פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

עזרה בהכוונת מאמצים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
trtrhtrh הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: שש
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 48
  ציטוט trtrhtrh ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: עזרה בהכוונת מאמצים
    פורסם: 26/נובמבר/2015 ב- 21:50

זהירות!
חפירה לפניכם!

היי אלעד,

ראשית רציתי להודות לכם על הטיפול המהיר בפנייה שלי בפוסט הקודם,אתם באמת שפיצים

אני הולך לגשת לבחינה הפסיכומטרית בשלישית במועד דצמבר,המועד הקרוב.
רציתי להתייעץ כיצד אוכל להשקיע את הזמן שלי בצורה הטובה ביותר על מנת להבטיח ציון גבוהה (713 ומעלה)
במבחן הקודם (אוקטובר השנה)קיבלתי 689 ,(אנגלית 134 כמותי 135 ומילולי 131) .
כיוון שאני חייל הזמן שלי ללמוד מוגבל מאוד.בדרך כלל בסימולציות הציונים שלי בחלק הכמותי הם הטובים ביותר ואחריהן האנגלית ואז העברית.
קניתי את הערכה שלכם עם הספרים החדשים,בחלק הכמותי נשאר לי המון חומר לתרגל,כמו כן באנגלית.בחלק המילולי ,היריעה הולכת ומתקצרת.
טרם נגעתי בספרים של: שאלות 700 ,ניהול זמנים בפרק,מרתון,חשיבה פסיכומטרית.
את המצב שלי ניתן לתאר בצורה הבאה:

החלק הכמותי:
הכי פחות טעויות בפרק,חלש באופן יחסי בנושא של דמיון ואיני זוכר בע״פ את כל קיצורי הדרך בפסיכו כיס.
סיימתי לפתור את הספרים של ההנדסה ואלגברה (חוץ מחלק התרשימים )לרוב זו הקרקע הבטוחה שלי.

החלק המילולי:

החיבור שאני כותב הוא מאוד חלש ואני לא מרגיש שניתן לשפר יותר מדי אותו, בטח שלא בשבועיים,קשה לי מאוד לכתוב את הפתיחה לחיבור וזה גוזל ממני זמן ארוך מדי.לדעתי החיבורים שאני כותב הם חלשים ודלים מבחינת הלשון ולעיתים גם בתוכן ואני תוהה כמה ניתן להשתפר בזמן כה קצר עד הבחינה.

בפרקי הבררה,שמתי לב שהחלק בו אני מרבה ליפול הוא שאלות הבניים (כל מה שאינו אנלוגיות/השלמת משפטים/שאלות הבנת הנקרא בסוף)
היום ומחר אני הולך לסיים את כל הספר המילולי שלכם ,ובספר המרתון קיים מעט מאוד תרגול על נושאי הבניים.

- היא היכן אוכל למצוא ולתרגל עוד שאלות בניים ?

באנגלית:

רובם המכריע של הטעויות מתרכז במילים שאיני מכיר, אני מרכז את כולן במחברת אך אין אני משקיע זמן לשנן את המילים שם.לרוב הסימולציות שלי באנגלית הם בציון של 134 פטור ומעלה.לרוב אני מסיים את הפרק מספר דקות לפני הזמן.

הגעתי למצב שאני לא מרגיש לחץ זמן משמעותי במהלך הבחינה חוץ מהחיבור ולעיתים בחלק המילולי.
עיקר הלמידה שלי כרגע מתמקדת בעיקר בתרגול ופחות בשינון מילים למיניהם ,אך רציתי לקבל עצות היכן להשקיע את מרב הזמן בהתחשב במצבי.
חשוב לציין כי עשיתי את כל הסימולציות של המרכז הארצי במתכונת החדשה ואת כל הטקסטים בהבנת הנקרא במתכונת הישנה.והסימולציות היחידות שנותרו לי לתרגל הן אך ורק סימולציות של פסיכו ( נותרו לי 5).
החלק שהכי מדאיג אותי הוא שאני נמצא במצוקת תרגול בחלק המילולי ,החלק שאני הכי חלש בו.
מה דעתכם ? היכן כדאי לי להשקיע את מרב המאמצים?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/נובמבר/2015 ב- 12:35
אנסה לענות -

1. אנגלית - לאור מצבך מומלץ להשקיע בעיקר בלימוד המילון.

2. מילולי - מצוקת התרגול לא צריכה להדאיג אותך כל כך כי החלק הזה מתבסס בעיקר על הבנה ופחות על תרגול. אתה צריך לעבור על שאלות שטעית ולהבין לעומק למה טעית. עוד תרגול לאו דווקא יעזור.

3. כמותי - אתה חייב לעשות את ספר ה-700 ואת חשיבה פסיכומטרית באופן דחוף! (קודם את חשיבה פסיכו'). הספרים האחרים הם בעדיפות שנייה מבחינתך כרגע.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.