פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ספר חשיבה פסיכומטרית ועוד כמה דברים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Shira_ הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 10
  ציטוט Shira_ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ספר חשיבה פסיכומטרית ועוד כמה דברים
    פורסם: 23/פברואר/2016 ב- 19:09
היי אלעד,
רציתי לשאול מתי אתה ממליץ לשלב במהלך הלמידה את ספר החשיבה הפסיכומטרית.
אני חשבתי לעשות אותו בפעם אחת ברצף אחרי שאסיים לעבור שוב (תכף אפרט) על כל החומר הכמותי, מה אתה אומר?

ולגביי אולי אתה זוכר, זו פעם שלישית שאני ניגשת פעם ראשונה קיבלתי בכמותי 135 פעם שנייה 142 כשבפעם הקודמת רכשתי את הספר אבל לא יצא לי להשתמש בו. אני חזקה בכמותי, אך שואפת ל 150 הפעם כי לשאוף זה תמיד טוב... אבל בעצם הדגש האמיתי והחשוב אצלי הוא המילולי שזה הסיבה שבגללה אני ניגשת שוב.
ובכללי אם יש לך טיפים או עצות בשבילי אשמח לשמוע.
תודה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2016 ב- 19:24
היי שירה,
אני ממליץ לעשות את חשיבה פסיכומטרית עכשיו, לפני שאת ממשיכה בתרגול של כל נושא אחר.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Shira_ הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 10
  ציטוט Shira_ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2016 ב- 19:26
אוקיי מקבלת, אפשר הסבר למה?
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2016 ב- 20:06
כי הוא מלמד עקרונות שיהיו רלוונטיים וישפרו את היכולות שלך בכל התחומים. אם תיישמי אותם כראוי בשאר הנושאים שתתרגלי, את בדרך הנכונה ליעד שלך...
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.