פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אובד עצות באנגלית...

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 255
  ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אובד עצות באנגלית...
    פורסם: 18/פברואר/2007 ב- 16:59

אני מתרגל כבר הרבה זמן אנגלית...גם קורא וגם חוזר על מילים..

השיפור ניכר מאוד...כלומר האוצר מילים שלי התרחב באופן משמעותי ואני מבין מה שאני קורא ובאופן כללי הולך לי לא רע בשאלות

יש לי רק בעיה אחת...קוראים לה מהירות קריאה
כמו שציינתי למעלה אני קורא הרבה (משתדל 5-6 עמודים של נקודת ההונאה באנגלית +כתבה או שתיים של גרוזלם פוסט ביום) וגם מתרגל פרקי אנגלית בודדים ולמרות שההבנה של האנגלית שלי השתפרה, המהירות קריאה לא ממש...וזה כולל גם בעיה קשה בקטעים של השלמת המשפטים שהם גם לוקחים לי יחסית יותר מדיי זמן (6-6 וחצי דק' ל11 שא') מה שכן הניסוח מחדש מציל אותי אני בד"כ עושה אותו מהיר וטוב...אז נגיד שני אלו מתקזזים אבל אחרי זה בא 2 הקטעים ואני מגיע אליהם תמיד עם מספיק זמן (נגיד בסביבות ה11-12) אבל אז לפעמים קורה לי איזה משהו וכל הקצב קריאה שלי - שהוא גם ככה לא בשמיים - נהיה ממש איטי!

כלומר בקצב קריאה יש לי 3 בעיות מרכזיות
1. בעיה עם קריאה של השלמת משפטים (חריגה של חצי דקה - דקה)
2. בעיה עם מהירות קריאה של קטעי הבנת הנקרא
3. בעיה שלפעמים חוץ מבעיית המהירות הרגילה קצב הקריאה הופך לעוד יותר איטי בהבנת הנקרא

(אם זה משנה - היום עשיתי 2 פרקים באנגלית: באחד היה לי טעות אחת ו2 שלא הספקתי ובשני 4 טעויות ועוד 4(!) שלא הספקתי =\)

קיצר, מה אני עושה?!

Hag-(o) <3-E
אני אני אני...אני אומר לך...בא...
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/פברואר/2007 ב- 20:05
קצת לא ברור לי איך בניסוח מחדש (שמאופיין בהרבה קריאה) אתה קורא מהר, ובהשלמת משפטים לא...
יכול להיות שהבעיה בהשלמת משפטים היא הבנה ואתה רק "מפיל" אותה על מהירות קריאה?

בכל מקרה, אין הרבה מה לעשות, חוץ מלשים לב לא לבזבז זמן מיותר.
למשל, בהשלמת משפטים, אם אתה לא יודע את המילים, תעבור הלאה, ואל תבזבז זמן ב"לבהות" בשאלה ולחכות שהפתרון יגיע אליך.

כמו כן, נסה לעשות איה פרק או שניים בו אתה מתחיל להבנת הנקרא.
זה נשמע מוזר, אבל חלק גדול מהתלמידים דווקא מעלה את מספר השאלות עליהן מספיקים לענות בפרק.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 322
  ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/פברואר/2007 ב- 22:43
נסה כשהעניינים מסתבכים לעבור לסוג שאלות הבא (שבור שיגרה, אפילו אם זה נראה לך שאלה קלה) אצלי זה עבד מעולה: 0-2 טעויות באנגלית בסימולציה. אם לא הולך בהשלמת משפטים אין מה לעשות, אלימנציה של מילים שאתה מכיר, אנדנדינו ולשאלה הבאה אין מה להתעכב.
חדש מהמרכז הארצי! טימטומטרי!
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 255
  ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/פברואר/2007 ב- 20:47
הבעיה זה..

שאין לי כזו בעיה גדולה של אוצר מילים...ונראה לי שזה שחסרה מילה משפיעה לי על קריאת המשפט..

בכל מקרה אני אנסה את ההצעות שלכם - תודה רבה! (בתקווה להגיע גם ל0-2 טעויות בפרק =])

Hag-(o) <3-E
אני אני אני...אני אומר לך...בא...
לתחילת העמוד
רפי פלישמן הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 59
  ציטוט רפי פלישמן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/מרס/2007 ב- 20:13
אני גם אזרוק לך הצעה אחי
תקרא יותר אנגלית תלמד יותר אוצר מילים
בפסיכומטרי אין קסמים. אם אתה לא עובד קשה לא תוכל להשתפר.
מהירות הקריאה יכולה להשתפר פלאים מקריאה באנגלית. אני ממליץ לקרוא שקראת כבר בעברית, בשפה האנגלית . ככה הרבה יותר קל  להבין מה הולך בספר. ולרוב הרמה של הספר יותר דומה לאוצר המילים הפסיכומטרי.
אני גם ממליץ לך להכין כרטיסיות מאוצר המילים באנגלית.
בצד אחד תרשום מילה
ובצד השני משפט הזוי וגרוטסקי עם המילה בתוכה.
אני אתן לך למילה שאני הכנתי בכרטיסיה
בצד אחד רשום את המילה alleviate (שיכוך )
ובצד השני רשום:
you call yourself a docter.
give me something to alleviate my pain
or ill kill you
ככה יוצא שמתי שתפגוש את המילה במבחן אתה תיזכר במשפט ההזוי שרשמת.

נערך ע"י רפי פלישמן - 02/מרס/2007 ב- 20:18
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.