פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה מ700

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
eitanuch הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: חיפה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 254
  ציטוט eitanuch ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה מ700
    פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 19:29
היי

תרשים 12, שאלה 1. הייתי בטוח שהגיוני שחברה תשקיע בפרסום למוצר שהוא פחות אהוב ע"י הקבוצה ולכן סימנתי ספרים. מה ההגיון בלפרסם מוצר שאוהבים? הוא כבר אהוב...
לתחילת העמוד
giladk123 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: נתניה
מאמרים: 98
  ציטוט giladk123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 19:41
מה זאת אומרת? הם לא רוצים שילדים "יאהבו" אותם אלא יקנו מהם את המוצר.
חברות צעצועים לא עושות קמפיינים המיועדים למבוגרים, הן בעיקר פונות לילדים. לכן זה סביר בהחלט..
לתחילת העמוד
eitanuch הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט eitanuch ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 19:44
אבל אתה מפרסם מוצר כדי שיקנו אותו. אם לא קונים מוצר, כנראה שתצטרך להשקיע יותר בפרסום שלו (ככה לפי דעתי). ולא שאלו על מבוגרים. דיי הגיוני דווקא שחברות יפרסמו ספרים לילדים כשהם לא קוראים.

זו החשיבה שלי - אם קבוצה מסויימת קונה מוצר, הרי שיש לה אותה בצורה שכיחה וככה הוא מפרסם את עצמו. לכן אין צורך להשקיע עוד בפרסום...

נערך ע"י eitanuch - 11/נובמבר/2015 ב- 19:46
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט giladk123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 19:53
ברוב המוחלט של המקרים חברות פרסום מתבססות על קהל היעד העיקרי שלהן, מן הסתם שלפעמים חברות מנסות לפרוץ לשווקים חדשים, אבל ברוב המוחלט של המקרים החברה נוטה לפנות לקהל בעל פוטנציאל הקניה הגדול ביותר.

אני חושב שהבעיה שאתה מתייחס לכל תחום שצוין כפריט בודד, זה לא שילדים לא אוהבים ספר אבל כן אוהבים צעצוע. ילדים בני 8-10, באופן כללי(על פי הסקר), אוהבים צעצועים ולא אוהבים ספרים. לכן, בעל חנות ספרים יודע שכדאי לו להתמקד בקבוצות אחרות כי פונציטל המכירה הכללי שלו בקרב ילדים בין 8-10 הוא קטן. לעומת זאת, חברות צעצועים רואות הפוך, שבקרב ילדים הן יכולות למכור יותר, לכן הן יפרסמו את הצעצועים שלהן אצל ילדים, כי יש יותר סיכוי שהם יקנו אותו.
לתחילת העמוד
eitanuch הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט eitanuch ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 19:59
אז התשובה תלוייה בהשקפת עולמי Embarrassed
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט giladk123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 20:02
לא בדיוק אחי...
גם אם אתה חושב אחרת, זו הפרקטיקה הנהוגה כיום.
זה כמו שיהיה איזה גרף על העדפות שונות של בנים ובנות והשאלה תבקש ממך להתאים זוגות, גם אם נטייתך המינית הומוסקסואלית תצטרך להתאים זוגות של בנים ובנות, כי ברור שלכך חותרת השאלה.
(הדוגמה סתם נשלפה לי כרגע מהראש כמובן, ברור שלא תהיה שאלה מהסוג הזה בפסיכומטרי).

לתחילת העמוד
eitanuch הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט eitanuch ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 20:10
טוב.

שאלה נוספת מתרשים 14 ש 3

גם אני הזזתי את משולש הערכיות 2 יחידות ימינה כשפתרתי את השאלה אבל לא הצלחתי להסיק שהממוצע שווה לזה של האומץ בגלל המשקלים השונים שיש לכל מפקד על הממוצע. חישבתי את הממוצע ובאמת יצא לי שזה שונה אז סימנתי 4.
הציון שהמ"כ נתן זהה לאחר ההזזה אז לא התייחסתי. השניים האחרים הפוכים ולכל אחד משקל שונה.

טעיתי?

נערך ע"י eitanuch - 11/נובמבר/2015 ב- 20:13
לתחילת העמוד
eitanuch הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט eitanuch ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 22:16
איך אני יכול להשתפר בתרשימים?
כל הנושאים בספר הלכו לי יחסית חלק, אבל החלק האחרון מכשיל אותי. שמתי לב שהתרשים מתבסס על סוג מסויים של שאלות, למשל: תרשים שרוב השאלות בו הם חפיפה, תרשים שרוב השאלות בו הם ממוצעים וכו'...
העניין הוא שלפעמים קשה לי לקשר. לעומת זאת, בנושאים ה"טהורים" אני מצליח ללא דופי.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 22:57
איתן,
תרשים 12 שאלה 1 - מה שענו לך זה נכון אבל זו שאלה בעייתית, ננסח אותה מחדש.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 23:10
תרשים 14 שאלה 3 - אתה צודק.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/נובמבר/2015 ב- 23:13
איתן,
לא כל כך הבנתי איפה הבעיה שלך בתרשימים. לפי מה שכתבת כאן, שתי הבעיות לא היו שלך אלא שלנו (לפחות אחת מהן באופן מובהק).
אל תשכח שמדובר בתרשימים של ספר 700 - כולם תרשימים קשים.
אם תכתוב שאלות ספציפיות שנתקעת בהן אולי אוכל לעזור בצורה טובה יותר.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
eitanuch הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט eitanuch ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/נובמבר/2015 ב- 09:57
לדוגמא בתרשים 12, לקח לי הרבה זמן להגיע למסקנה שאפשר לפתור את 2 השאלות האחרונות בעזרת חפיפה כי לא ראיתי את זה "מול העיניים", וזה לא בא באופן טבעי. כשאני רואה שאלה שהיא לא בתרשים, באותו נושא, יותר קל לי לזהות את הנושא ואני לרוב יודע איך לפתור. בתרשים לוקח יותר זמן...
אם כן, מזל שאני נתקל בסוג הזה של תרשימים בספר, מה הייתי עושה במבחן בלי התרגול הזה? :)

מה שכן, עכשיו כשאני עובד לפי השיטה של לנסות לזהות את מה שהתרשים מתמקד בו, אני מצליח יותר.

נערך ע"י eitanuch - 12/נובמבר/2015 ב- 19:50
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.