פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

צריך לגשת שוב איך לשפר מפה ..

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
gma95) הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: רעננה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 72
  ציטוט gma95) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: צריך לגשת שוב איך לשפר מפה ..
    פורסם: 14/ינואר/2016 ב- 18:03
ככה ניגשתי בדצמבר פעם ראשונה אחרי שלמדתי נערכה שלכם סביבות ה5 שבועות ,הציון הוא 660 ההתפלגות היא אנגלית :119 כמותי 132 ומילולי 129 ,האנגלית היה הפרק הכי חלש שלי אי פעם כיוון שעמדתי הסימולציות על 130 140 ,עשיתי במבחן הרבה טעויות של טירון 3 הפסקות שירותים ,לקחתי כדור הרגעה והייתי די 😴 עם כאבי ראש ,אני צריך להגיע ל700 715 ואני מתכוון לגשת באפריל ,לפני המבחן עשיתי 2 סימולציות מלאות וציונים היו סביבות ה 700 ,איך לשפר מכאן?ערכה חדשה?על מה לעבור ואם לעבור מחדש ?תודה!!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/ינואר/2016 ב- 22:43
היי יונתן,

נראה שאתה באזור ה-130 פחות או יותר בכל התחומים.
ברמה כזו לא צריך לחזור על היסודות אבל כן לתרגל את הנושאים הפסיכומטריים ולנסות למצוא את הנושאים החלשים יותר שלך כדי לתרגל אותם יותר.

האם פתרת כבר את כל הספרים שיש לך או שעדיין יש לך שאלות 'נקיות'?
אם אתה צריך ספרים נוספים לתרגול שאל אותי כאן - יש לנו ספרים שעדיין לא עשית וגם אמליץ לך על ספרים אחרים טובים כדי שלא תתרגל מחומר לא מוצלח (ויש לא מעט כזה...)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
gma95) הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט gma95) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/ינואר/2016 ב- 19:29
היי כן עברתי על הערכה בכמותי ובמילולי אנגלית רק בקטנה,הקטע הוא שמעצם העובדה שלא עשיתי סימולציות הרגשתי די לא מוכן באותו יום למבחן שזאת נקודה לעבור עליה+לא לשתות ליטר תה קמומיל מה שגרם לי לצאת 3 פעמים להפסקה,על כל פנים אני מרגיש בכמותי שהייתי טוב אם כי תמיד עמדתי על 2 טעויות בפרק גם בסימולציות ככה ששם לא פיספסתי בהרבה.
חיבור-כתבתי 3 4 חיבורים אני לא יודע איך הייתי במבחן עצמו מן הסתם כי זה משוכלל..
חשבתי על הספר כמותי 700 שאתם מציעים מה אומר?
ובמילולית איך לתת עוד מקפצה?
השאיפה היא להיות בערך 140 בכמותי מילולי גם ובאנגלית 130 135 הגיוני לעשות שיפור כזה עד אפריל??
ושאלה אחרונה עלתה לי אולי להצטרף לקידום לקורס 700 אני בדיוק מתקבל עם הציון שקיבלתי , מה אתה חושב על זה?
לתחילת העמוד
eitanuch הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 254
  ציטוט eitanuch ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/ינואר/2016 ב- 21:53
לדעתי הספר 700 יעזור מאוד אבל אי אפשר לוותר על הספר מרתון כי הוא הכי קולע למבחן.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/ינואר/2016 ב- 23:04
פורסם במקור ע"י gma95)

היי כן עברתי על הערכה בכמותי ובמילולי אנגלית רק בקטנה

אני לא מצליח להבין מהמשפט הזה האם עברת על השאלות או לא? (וזה חשוב גם כדי שאייעץ, וגם כדי שתלמד לפסק בשביל החיבור בבחינה :)   )
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/ינואר/2016 ב- 23:07
הספרים המומלצים הם -
חשיבה פסיכומטרית - ספר חובה!
ניהול זמנים
שאלות 700

לגבי קורס מועדון 700 - אני אמליץ 'בעדינות' לא ללכת אליו, אם אתה רוצה קורס לתלמידים חזקים לך לפסיכומטרי 800.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
gma95) הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט gma95) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/ינואר/2016 ב- 02:05
חח,התכוונתי שאכן במילולית ובכמותית פתרתי הכל ,ובאנגלית רק בקטנה :)
לגבי הספרים שציינת לא עברתי עליהם אני ארכוש אותם ואלמד.
חוץ מלעבור על אילו עוד משהו?(הכוונה אולי ללמוד מעוד מילונים וכאלה)
תודה רבה!!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ינואר/2016 ב- 09:17
עוד מילונים זה רק במקרה שסיימת את המילונים הקיימים.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .186 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.