פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

בקשר לערכה החדשה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
trtrhtrh הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: שש
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 48
  ציטוט trtrhtrh ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: בקשר לערכה החדשה
    פורסם: 26/אוקטובר/2015 ב- 22:06
שלום אלעד וצוות פסיכו,
שמי עומר והשנה ניגשתי לפסיכומטרי בפעם הראשונה (659) והשנייה (689) ללא קורס במטרה להגיע לציון היעד שלי (740).
מיותר לציין שמכיוון שאני חייל המשרת בבסיס סגור האופציה של קורס פסיכומטרי סגורה בפני-ולכן למדתי באופן עצמאי.
אחרי מיצויי של ערכות רבות כמו קידום,יואל גבע וניב רווח בחרתי לגשת למבחן הקרוב (מועד דצמבר) על ידי שימוש בערכות שלכם-זאת בעקבות ניסיון מוצלח מאוד שהיה לי בקבלת מענה מאלעד ומשימוש בספר הפסיכו-כיס.
לכן בחרתי להזמין את ה״הערכה הנמכרת ביותר בארץ״ או ה״ערכה המושלמת״ לפסיכומטרי וכמובן לכסות את עצמי באופן מלא הזמנתי בנוסף את ספר המרתון,לכיסויי מקסימלי של שאלות.
כל האמור קרה בתאריך 18.10.15 .הוגן יהיה לציין שהערכה הגיעה מהר-תוך שלושה ימים בלבד.
לתהמתי ,כאשר חזרתי היום הביתה מהבסיס לפתוח את הערכה גיליתי שההערכה שהזמנתי
שינתה את שמה באופן ״מסתורי״ מ״הערכה המושלמת והנמכרת ביותר בארץ״ ל״ערכת פסיכומטרי חלקית״.
בעת הזמנת הערכה לא נאמר דבר וחצי דבר על קיומה והשקתה של הערכה החדשה !
חשוב לציין כמות השאלות ואיכותן הוא מדד חיוני להצלחה בבחינה הפסיכומטרית ולכן הגילוי שהושקה ערכה חדשה בזמן כה סמוך למועד ההזמנה שלי גורם לי להרגיש מרומה.
אני מבקש להחליף את הערכה שנמצאת ברשותי בערכה המעודכנת המלאה,במהירות האפשרית,עד כה לא נעשה כלל שימוש בערכה שברשותי.

נערך ע"י trtrhtrh - 26/אוקטובר/2015 ב- 22:07
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/אוקטובר/2015 ב- 22:56
אהלן trtrhtrh :)

אני גם לא מבין איך זה קרה באופן "מסתורי" ;)

אתחיל מהסוף - ברור שאין שום בעיה להחליף לך את הערכה!

בעצם, לא מדובר על להחליף, אלא פשוט להוסיף את הספרים החדשים שהוצאנו -
- ספר 700
- ספר ניהול זמנים
- ספר חשיבה פסיכומטרית
- 6 סימולציות
- ספר חיבור חדש (כולל ממד לשון)
- מרתון (אותו כבר יש לך)

מה שקרה הוא שהוצאנו ספרים חדשים (ובעתיד יהיו אפילו עוד כמה - אנחנו ממשיכים לעבוד כל הזמן), ולכן מחיר הערכה עלה ב-300 שקלים (במקום כמעט 1,000). היקף התרגול בספרים החדשים הכפיל את מספר השאלות בערכה ועכשיו יש בה פי 2 תרגול מרוב הערכות האחרות.

על מנת לא לפגוע במי שכבר מכיר את הספרים שלנו ואת המחיר של הערכה הבסיסית, החלטנו להשאיר גם אופציה לרכישת הערכה הבסיסית בלי שינוי משמעותי במחיר (הוספנו לה 6 סימולציות ב-100 שקלים במקום ב-199, וכמובן שאם מישהו ירצה אותה בלי הסימולציות במחיר הקודם גם זה אפשרי).

בשורה התחתונה, כל המטרה היא לתת לכל אחד את מה שהוא רוצה וצריך, ברמה המקצועית הכי גבוהה שאפשר. בכל מקרה, לקחנו לתשומת לבנו ושינינו את השם של הערכות :)

דרך אגב, אני שמח שיש לך ספרים אחרים, תהיה לך האפשרות להשוות בין הספרים ולראות את ההבדל באיכות :)

תתקשר מחר למשרד, בן יטפל בך כמו במשפחה.
077-3010950

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 26/אוקטובר/2015 ב- 23:25
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/אוקטובר/2015 ב- 23:04
בנוסף, בימים הקרובים נעדכן את כל מי שרכש ספרים על העדכון ונאפשר לכולם להזמין או לשדרג לפי רצונם.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
trtrhtrh הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: שש
מאמרים: 48
  ציטוט trtrhtrh ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/אוקטובר/2015 ב- 19:27
תודה רבה אלעד!
האם ישנה תוכנית לימודים באופן עצמאי לערכה החדשה?
מהסוג הזה
רק שכולל בתוכו את כל התוכן החדש?

נערך ע"י trtrhtrh - 27/אוקטובר/2015 ב- 19:29
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/אוקטובר/2015 ב- 19:30
עדיין לא, בקרוב :)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.