסיכומטריקס והסרטונים בוואל סקול זה בעצם אותה קנייה?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/דצמבר/2015 ב- 19:10
פסיכומטריקס והוידאו אלה דברים שונים. בסרגל למעלה יש לך קישור 'ספרי פסיכומטרי', שם יש את כל האפשרויות.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.