פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

טיול שנתי שנופל על תקופת המרתון

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
LoTovBeMiluli הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: אילת
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט LoTovBeMiluli ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: טיול שנתי שנופל על תקופת המרתון
    פורסם: 02/אפריל/2016 ב- 23:50
אהלן לכולם
אני תלמיד י"ב שעושה עכשיו פסיכומטרי וניגש למועד אפריל הקרוב, הטיול השנתי(האחרון שלי) נופל על 4 ימים אינטנסיביים בתקפות המרתון, שבמידה ואני אצא לטיול אני אפסיד 3 סימולציות, 2 תגבורים ופתרון כיתתי של אחת מן הסימולציות..
מצד אחד אני רוצה לצאת לטיול, אבל אני יותר אתבאס אם הציון שאני אקבל בפסיכומטרי לא אהיה מספיק בשבילי מאשר הבאסה שאני לא אצא לטיול. הפסיכומטרי חשוב לי ואני לא רוצה להגיע למצב של לעשות מכינה (מתכוון ללכת לעתודה וללמוד הנדסת חשמל) אם פתאום יתברר שהציון שלי לא מספיק. אבל מה שכן שזה טיול אחרון וכל החברים לוחצים עליי ומבקשים ממני לצאת, ההורים אומרים לי לעשות מה שאני מרגיש אבל מייעצים לי לצאת בטענה שכמה ימי חופש מהלימודים אולי אפילו יעשו לי טוב
אלעד והחברה שבפורום אשמח לעצות בהקדם! הטיול יוצא יום שני הזה     
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אפריל/2016 ב- 14:27
איזה קורס אתה עושה?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט LoTovBeMiluli ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אפריל/2016 ב- 15:38
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

איזה קורס אתה עושה?

אצל ליאור כהן

נערך ע"י LoTovBeMiluli - 03/אפריל/2016 ב- 15:38
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אפריל/2016 ב- 15:42
אז התמזל מזלך - אתה לומד עם המדריך הכי טוב בארץ, בקורס הכי טוב בארץ!

שאל אותו מה הוא ממליץ, הוא מכיר אותך, את המצב והנתונים הרבה יותר טוב ממני או מכל אחד אחר כאן בפורום.

כל מה שהוא ממליץ לך - תמלא בעיניים עצומות בלי שאלות ובלי ספק!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט LoTovBeMiluli ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אפריל/2016 ב- 16:12
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

אז התמזל מזלך - אתה לומד עם המדריך הכי טוב בארץ, בקורס הכי טוב בארץ!

שאל אותו מה הוא ממליץ, הוא מכיר אותך, את המצב והנתונים הרבה יותר טוב ממני או מכל אחד אחר כאן בפורום.

כל מה שהוא ממליץ לך - תמלא בעיניים עצומות בלי שאלות ובלי ספק!

לא יצא לי לפגוש את ליאור ולדבר איתו על זה מה שגם אין לי את המספר שלו, אבל בתחילת הקורס שדיברתי איתו על זה הוא אמר לי כן לצאת.. אני לא יודע אם המצב השתנה מאז שדיברנו.. היום לדוגמה עשיתי סימולציה שהלכה לי ממש רע
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/אפריל/2016 ב- 18:23
תשאל אותו...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .217 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.