פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ספר מרתון חוקיות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
avnerm הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: רחובות
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 76
  ציטוט avnerm ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ספר מרתון חוקיות
    פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 11:51
עמוד 32 שאלה 14:הרס"ר פקד על שולמן לצייר נקודות לאורך רחבת הדגל בקו ישר כך שהמרחק בין כל שתי נקודות סמוכות יהיה 1 מטר. כמה נקודות לכל היותר צייר שולמן אם אורכה של רחבת הדגל הוא 15 מטרים?

למה התשובה היא 16? ולא 15? הרי לא מדובר בנקודה ערטילאית של גיאומטריה. הנקודות תופסות מקום שמפחית את כל המרחק לפחות מ- 15, אפילו אם בקצת מאוד.. זאת אומרת שאחרי הנקודה ה 15 , לא יישאר מקום לנקודה התוחמת שבסוף, שהרי חסר מהמטר האחרון מקום בגודל 15 נקודות, ולכן אסור לו לצייר עוד נקודה.
תקנו אותי אם אני טועה, אבל בפסיכומטרי אם מופיעה שאלה כזאת חייבים לציין שהנקודות לא תופסות מרחק, לא??

נערך ע"י avnerm - 13/ינואר/2016 ב- 11:51
לתחילת העמוד
avnerm הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט avnerm ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 18:38
עוד שאלה: עמוד 217 שאלה 5
קישור
איך פותרים?
תודה

נערך ע"י avnerm - 13/ינואר/2016 ב- 18:59
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 19:22
שאלה 14 - במקום להסתבך עם פילוסופיות מתמטיות פשוט צייר על דף 16 נקודות בשורה ותראה שמהרחק בין הקצוות הוא 15 רווחים
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 19:26
נקודה מעצם הגדרתה היא חסרת עובי
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
avnerm הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט avnerm ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 19:29
יש כאן שאלה עקרונית. בשאלות חוקיות אם נותנים לי איבר מפריד ("עמוד") בלי גודל צריך להתעלם מהגודל שלו או לא? ( הדף הוא בדיוק 15 מטרים והמרחקים הם לא סתם רווחים הם מטרים. אם אני באמת אמדוד את זה, יצא לי פחות)
לתחילת העמוד
avnerm הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט avnerm ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 19:33
אבל זה לא רק בנקודות, באותו עמוד יש שאלה על עמודים וגדר של לול או משהו כזה. וגם שם מתייחסים לזה כאל כלום.
זה לא שאני חופר סתם בכוח. יש כאן עניין של הבנת מוסכמות. יש בשאלות האלה הנחת יסוד שאני רוצה להיות בטוח שהיא תקפה באמת במבחן.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 19:46
אבנר, אתה צודק מאוד וחד אבחנה.
כאשר מדובר על נקודה שמציירים, אז אין לה "עובי", המרחק נמדד מהמרכז הדמיוני שלה.
כאשר מדובר על עמוד חייבים לציין את הרוחב שלו, והמדידה היא מקצה העמוד, אלא אם מצוין שהמרחק נמדד בין מרכזי העמודים (ואז זה כמו נקודה).

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
avnerm הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט avnerm ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 20:02
הבנתי, תודה.
מה לגבי 5? פשוט לא הצלחתי לפתור..
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 21:05
תתעלם מהחלק האמצעי.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .266 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.