פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תחילת למידה ובניית בסיס לקראת הפסיכומטרי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
primoshrimp הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: ashdod
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 12
  ציטוט primoshrimp ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תחילת למידה ובניית בסיס לקראת הפסיכומטרי
    פורסם: 14/פברואר/2016 ב- 12:58
אהלן, מה העניינים?
פרסמתי בפורום לפני זמן מה פוסט (http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=10912). הזמן נוקף והנה כבר נגמר הסמסטר הראשון, ולכן יתפנה לי קצת יותר זמן במהלך בסמסטר השני ובקיץ. בלי לדחות, הייתי מעוניין להתחיל ללמוד כבר מעכשיו ועד מועד ספטמבר של השנה בקרובה(מעניק זמן ללמוד בחופש בין שנה א' ל-ב').

החלטתי בסוף כן לקנות את הספרים של פסיכו.

בקיצור, בלי באמת להכביר במילים, אני באמת מתלבט אם להתחיל לפתור מהספרים הקיימים שלי ולהקצות זמן לכל שאלה (אף שהבסיס הכמותי שלי לא איתן) או לפתור ברוגע את הספרים הריקים שמסרו לי(ערכה חדשה של ניב רווח) בלי הגבלה של זמן כדי לנסות ללמוד ולתת לחומר לשקוע לאט, כמו התכוננות לבחינת בגרות שיש הרבה זמן.

הרעיון הוא לסיים את הערכה בלי להקצות יותר מידי זמן מוגזם למקומות שהם מאוד קשים לי, כמו אלגברה ובעיות מילוליות, ואחרי זה להתאבד על הערכה של פסיכו כהתכוננות רגילה לפסיכומטרי של ארבעה חודשים עם מדידת זמן.

אעריך מאוד ממי שיכולתשובה מפורטת. שיהיה לכולם אחלה של שבוע :)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2016 ב- 16:31
היי primoshrimp,
לא כל כך הצלחתי להבין איזה ספרים יש לך, ומה מהם ריק ומה מהם מקושקש, או איזה ספרים אתה רוצה לקנות / קנית כבר?

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט primoshrimp ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2016 ב- 19:18
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

היי primoshrimp,
לא כל כך הצלחתי להבין איזה ספרים יש לך, ומה מהם ריק ומה מהם מקושקש, או איזה ספרים אתה רוצה לקנות / קנית כבר?

מסרו לי ערכה חדשה לחלוטין של ניב רווח. הערכה לא מקושקשת, אולי פרט למבוא כמותי ומקבץ ראשון בנושא הראשון בכמותי.
אני הצעתי לרכוש בנוסף לספרים ערכה שלמה של פסיכו ליותר תרגול
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2016 ב- 19:37
אם אתה מתכוון לרכוש את הספרים שלנו עדיף לעשות זאת עכשיו וללמוד מהם, ולהשאיר את של רווח לתרגול נוסף אם תצטרך. אני לא אכנס לכל ההבדלים בין הערכות כי יש לא מעט כאלה, רק אכתוב שעדיף ללמוד נכון מהתחלה, עם חומר תואם יותר למבחן ועם הסברים מפורטים יותר, במיוחד במצב אצלך בכמותי.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט primoshrimp ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2016 ב- 20:40
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

אם אתה מתכוון לרכוש את הספרים שלנו עדיף לעשות זאת עכשיו וללמוד מהם, ולהשאיר את של רווח לתרגול נוסף אם תצטרך. אני לא אכנס לכל ההבדלים בין הערכות כי יש לא מעט כאלה, רק אכתוב שעדיף ללמוד נכון מהתחלה, עם חומר תואם יותר למבחן ועם הסברים מפורטים יותר, במיוחד במצב אצלך בכמותי.

אוקיי, אז אני אקנה את הערכה עכשיו. מהנסיון שלך אפשר להרים את הפרק לציון מעל 130 עד ספטמבר?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2016 ב- 20:49
1. אין צורך לצטט את ההודעה הקודמת, אפשר לראות אותה באשכול.
2. הכל תלוי ביכולות בהשקעה. אני לא מכיר אותך ולא יודע מה הרמה שלך ומה היכולות שלך, אבל אם יש לך יכולות והבעיה היא רק חוסר רקע אז כן - זה אפשרי עם עבודה נכונה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט primoshrimp ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2016 ב- 21:24
הייתי בטוח שרק אם אני מצטט זה מתריע.

היכולת הזו שאתה מדבר עליה, זו היכולת להתמיד ולהשקיע או משהו קסום שנמצא רק אצל מועדון ה-700?

איך אני יודע אם אני סוטה מהמסלול, כלומר לומד לא נכון או ניגש בצורה לא נכונה לספרים של פסיכו או לנושא חדש, כל זה מוסבר בספרים?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2016 ב- 21:31
היכולת זה יכולת שכלית, יכולת שנרכשה לאורך החיים, לא יכולת של השקעה, כל אחד יכול להשקיע.

יש תכנית לימוד והסברים והכוונה לכל מה שצריך.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.