פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ניגשת בפעם השנייה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
theawsomekeren הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט theawsomekeren ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ניגשת בפעם השנייה
    פורסם: 28/ספטמבר/2015 ב- 19:43
היי לך!
קודם כל, הערכתי המלאה על האתר המדהים הזה, חבל שלא הכרתי אותו כשניגשתי בפעם הראשונה.
אז ככה, ניגשתי באוקטובר 2014 ועשיתי קורס של קידום (של התיכונים) הקורס היה די גרוע, הלכתי לכל השיעורים אבל לא למדתי בבית כמעט (מסיבות כאלו ואחרות, לא עצלנות)
דחו לי את הגיוס והחלטתי לגשת שוב למועד דצמבר הקרוב (יאי)
הציונים של הבחינה הקודמת:
כללי:600
אנגלית:147
מילולי:131
כמותי 97
ברור לי שההתמקדות שלי צריכה להיות על הכמותי כי זה הנושא שבאמת נפלתי בו, אבל איך אני מתחילה? כלומר, להתחיל לתרגל ישר, לפתור שניים שלושה פרקים ולראות איפה אני חלשה בפרק? ללמוד לפי לוח זמנים רגיל?
אני מתכננת ללמוד עם הערכה שלי של קידום ולקנות גם את הפסיכו כיס.
אשמח ליעוץ כללי שכזה, תודה :)
לתחילת העמוד
eitanuch הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 254
  ציטוט eitanuch ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/ספטמבר/2015 ב- 20:54
קודם כל, הציונים שלך טובים מאוד ורק בשביל לעשות תחושה טובה אני בטוח שהפסיכו כיס יעזור לך מאוד (אני לא מנסה לשווק כלום... אני גם ניגש בדצמבר).

שנית, לדעתי כדאי לך לעבור קודם על השיטות ולשנן אותן כמה שיותר טוב. לאחר מכן לעשות תרגילים ובסוף פרקים מהבחינה. היות ומבנה הבחינה מוכר לך, אני לא חושב שיש צורך לעשות סימולציות מלאות כבר עכשיו אלא רק לקראת המבחן, כדי להתרגל לזמנים. המצב שלך הפוך משלי. הכמותי שלי הוא 131 והמילולי 109 ולפי הדרך שכתבתי אני מקווה לשפר.

בהצלחה ;)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/ספטמבר/2015 ב- 04:51
היי קרן,
אכן, נראה שהעבודה העיקרית שלך צריכה להיות בכמותי. מצד שני, רוב הלימוד לפסיכומטרי מתמקד בכמותי, כי שם יש את רוב הנושאים ללמוד (באופן משמעותי יותר מאשר במילולי ובאנגלית).
מכיוון שהציון שלך בכמותי מאוד נמוך, אני ממליץ על קורס הוידאו בוואלה סקול שילמד אותך את כל מה שניסו ללמד אותך בקורס הקודם אך כנראה זה לא ממש הצליח.
יכול להיות שהפסיכו-כיס יספיק, אבל אני מעט סקפטי בגלל הציון הנמוך. מציע שתצפי בכמה שיעורים לדוגמה כדי להתרשם ולהחליט אם את צריכה את זה או לא:

קורס פסיכומטרי אונליין
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.