פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

עזרה לנבחני פברואר!!!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Hades הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 174
  ציטוט Hades ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: עזרה לנבחני פברואר!!!
    פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 22:58
לפסיכו!!!
---------- 
אני ניגש למועד פוברואר ולא לקחתי קורס. הייתי רוצה לקבל כמה עצות בנקודות כלליות:
מה להביא לבחינה איזה חטיפים ומשקה?? (אני די מתעייף במהלך 8 בחינות ברציפות), מה הדרך הטובה ביותר ביצור אווירה שתיהיה זהה בכמה שאפשר לבחינה "הקובעת"/"האמיתית"??? עד כמה ימים לפני הבחינה ללמוד??? ,מה לעשות ביום יומים האחרונים לבחינה? לחזור על א.מ? לעשות חזרה גנראלית על חוקים ונוסחאות וכו'? לפתור עוד סימולציה? ובכלל כול טיף שיש לך אני יותר משמח לשמוע אותו ממך...

נ.ב א.מ = אוצר מילים Wink

בתודה מראש!!!

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 23:06
לבחינה מומלץ להביא מים. לא משקה מוגז ולא משקה ממותק, שרק מצמיא.
ואם כבר מים, אז בקבוק קטן, שלא תתפתו להתחיל לשתות באמצע... (מה שנכנס חייב לצאת, ובניגוד לאוכל, בשתיה זה יוצא היום Wink).

לגבי אוכל - משהו קטן, סתם בשביל הנשנוש.  לא באמת משנה אם זה כן שוקולד או לא שוקולד, או פירות יבשים או פירות רטובים, העיקר שיהיה משהו לשים על הלשון באמצע הבחינה.

אם אפשר, ללכת לעשות סימולציה בכיתה באחת המכללות הקרובות או באוניברסיטה.
הכי טוב לנסות להצטרף לאיזה קורס שחברים לומדים בו בשביל הסימולציה. שהחבר יבקש מהמדריך, לא חושב שיגדו לו לא (רק שיעשה את זה בצנעה ולא בריש גליי...)

ללמוד עד יום לפני הבחינה.  ביום שלפני לא ללמוד, רק אוצר מילים בקטנה.
לגבי חזרה גנראלית על נוסחאות וכו' - רק אם אתם מרגישים שאתם צריכים. בסך הכל אין טעם לשנן נוסחאות ללא היכר - יש דף נוסחאות בבחינה, ואם תשכחו משהו, זה תמיד יהיה שם.

מה עוד?
לבוא עם לבוש נח (טרנינטג או משהו) ולא צמוד (למרות כל החתיכים והחתיכות שיהיו שם)
לבוא מספיק זמן לפני כדי למצוא את השירותים, לתפוס מקום טוב בכיתה.
להכין את כל הדברים יום לפני (ת.ז. זימון, אוכל, שתיה, עפרונות, מחקים, בגדים...)

יהכי חשוב - במהלך הבחינה, לא לשכוח לנשום...

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Hades הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט Hades ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 23:24
אחלה כמו שחשבתי באמת עזר לי לגבי היום האחרון שכמו שחשבתי כמו בספורט יום לפני הוא יום "מנוחה" לפני ה"מבחן הגדול"...

ואני מקווה לא לשכוח לנשום אחרי שהתכוננתי כול כך הרבה זמן זה יהיה אפילו לא טבעי אם אני לא יהיה לחוץ!!!

תודה פסיכו!!!
לתחילת העמוד
Hades הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט Hades ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/פברואר/2007 ב- 18:56
עוד שאלה...

מה דעתך לגבי RED BULL??? זה מוגז אבל משקה שמביא לך אנרגיה :) או שבכול זאת עדיף מים מינרלים???
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/פברואר/2007 ב- 20:54
זה די מסוכן.

תאר לך שבאמצע הבחינה יצמחו לך כנפיים ותתחיל להסתובב בחדר...
אני לא בטוח שהבוחנות ידעו מה לעשות, ובכלל, איך הן יצליחו לתפוס אותך עם ההליכון שלהן???

