פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אני מתוסכל!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 322
  ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אני מתוסכל!
    פורסם: 11/פברואר/2007 ב- 18:48
סתאאאאאאאאאאם!!!!!!!!!!! אני הולך לשבור להם את העצמות! לקרוע את המבחן לזרוק כיסאות על השומרים לשים שעונים מצפצפים ולצעוק באמצע המבחן "יש יש אני תותח!!!!" לצעוק מהחלונות לכל הסטודנטים "הנה אני בא לעשות פה שכונה!!!!!!!"
חדש מהמרכז הארצי! טימטומטרי!
לתחילת העמוד
הדרההה הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: Israel
מאמרים: 153
  ציטוט הדרההה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/פברואר/2007 ב- 18:51
hecq,

אני דווקא מאמינה לכותרת: "אני מתוסכל".LOL

רועי, רועי לא יורי!
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/פברואר/2007 ב- 18:56
לא לא! אני הולך לקרוע את המבחן הזה את לא מבינה!! LOL
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 255
  ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/פברואר/2007 ב- 19:48
לי הפרצוף נראה יותר בוכה מצוחק..=] (ותוך כדי כך ממלמל - אני לא לחוץ!!...כמוני =])

Hag-(o) <3-E
אני אני אני...אני אומר לך...בא...
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/פברואר/2007 ב- 23:50
נראה לי אתה לחוץ בשביל כולנו. זה בסך הכל פסיכו..
*מקסימום* תמיד אפשר להיות שואב עצים, כורת מים, מעשן קנים...
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 00:55

אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko אני לא לחוץ  Wacko.................Confused

לתחילת העמוד
neta123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: China
מאמרים: 104
  ציטוט neta123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 00:57
עכשיו אנחנו מאמינים לך שאתה לא לחוץ...LOL
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 00:59
הבנתי, זו שיטת בארט סימפסון Thumbs Up
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 01:51
הבעיה שאני קצת לחוץ כי אנלאדע מה הרמה שלי מכל המכונים המעאפנים האלה שקידום תוקעים לך מבחנים בשמיים (או שלא) המרכז הארצי יותר קל (או שלא)...אנגלית קשה אנגלית סבירה כמותי קשה כמותי קל מה הרמה פה בכלל?? ובסוף יוצא שאין לי שמץ מה הרמה האמיתית!!! =
ובהבנת הנקרא כשאומרים שעלתה הרמה ל-מה מתכוונים - טקסט קצר וקשה עם שאלות בעעע (כמו בקידום) ארוך ורבה סבירה+ עם שאלות נורמליות (כמו גבע) או מה??
ובכלל כל הקטע של השינוי הרמות של הקריאת נתונים (פעם גרף שאפשר להסתכל עליו פעם גרף פיצי עם 3 קוים בפנים הכל מבולגן וכל סימן במקרא מפה נראה אותו דבר!)

היום (ימי ראשון וחמישי (בעיקר ראשון) אני טוחן כי באמצע שני עד סוף רביעי אני לא בבית) הלך אחלה...אבל האם אפשר להסתמך על זה? מה זה אומר שקיבלתי 24\25 בפרק מתמטיקה של המרכז אם זה בכלל רמה פחות טובה?? אני בסוף אגיע למבחן ויהיו שם כמה שאלות יותר מפוצצות והנה אני מקבל 17/25...אז מה הכל שווה??

(פורק תיסכולים בשעות האלה...=])

Hag-(o) <3-E
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 02:02
אי אפשר לדעת, חלק גדול תלוי בתכלס במרכז הארצי וההנפצות שלו ומצב רוחנו שלנו, ולא ברמת הידע שלנו. לכן בתכלס אני חושב הכי כדאי לגשת לכמה שיותר מבחני פסיכומטרי שרק אפשר ולא להתכונן שנה למבחן אחד.
חוץ מזה שזה מבחן שלא בודק רק ידע אלא גם מזל בטוטו, אז על אחת כמה וכמה לגשת לכמה שיותר מועדים.
כמו שבסימולציה אחת הציון גבוה ובאחר נמוך, כך גם במבחן פסיכו אחד הציון גבוה והשני נמוך, אז כמה שיותר מבחני פסיכומטרי עד לציון הרצוי, אם במבחן הראשון הציון גבוה מספיק מעולה, אם לא אז בבא או בבא או בבא..
אני מדבר על מי שכבר יודע את החומר ונופל על טעויות טיפשיות או שאלות פה ושם שהוא לא מצליח.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 02:10
יש שיטה מעולה לא לעשות טעויות דביליות.

מחברים שתי אלקטרודות לתנוכי האוזניים (נראה מי יודע איך אומרים תנוך באנגלית, בלי מורפיקס...)
ואז, על כל טעות דבילית, מפעילים קצת...

אחרי כמה כאלה אתם תבדקו כל שאלה 3 פעמים.

עכשיו תהיה לכם בעיה עם הזמנים.
לזה יש שיטה מעולה.
מחברים שתי אלקטרודות לתנוכי האוזניים, וכל פעם שלא עומדים בזמנים, מפעילים קצת.
עכשיו לא תבזבזו זמן יקר לבדוק כל שאלה 3 פעמים סתם.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
רפי פלישמן הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט רפי פלישמן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 19:33

חגי

הרמה של המבחן הפסיכומטרי אינה אחידה.
כידוע המבחן מורכב מ 6 פרקים ורמת הקושי של הפרקים משתנה.
אני אציין כאן שקושי הוא עניין סטטיסטי. כלומר מהם אחוזי ההצלחה של כלל הנרשמים בשאלון.
לאחרשזה הובהר. אני אוסיף שישנם פרקים קשים יותר וקשים פחות. אבל אתה צריך לזכור שבגדול זה לא משנה לך.
המטרה שלך זה לא להוציא את הציון הכי טוב. המטרה שלך זה להוציא ציון יותר טוב מכל האחרים.
רק בשביל להרגיע את המתח שלך. הרמה של המבחן הפסיכומטרי היא יותר קשה מהמבחנים מהאוגדן. וקצת יותר קשה מהמבחן בחוברת ההרשמה.אם כי המבחן מטופס ההרשמה הוא הדבר הקרוב ביותר שתשיג לרמה האמיתית של הפסיכומטרי.
אני יודע בתור עובדה שהסימולציות של יואל גבע הם יותר קשים מהפסיכומטרי. לא בקושי של השאלות אבל כן במספר השאלות הקשות בכל פרק.
ככה שאם יש לך 85% אחוזי הצלחה בכולל מתוך מבחן של יואל גבע. אתה עומד בערך על 700
אבל אני אמליץ לך לא להתעסק יותר מדי עם חישוב ציונים. זה מידע רכילותי שלא יעזור לך בטווח הכולל.
תתרכז לשפר את כמות התשובות הנכונות בכל פרק.
אם כעת אתה עומד על 24/25 בפרק כמותי אתה במצב מצוין.
תנסה לצמצם את הטעויות שלך לאפס.
אם יש לך אחוזי הצלחה של 24/25 גם בשאר הפרקים
אתה צפוי לקבל מעולה.
בקיצור. תקווה לטוב ותתכונן לרע
בברכה
רפי פלישמן

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 23:17
רפי היקר.

ככה אתה נכנס לך מידי פעם, ועונה תשובות יפות ומנוסחות היטב.
תירשם לאתר כפרה (זה רק שם משתמש וסיסמה - בלי פרטים בכלל, אפילו לא מייל), שנוכל לראות מה עניינים איתך.

psycho
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .191 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.