פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הכנה מחודשת לדצמבר

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
YarYar הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט YarYar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: הכנה מחודשת לדצמבר
    פורסם: 13/אוקטובר/2015 ב- 18:41
היי,
קודם כל אני חייבת להודות למדריכים באתר הן על החומרים האיכותיים והן על המענה המהיר בפורום, ניגשתי לספטמבר האחרון וקיבלתי 683 שזה ציון מטורף בהחלט.
אני ניגשת למועד דצמבר הקרוב (מנצלת את שני המועדים הרצופים) במטרה לקבל 732 שמכניס אותי לחוג שאני מעוניינת בו ויש לי שתי שאלות:

1. עבדתי במועד ספטמבר ובמועד אפריל שלפניו על החלק הכמותי במידה מאוד גבוהה, אמנם שיפרתי באופן מהותי מהבחינה באפריל את הציון בחלק הנ"ל אך עדיין לא הגעתי לרמה של 135+. האם כדאי לי להתעכב ולהתעקש על החלק הזה בהכנה הבאה או להקדיש יותר לחלק המילולי (שקיבלתי 138) והאנגלית (שבסימולציות הגעתי לפטור אך במבחן הגעתי ל129 נקודות) על מנת למקסם אותם? (תוך הקדשה גם לחלק הכמותי כמובן, אך פחות מהשאר מתוך הבנה שכנראה הגעתי למקסימום)

2.אם ובמידה אני מקבלת ציון הנמוך משמעותית מהציון שקיבלתי במועד הזה, למשל 500 (אף על פי שמדובר במקרה קיצוני שאני סבורה שלא יתרחש) מה קורה מבחינת הציון שלי? האם ישללו לי אותו? יש בכך סיכון מסוים?

תודה שוב :)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוקטובר/2015 ב- 19:21
היי YarYar,

אענה כרגע על 2 כי אני קצר בזמן, על 1 אענה מאוחר יותר.
הציון הגבוה תמיד נשמר, אין לך מה לדאוג.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .176 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.