אני מעדיף מים.
אם אתה רגיל לרד-בול, או לפאואר בר או כל דבר אחר כזה, אז סבבה.

בכל מקרה, אל תעשה על עצמך ניסויים בבחינה עם כל מיני מאכלים חדשים לגוף שלך - זה לא ממש הזמן לבדוק איך הגוף מגיב להם.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Hades הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט Hades ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2007 ב- 07:58
אחלה אתה צודק לא שווה אני באמת לא רגיל לרד בוול וזה לא שאני גם מרגיש הבדל משמעותי!!!

תודה אני פשוט יקח מים מינרליים!!!
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 322
  ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2007 ב- 12:52
רד בול זה חרטה, אני שתיתי משקאות שמעוררים אותך באמת.
אבל יכול להיות שיבוא לי חשק למכור מוצרי ים המלח לאמריקאים אם אני אשתה אותם.. :-)
חדש מהמרכז הארצי! טימטומטרי!
לתחילת העמוד
tony הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 137
  ציטוט tony ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2007 ב- 18:56
כדור ויאגרה לפני הבחינה עושה ניסים ונפלאות.
לתחילת העמוד
neta123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: China
מאמרים: 104
  ציטוט neta123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2007 ב- 18:58
יש כאן בחורות תמימות באתר..שלא צריכות לשמוע את זה
הבן-אדם אינו אלא חתיכת בוץ מתוחכם
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 322
  ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2007 ב- 19:02
יש טאבו על פרסום המלצות סמים באתר?
חדש מהמרכז הארצי! טימטומטרי!
לתחילת העמוד
neta123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: China
מאמרים: 104
  ציטוט neta123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2007 ב- 19:12
אין אין אין!!!
הבן-אדם אינו אלא חתיכת בוץ מתוחכם
לתחילת העמוד
mtfl הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 113
  ציטוט mtfl ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/פברואר/2007 ב- 20:59

עצה קטנה:

תביא עיפרון ומחק...
לא חייב, תמיד אפשר לנסות לזכור את 225 התשובות בעל פה ,ובסוף המבחן לבקש ממישהו עיפרון לשנייה כדי לרשום.
עכשיו ברציני: שלושה עפרונות HB2 מחק מחדד...
(המחדד למקרה חירום) בכל סוף פרק קח נשימה עמוקה, ותתיחס לכל פרק בנפרד! ולא לכולם כמבחן גדול! כל פרק הוא בפני עצמו!
תחשוב שאתה חייב לקבל 800!!! אתה לא מוותר לעצמך! אל תשכח בהשלמות משפטים בעברית שזה אחד הנושאים שהם הכי קשים היום בבחינה, לא להקיף את הנכון ולהמשיך,אלא לשלול את כל ה3 האחרים...
לפעמים יש תשובה נכונה ותשובה יותר נכונה!!!!

בהצלחה!
(ואל תשכח לעשות כמה שיותר רעש כשסיימת את הפרק לפני הזמן , תרים את הראש שכולם יראו שסיימת וילחצו! כי ציון נמוך להם= ציון גבוה לךWink)

נערך ע"י mtfl - 16/פברואר/2007 ב- 21:01
לתחילת העמוד
Hades הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט Hades ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/פברואר/2007 ב- 22:55
ווואו מילים כדורבנות... לגבי השלמת משפטים איני יכול שלא להסכים איתך ,לכן אחזור בי מדעתי כי טועים הטוענים שאתה צודק!!! באמת צריך להמשיך לקרוא את המשפטים האחרים די מזכיר לי את החלק של ניסוח מחדש באנגלית...

רק סוברני שאני יוותר על לנסות להלחיץ את השאר Ouch
לתחילת העמוד
mtfl הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 113
  ציטוט mtfl ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/פברואר/2007 ב- 12:04
חחחחחחחח
סחה על הניסוח!
תחשוב על המבחן, כאורגיה אחת גדולה עם אנשים שאתה לא מכיר....
(רק בלי הסקס)
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .250 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.